Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poketinjo po meni
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment




    • Real Madrid will make one last attempt to sign Eden Hazard before the Spanish window closes.
      Eden Hazard is reportedly to be offered a huge new contract to ward off interest from Real Madrid.

      Comment


      • Nema od toga nista, neki dan je sam azar potvrdio da ostaje ovu sezonu sigurno, te da ce se mozda i nastaviti razgovori u vezi novog ugovora

        Comment


        • Po njegovim izjavama za vikend ove ostaje sto posto, a sledece ili za dvije ide.
          sigpic

          Comment




          • Sane u deSperiji.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Po njegovim izjavama za vikend ove ostaje sto posto, a sledece ili za dvije ide.
              vidio sam poslije negdje da zeli da vidi hocemo li igrati CL iduce godine, da bi tek tada se nastavili razgovori za novi ugovor. Za nadati se da ce Real iduce ljeto ici po mbappea/neymara

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post


                Sane u deSperiji.
                To je bilo kada je Delf dobio crveni u kupu. Pa na poluvremenu Pep izbacio Sanea i uveo Vokera.
                Dobar je serijal, odgledao sam prve cetiri epizode.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Geri Rovet biće prvi trener kome se smeši otkaz u tekućoj sezoni.
                  Stouk igra kriminalno.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Brentford je odlicna ekipa, oni su se odrekli akademije i mnogo resursa su ulozili u skaute sto im se do sada i isplatilo. Mislim da su prosle sezone napravili profit od skoro 15 miliona funti zahvaljujuci dobrom kupovinom i prodajom sto je za mnoge klubove Championshipa misaona imenica, a tim im je i dalje vise nego kompetentan.

                    Comment


                    • Originally posted by belgrade_owl View Post
                      Brentford je odlicna ekipa, oni su se odrekli akademije i mnogo resursa su ulozili u skaute sto im se do sada i isplatilo. Mislim da su prosle sezone napravili profit od skoro 15 miliona funti zahvaljujuci dobrom kupovinom i prodajom sto je za mnoge klubove Championshipa misaona imenica, a tim im je i dalje vise nego kompetentan.
                      Mislim,skoro da sam i siguran ,njima je vlasnik isti covek koji je vlasnik Mitjilenda (sampiona Danske,koji i bazira strategiju na tome tipa skaoutska mreza uglavnom afrika)tako da imaju stabilnost,svakako i dobre resurse

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Brentford je odlicna ekipa, oni su se odrekli akademije i mnogo resursa su ulozili u skaute sto im se do sada i isplatilo. Mislim da su prosle sezone napravili profit od skoro 15 miliona funti zahvaljujuci dobrom kupovinom i prodajom sto je za mnoge klubove Championshipa misaona imenica, a tim im je i dalje vise nego kompetentan.
                        Prvi put čujem da neki tim nema akademiju, i to profesionalni tim. U CG npr. moraš da imaš mlađe kategorije da bi se tim mogao takmičiti u prvu i drugu ligu. Mislio sam da se to praktikuje svuda.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Prvi put čujem da neki tim nema akademiju, i to profesionalni tim. U CG npr. moraš da imaš mlađe kategorije da bi se tim mogao takmičiti u prvu i drugu ligu. Mislio sam da se to praktikuje svuda.
                          https://www.theguardian.com/football...eague-outcasts

                          Ako te ne mrzi da citas. Imaju B tim koji igra jace prijateljske meceve, ali klasicnu strukturu akademije U23, U18 i slicno nemaju

                          Comment


                          • I opet će neko izbacit neku statistiku na kraju godine sa stvorenim sansama, asistencijama, golovima i slicno, a i ova će dobro proci u toj statistici jer je zabio gol iz penla, odnosno ima već dva na kontu. Ovo što ovaj dečko radi je kriminal. A može se reći da velike zasluge ima Jose, nejmu jednostavno treba dati što manje ovlasti u organizaciji napada, nego kao neki sekudnarni kreator, i igrač iz sjene gdje će nejgove fizikalije dominirat. Toliki talent, tolike godine a još uvijek je nedefiniran na terenu.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Konstantno provociranje i flejmovanje - 3-15 dana
                              Primeri: namerno dizanje tenzije u diskusiji sluzeci se podmetanjem, lazima, uvredama i slicno.
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Ja bih dodao i širenje panike medju forumašima metodom podmetanja.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X