Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je prvom krivo što sad posle 6 kola nije sve gotovo i Liverpul prvak (u ovom trenutku), ali ima na žalost da se igra baš puno, tako da na kraju još Mags opušteno može ispast u pravu.....
    Setite samo pre tačno godinu dana, šala, pošalica i doskočica na račun Klopa i Liverpula, kada je krenuo sa dva remija u LP, a ostali Englezi na 100%, a na kraju svi znamo kako je bilo
    Na kraju krajeva, sada bi i ja mogao pitati gde su svi oni što su trubili da su sretni što ih je Klop zaobišao, pa im zapao Murinjo...., mislim ljudi ako ste vi sretni, ja sam još više
    Last edited by somborac; 23-09-18, 11:45.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Mitar je u wc obzirom da ovako lako prolazi kroz najzategnutije odbrane najjace lige na svetu
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Watford ponovo kiksao,pa dokle vise.Zivce mi pokidase,osijedjeh ovako mlad.

        Comment


        • Kod Mitra je istina tačno negde na sredini...., daleko je on od svetske klase (od onoga WC mi stvarno nije dobro), ali nije baš da ne bi imao mesta u trenutno ovakvom N'kastlu.
          Beniteza gotivim i pratim i znam da ima i on bubica dosta, Mitar mu jednostavno nije legao i to je to, uvek je on bio malo tvrd na takvim stvarima
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Prije bih Mitrovica imao u timu nego Nejmara i Pogbu.
            Jeste da je Pogba druga pozicija ali stvarno je los.

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Na stranu što ga mnogi ne vole jer potiče iz jednog kluba iz Srbije a nije Zvezda.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
              hahahhah

              Comment


              • Ako Čelzi sad ne gubi bodove, a sve više i više će biti uigrani, kada će gubiti? Baš lepo igraju.

                Comment


                • Ajoj što Anderson napravi decu Aspiju. Baš lep dribling...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kako fali spic ovoj ekipi, da otvori prostor, da sirinu u napadu a ne ceka medju dva stopera kao drvo i bude lak za cuvanje. Guzva pred 16m WHa. Alonso manje nego inace u napadu, jednom mu ostao Jarmolenko iza ledja i kontra preko njega. Bas ce tesko do gola ako nesto Sari ne izmisli na poluvremenu.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ako Čelzi sad ne gubi bodove, a sve više i više će biti uigrani, kada će gubiti? Baš lepo igraju.
                      Ti bas i ne gledas utakmice, samo random lupetas. Ja ne znam sta je ovde lepo, jednu sansu nisu stvorili samo se dodaju do iznemoglosti. A Pepov fudbal je smor...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Dobro postavljen WH. Disciplinovani, nema mnogo prostora između odbrane i sredine, i teško je Čelziju da igrači prođu između te dve linije. Deluje da Čelzi može najlakše dati preko nekog prekida.

                        Da je Arnaut bio u nekoj od ove 2-3 kontre što je odradio WH, verujem da bi vodili sad. On je savršen za takve situacije.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Azar mami ne bi dodao loptu. Al je davi

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Ume da je davi, ali retko kad je neka dobra akcija. Obično kad nema nekih opcija, uzme da siluje, što ume da donese rezultat ali je greška po meni.

                            Ali nije nikako sebičan igrač. Jedan od retkih u toj klasi koji prvo gleda da dobaci pa onda da šutne.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Steta sto ne dovedosmo Williana. Kakva ubitacna krila bi imali, Alexis i Willian

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Zato i nece nikada biti u prici za najboljeg igraca na svetu, mora da bude sebican.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X