Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam čitao neke postove po netu, navijači veoma ljuti zbog otkaza.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Za mene tim sezone

      Alison
      Bisaka VVD Laport Dinje
      B Silva Ndidi Eriksen
      Sterling Aguero(Auba) Azar

      Verovatno ce vas par imena zacuditi ali svi su ovde sa razlogom.
      (Bekove sam birao po defanzivi ne po asistencijama, takodje i ostale pozicije po ukupnom ucinku a ne isključivo golovima i asistencijama)

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Logicno je da ce biti ljuti, doveo ih covek u obecanu zemlju, drzi ih u EPL 2 sezone sa prilicno limitiranom ekipom

        Hughton je stekao poverenje navijaca, svako ko ga zameni ce imati uzasan zadatak da pridobije povrenje i da ostane u EPL. Ne mogu ni da zamislim pod kakvim ce pritiskom biti novi menadzer Brajtona ukoliko sezonu pocne sa 3 poraza, a nije nemoguce.

        Comment


        • Komsije su izborile plasman u EPL, ali nikako da se izbore sa vlasnickim problemima, u toku je sudski spor suvlasnika.......

          Last edited by belgrade_owl; 13-05-19, 15:33.

          Comment


          • Bolton je i zvanicno u stecaju, ovo bi trebalo da znaci da ce narednu sezonu poceti u minusu. Nadam se da ce brzo uspti da nadju novog vlasnika.

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Za mene tim sezone

              Alison
              Bisaka VVD Laport Dinje
              B Silva Ndidi Eriksen
              Sterling Aguero(Auba) Azar

              Verovatno ce vas par imena zacuditi ali svi su ovde sa razlogom.
              (Bekove sam birao po defanzivi ne po asistencijama, takodje i ostale pozicije po ukupnom ucinku a ne isključivo golovima i asistencijama)

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
              Ako si birao po ukupnom ucinku, Robertson je morao pre Dinjea. Dinje je solidan napred, a ni tu nije bolji od Robertsona...ali je zato dosta losiji u defanzivi.

              I Rice je morao pre Ndidija, po meni.

              Mane da se uglavi tu negde, ali to je za diskusiju.

              Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mane je mozda i najbolji fudbaler svijeta u ovom trenutku, a u PL je daleko ispred svih. Niko mu nije ni blizu cak trenutno.
                sigpic

                Comment


                • Slazem se. Resio je najvecu boljku, konstantnost. Poslednjih par meseci brutalan.

                  Pre ga je nekako Salah gusio, jer su njemu isle sve lopte. Kad bi bio opasan napad, lopta je isla uvek Salahu, iako je npr Mane bio u opasnijim pozicijama.
                  Sad je drugacija situacija. Mane je dosta preuzeo na sebe kad je Salah imao onaj losiji period. Postao je glavni igrac u napadu.

                  Kad krene sa loptom, ne mozes da mu je uzmes. Agilnost, brzina i ubrzanje zakucani na 20. Zver!

                  Uz VVDa nas najbolji igrac. Iako se o njemu manje prica.

                  Послато са SM-A300FU уз помоћ Тапатока
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://sportklub.hr/Blog/Neven-Cvija...-Mourinha.html

                    Da se prisjetimo sportklub Cvijanovića i ovog sramnog članka, nadam se da je uživao gledajući Siti juče i da se istinski ponadao posle Marejevog gola.

                    Zaslužili su Klop i Liverpul LŠ ali ne uzmu li za mene satisfakcija zbog ovakvih likova.

                    Comment


                    • E pa Zola ja sam znao da se mnogi nece sloziti, ja sam napisao po meni. Sto se tice Ndidija tu nema govora da nije najbolji DM. Meni Dinje bolji od Robertsona mada nijanse su u pitanju

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        E pa Zola ja sam znao da se mnogi nece sloziti, ja sam napisao po meni. Sto se tice Ndidija tu nema govora da nije najbolji DM. Meni Dinje bolji od Robertsona mada nijanse su u pitanju
                        Fernandinho i Fabinho su mnogo ispred Ndidija.
                        Ova poredjenja su ti glupa, zato sto se sve ekipe ne brane isto i ne napadaju isto.


                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Last edited by Brian McShtull; 13-05-19, 17:55.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Samo sam izrazio svoj stav ako me to čini glupim, onda u redu.

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by krele90 View Post
                            Samo sam izrazio svoj stav ako me to čini glupim, onda u redu.

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                            Pa nije ovo tvoje, ovo si ti samo podelio. Hocu da kazem da ovaj stats ne pokazuje ko je bolji igrac, skoro je bio stats i onog stopera iz Cardifa cini mi se i Van Dijka po kome bi on trebao biti bolji stoper od Virgila.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Comment




                              • Jedan od najboljih trenera u istoriji igre po meni, ljudi ce reci da je trosio mnogo para, trosili su i drugi i fejlovali jako i igrali sranje fudbal.

                                Nerealni rezultati, kapa dole.

                                Comment

                                Working...
                                X