Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je u Celsiju ucio od Murinja.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Alukard View Post
      Nije bilo ovoliko kukanja kada je za Junajted dosudjen penal u prvom kolu.
      Hoces li jos koji put pomenuti kukanje i nadati se da ti neko odgovori, evo ja sam ti odgovorio pa se sad vrati pisanju o utakmici a ne prozivanju po forumu.

      Za razliku od penala za Junajted ovde nema osnova za sviranje istog.
      sigpic

      Comment


      • Ponovio sam jer mi je neko obrisao post. Verovatno neko ko se osetio povredjenim.
        Super,tvoje misljenje da li ima osnova je bas relevantno i bitno.

        Comment


        • Obrisao sam ti ja post posto mu je svrha dizanja tenzija i direktnog provociranja, a ovo racunaj kao poslednju opomenu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Mešaš PL i LP, ovo se prošle sezone nikada ne bi sudilo u prvenstvu......
            Jel znaš ti da je prošle sezone Kejn više penala pucao na Enfildu nego čitav Liverpul
            Ne sudise ofsajd u prvom kolu protiv Cekicara ....
            Dve tekme dva puta sudija u korist Livera svira. Prosek jednom po utakmci (sa tendencijom porasta).
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Nego Vlajko, jel se racuna Tausendu ona precka kao gol u laki indeks tabeli ili se ne racuna zato sto je sut bio sa velike distance?
              Bio je faul prije toga zapravo, ne racuna se to ni kao sut, Liverpul nakon prvog dijela vodi ipak samo 3-0, sutevi takodje 3-0 za Liverpul
              sigpic

              Comment


              • Viskovicu stvarno treba zabraniti da komentarise fudbal, umjesto Radojevic da komentarise PL ladno Viskovic ima prednost
                sigpic

                Comment


                • Pogodi koji je Keita, a koji Mane majcin sine
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Zaha sam protiv svih. Evo fine sanse iz slobodnjaka.

                    Comment


                    • Post moderatora "Cheat cheat cheat" nije provokacija i dizanje tenzije.
                      Moj jeste.

                      Iskljucujem se ovde,nema objektivnosti.

                      Comment


                      • Ovaj fudbal bi bio mnogo bolji za gledanje kad bi se znalo sta je penal a sta nije,a ne da sudija moze da svira kako mu volja.

                        Comment


                        • Ovo sa lucky index tabelom je vrh jebenih vrhova. Čisto uživanje

                          Comment


                          • Barsa - Real to isto uzima Višković.

                            Ex teniser i ex teniski trener....

                            Comment


                            • Meni je ok Viskovic,ne dere se bez potrebe,normalno prenosi utakmice.

                              Comment


                              • Originally posted by Alukard View Post
                                Post moderatora "Cheat cheat cheat" nije provokacija i dizanje tenzije.
                                Moj jeste.

                                Iskljucujem se ovde,nema objektivnosti.
                                Moras da iskuliras provokacije, ako se upecas - ban.


                                Allison mi skroz uliva poverenje za sad.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X