Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Liverpul bio prvi, možda 2-3 meseca, ili duže? Nijedan post za to vreme. Dva dana pošto Liverpul više nije prvi...100 postova.

    Šta li će da se desi ako se nekim slučajem opet vratimo na prvo mesto?

    U ovakvoj sezoni, uspeh može biti samo prvo mesto. Ko šiša Liverpul što tempiraju vraćanje među velike timove baš kad imaš ovakav Siti u ligi.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Ja sam glasao za koga zelim da osvoji ligu.

      Sad kada se prosulo +10 - uspjeh je drugo mjesto? Prica za malu djecu. Ispadanje iz LS je ce isto biti nebitno, bitno je ucestvovati.

      Samo da dodam da se titula ceka 30 godina.
      Koliko vidim više ne želiš da je uzme Liver, nego što želiš da je uzme Siti.

      Ali okej, boli Istanbul, razumem te skroz.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        To nije poredjenje sa njima, da ih je pojedinacno uporedio sa njima, bilo bi. Ovo je stejtment da pomenuta trojica zajedno kad spoje kvalitete vrede kao VVD.



        Naravno da nije. Prime Ferdinanda je ubedljivo najbolje izdanje nekog štopera koji je igrao u PL-u.
        Kidao je i Vidić onomad kad je clean sheet sačuvan 13,14 puta zaredom. Bio je tipa 2 meseca zaredom igrač meseca.
        Ali prime Rio-a je neki drugi level. I to je bilo pre nego je krenuo da dominira u tandemu sa Vidićem. Dobar deo tog tandema, Vidić je njega defanzivno nosio jer se Rio nikad potpuno nije oporavio od povrede ledja.
        Od te povrede kičme, nije bio nikad više onaj prime Rio.
        Snaga, motorika, kordinacija, čitanje igre, kontrola lopta, otpočinjanje napada, apsolutno ludilo.


        Tek VVD treba da gura da bi preteko jednog Ricarda Carvalha, koji ispod radara prolazi, a nije daleko od tog tria, Vidić-Terry-Rio.
        I Vidic i Ferdinand su igrali u sistemu koji je stvaran veoma dugo pod najboljim trenerom PL. Ceo tim je bio odlican i ne sporim njihove kvalitete.

        Ali u ova vremena sa mnogo konkurentnijim timovima, jedan Virgil od ekipe koja prima kisu golova na skoro svakoj utakmici dotera odbranu da ima najmanje primljenih golova i najvise CS, ocigledno ne vidis ili ne zelis da razumes koliko je to abnormalna stvar. Jesu i Alison i Robertson zasluzni, ali ako si pratio Liverpul ove sezone, video si da 70% lopti on cisti i u vazduhu i na zemlji. Ne secam se kada je protivnik udario loptu glavom u skok duelu s njim, a kamo li da ga je neko predriblao. Odmah cim je dosao, bukvalno od prvog meca, sve se promenilo. E to je impakt sa kojim ni jedan drugi igrac ne moze da se pohvali.

        Manjkaju mu trofeji, velike utakmice, ali ovo sto je on ucinio kao individualna figura samo po sebi ima vece vrednosti od timskog dostignuca u vidu trofeja.

        Comment


        • Previse nervoze na pocetku meca, nismo 2 lopte po zemlji sastavili... bunarenje i nesigurnost na pocetku.

          Comment


          • Bas lose poluvreme, jedan sut na gol za 45 minuta. Kisa, derbi i sve to, ali moralo bi mnogo bolje sa obe strane. Puno prekida i besmislenih faulova na obe strane, bez smisljene akcije. Deluje kao 0-0 taman da se igra 3 dana, osim ako neko iz greske ne uradi nesto vise.

            Comment


            • Kakav anti klimaks. Dobro je da se za ovakve meceve ne dobija po nula bodova. Mada mogli smo i da uzmemo sva 3 boda da je Hutch promasio golmana posle uzasne intervencije njihovih centrhalfova.

              Comment


              • Ne razumijem tu potrebu da se Van Dajk toliko gura kao najbolji ikada ili neka mješavina 3 Terija, Vide, Rija. Fenomenalan je ove sezone i polako, ako nastavi još 4-5 godina u tom ritmu onda poređenja.

                Isto tako želja da se smanji značaj VVD-a, inače mi ide na neku stvar sve što se hajpuje ali lik je baš životinja. Nije ni prgav koliko sam primjetio, skroz na mjestu po ponašanju.

                Kako god, nema za Liverpul zime, valjda se Junajted ugleda pa pukne 100 milki za Kulibalija, kad postoji kvalitet pare ne treba gledati.

                Comment


                • Originally posted by Rossonero View Post
                  GASI INTERNET!!!

                  Ne znam koliko je ova izjava tacna, ali svakako je covek kompetentniji od tebe ili nas ovde forumasa. Igrao je on u vreme nekih velikih stopera, nije gledao samo preko tva, valjda nesto vise zna od nas ovde koji pre svega ocenjujemo po boji dresa i izgledu grba. Pa ce tebi biti smesno poredjenje sa Maldinijem i Nestom, a pak ovima drugima sa Vidicem i Riom itd itd

                  Evo ja mogu da ti kazem da mi neko da da biram izmedju svih ovih stopera nabrojanih ja bih uzeo Virgila, za mene je Virgil najbolji stoper ikada.
                  Stvar je u tome sto ovde postoji grupa forumasa, koja ima za cilj da ismeva tudje misljenje, pa ce na ovaj moj post o mom misljenju doci brdo postova, vidi ovu budalcinu VVD najbolji stoper svih vremena...a opet to mozda stvarno nema veze sa vezom, ali zasto potreba da necije misljenje ocenjujes, ko si ti da ocenjujes necije misljenje, cime si ti zasluzio da tvoje misljenje bude postovano i uvazavano.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Naravno da svako treba da ima sopstveno mišljenje. Za tebe je i Kutinjo bio najbolji veznjak do pre godinu dana. Kad se setim kako si dramio kada je otišao kancer Kutinjo, plakao si 20 dana. Sećaš li se?

                    Van Dajk sa 1 godinom u Liverpulu najbolji štoper svih vremena.

                    U nikad slabijoj PL u poslednjih 15ak godina.. Ovo poslednjih 3-4 godine jad i beda.

                    Katastrofa.

                    Jebao si najboljeg u istoriji Pavkove, Pavkove, Pavkoveeee.

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Ne znam koliko je ova izjava tacna, ali svakako je covek kompetentniji od tebe ili nas ovde forumasa. Igrao je on u vreme nekih velikih stopera, nije gledao samo preko tva, valjda nesto vise zna od nas ovde koji pre svega ocenjujemo po boji dresa i izgledu grba. Pa ce tebi biti smesno poredjenje sa Maldinijem i Nestom, a pak ovima drugima sa Vidicem i Riom itd itd

                      Evo ja mogu da ti kazem da mi neko da da biram izmedju svih ovih stopera nabrojanih ja bih uzeo Virgila, za mene je Virgil najbolji stoper ikada.
                      Stvar je u tome sto ovde postoji grupa forumasa, koja ima za cilj da ismeva tudje misljenje, pa ce na ovaj moj post o mom misljenju doci brdo postova, vidi ovu budalcinu VVD najbolji stoper svih vremena...a opet to mozda stvarno nema veze sa vezom, ali zasto potreba da necije misljenje ocenjujes, ko si ti da ocenjujes necije misljenje, cime si ti zasluzio da tvoje misljenje bude postovano i uvazavano.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      Pa prvo nije tacno da su trojica pomenutih najbolji defanzivci Premijer Lige ikada ... A ako polazna osnova nije tacna iluzorno je uospte bilo sta dalje komentarisati.
                      Medjutim Van Dajk jeste masina tu nema pogovora. Odlican je. Samo ga ja ne bih poredio ni sa kim - jer su to smesne price, koje se tesko mogu (ako se uopste mogu) dokazati.


                      Originally posted by Uroš View Post



                      U nikad slabijoj PL u poslednjih 15ak godina.. Ovo poslednjih 3-4 godine jad i beda.

                      Katastrofa.
                      Kakva gnusna laz.
                      Last edited by Sandugp; 05-03-19, 09:07.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Najslabija se kaze i izgleda jer je Pep napravio masinu koja melje sve pre sobom koja ce biti opet blizu do 100 poena.

                        Comment


                        • PL je nikad jaca. Kakve igrace imaju Vest Hem, Vulvsi, Everton, Lester, to ekipa iz drugih liga u tom rangu mogu samo da sanjaju.

                          Comment


                          • Dobro bre majstore pa valjda je taj Virgil igrao fudbal i pre Liverpula, ili se samo gledaju igraci velikih klubova, mada ne verujem da je za tebe Luzerpul veliki klub. Slucajno su nekog momka sa livade platili 100m, i uboli da on odjednom pocne da igra na ovom nivou.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Al najjace mi je ovo ako je on igrao fudbal, on vjerovatni bolje zna... Jaooooo, boli. Zato se toliko i pundita provlaci na televiziju i zaradjuju sjajne pare lupajuci.


                              A i hot take je popularan danas kod svih. VVD tri u jedan, e pa jebase nam majku.

                              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                PL je nikad jaca. Kakve igrace imaju Vest Hem, Vulvsi, Everton, Lester, to ekipa iz drugih liga u tom rangu mogu samo da sanjaju.
                                Videlo se u LE kako su prosle ekipe poput Evertona, Barnlija i WH zadnjih godina, ni u glavni zreb se nisu mogli plasirati. Nemojte mi samo govoriti one price, "ma to je nebitno takmicenje bla bla"...
                                Cak se secam ovde polemike i razgovora gde su pojedini pisali da bi Juventus zavrsio oko 10-12 mesta u PL i da bi Stouk nakantao kuci Juve
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X