Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bici View Post
    Nemoj biti toliki licimur, ljubi te brat:



    Ja bih zbog takvih pokusaja duhovitih opaski banovao, ne zato sto meni smetaju, nego zato sto su uvreda za humor. Uvek sam gotivio peckanja, ne da mi ne smetaju, nego ih docekam otvorenih ruku. Osim kada su to neke prezvakane forice iz prvog osnovne koje se postave tu cisto da se neka budala upeca pa da se taj neko oseca bolje u vezi sebe. Sa druge strane, ako se neko bas uvredi na svaku zajebanciju, taj ne bi trebao ni jedan sport da prati, a kamoli da dolazi na sportski forum da diskutuje. Treba da se stvori neka zdrava atmosfera na ovom pdfu, i uz ozbiljne diskusije, i uz sprdnju, segu i salu, sreca je u malim podjebima [emoji3] Al ako ce neko svaki put da se zbog zajebancije uvredi i da dozvoli da to eskalira u neko vredjanje, ili jos gore, da kmeči moderatorima kako se uvredio, onda taj neko i ne treba da bude ovde, zbog drugih, a ponajvise zbog sebe.
    Ih kako si mi pametan.
    Nasao je ko ce da mi kaze da sam licemer [emoji23]
    Vidim da si se bas detaljno pozabavio mojim profilom i mojim postovima,hvala ti na paznji. Evo,ti ovim postom doprinosis zdravoj atmosferi. Ja cu da doprinesem tako sto cu da izbegavam sitne duse [emoji8]
    Ja sam navijac liverpula,to je tacno,ali nismo mi krivi sto je Brajton bolji pa zato ne moras na nama da lecis frustracije.
    Aj cao.
    Last edited by Alukard; 21-08-18, 16:31.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Ako se ovo odnosi na ono sto sam ja napisao, zao mi je sto sam ti zagadio jedini pdf na forumu koji valja. Ali morao sam da dobijem odgovore na neka pitanja. Sami moderatori su pokrenuli ovu pricu (temu), niko od forumasa, tako da ke logicno da pitamo ono sto nas interesuje, da iznesemo svoje sumnje, shvatanja, nedoumice... Zar ne?
      Ili hoces da kazes da i moderatori zagadjuju temu?

      Sto se mene tice nisu toliko strasni, tacnije nisu strasni uopste ... Ne bi da ih poredim sa ostalim moderatorima sa foruma, ali da sam zadovoljan sa njima, ne bih nista ni pisao, jer smatram da svoj posao u nekoliko navrata nisu radili kako treba. To ih ne cini po defoultu losim moderatorima, samo ih u mojim ocima cini pristrasnim.

      To je moj generalni komentar na rad moderacije ovde. Komentarisao sam ja i odredjene moderatore, bivao kaznjen zbog iznosenja sopstvenog misljenja o njihovim karakternim osobinama. Shvaceno je kao uvreda i ja nemam problem sa tim. Smatras da sam prekrsio pravilo, uvredio nekoga, ma bilo sta, kazni me.

      Nije njihov posao lagan ni malo i na nama je da im ga olaksamo maksimalno, ali ako se vec desi neko sranje ja kao forumas od njih zahtevam samo da sve bude objasnjeno, transparentno i najbitnije ni po babu ni po stricevima....
      Nadam se da ne trazim mnogo.
      Nisam mislio konkretno na tebe nego na prethodne 3,4 strane koje nemaju veze sa Premier Ligom.

      Imate neke druge teme, privatne poruke ili sta vec pa pricajte o moderatorima. Ovde samo fudbal sto se mene tice

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Nisam mislio konkretno na tebe nego na prethodne 3,4 strane koje nemaju veze sa Premier Ligom.

        Imate neke druge teme, privatne poruke ili sta vec pa pricajte o moderatorima. Ovde samo fudbal sto se mene tice
        Drago mi je sto nisi mislio na mene.
        Ali bi ovo svakako pre ili kasnije napisao.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma mora peckanje da postoji medju pasioniranim navijacima. Verbalni sukobi u nekom civilizovanom okviru su najnormalnija stvar u rivalstvu. Ko hoce iskljucivo strucne analize moze naci dosta materijala za to na netu.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            Ma mora peckanje da postoji medju pasioniranim navijacima. Verbalni sukobi u nekom civilizovanom okviru su najnormalnija stvar u rivalstvu. Ko hoce iskljucivo strucne analize moze naci dosta materijala za to na netu.
            TakoE.

            Steta sto ne igramo skorije sa vama, da vas Portugalac malo primiri[emoji41]
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Eddie Howe ili Sean Dyche?

              Ko je najbolji na ostrvu?
              Moze i vote gore, posto za titulu nema smisla kad se sve zna unapred.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Kakav je ono palac na dole iznad mog posta?
                Ozbiljno pitam, ne znam kako se tu "stvorio"?
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  TakoE.

                  Steta sto ne igramo skorije sa vama, da vas Portugalac malo primiri[emoji41]
                  Pazi, to i ne bi bilo lose, taman da mu se produzi mandat do kraja sezone. [emoji23]

                  Comment


                  • Dislike-ovao te forum Sandu, ne može više da podnese toliko zamršene postove. Plašim se da sledeći put ne pokreneš algoritam da te trajno banuje forum kao strano telo, jer tvoj stil pisanja je težak za dešifrovati. Ljubi brat još jednom.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Dislike-ovao te forum Sandu, ne može više da podnese toliko zamršene postove. Plašim se da sledeći put ne pokreneš algoritam da te trajno banuje forum kao strano telo, jer tvoj stil pisanja je težak za dešifrovati. Ljubi brat još jednom.
                      Znaci sto prostije, sto sazetije, to bolje
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Alukard View Post
                        Ih kako si mi pametan.
                        Nasao je ko ce da mi kaze da sam licemer [emoji23]
                        Vidim da si se bas detaljno pozabavio mojim profilom i mojim postovima,hvala ti na paznji. Evo,ti ovim postom doprinosis zdravoj atmosferi. Ja cu da doprinesem tako sto cu da izbegavam sitne duse [emoji8]
                        Ja sam navijac liverpula,to je tacno,ali nismo mi krivi sto je Brajton bolji pa zato ne moras na nama da lecis frustracije.
                        Aj cao.
                        Kako ja to lecim frustracije na vama? Tako sto sam npr. juce napisao da bi Zaha pokidao kod Klopare? Jel to moje lecenje frustracija na vama? Nisam se pozabavio tvojim profilom, nego se secam tog posta jer sam ti na isti odgovorio. Ne znam kakve si ti bitke dosao da bijes ovde, kakve frustracije iz privatnog zivota da lecis, i sto si se tako gadno istripovao pa ne mozes sa mnom da vodis normalnu diskusiju a da se ne iznerviras i pomenes Junajted, al bi trebao malo da sklonis nogu s gasa jer ces ovim tempom izgubiti ovde i tu saku zivaca koja ti je ostala.
                        Last edited by bici; 21-08-18, 18:06.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Ne brini brate,moji zivci su vise nego odlicni. Ne znam kako si zakljucio da sam se ja iznervirao [emoji23]
                          Sto se tice diskusije sa tobom,ja i ne zelim da je vodim,ti si bez povoda mene isprozivao i nazvao licemerom. Ocigledno si osecao neku potrebu,ne znam koju i ne zanima me.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Tako sto sam npr. juce napisao da bi Zaha pokidao kod Klopare?
                            Ovaj sadašnji Zaha je po meni isti kao onaj Mane koji je tek došao u Liverpul. Dobro, možda Zaha ima malo više nekog šmeka u vidu finte i duži korak, ali to je to. Kad bi napredovao taktički kao što je Mane napredovao kod Kloppa, ubeđen sam da bi bio mnogo bolji od Mane-a.

                            Samo što nemamo gde da ga metnemo. Šteta da takav igrač bude rotacija.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mislim da Zaha nije dovoljno disciplinovan da bi igrao za top klubove.

                              Atraktivniji je od Manea ali Mane je mnogo zreliji u fudbalskom smislu, a u to ce nas mislim uveriti jos vise ove sezone otkako je dobio 10ku. Ima vecu ulogu u prenosenju tezista igre i kreiranju napada iz sredine sto Zaha ne bi mogao s obzirom da je osnova njegove igre iskljucivo ka pravcu protivnickog gola.

                              Comment


                              • Tu se slažem, ali ni Mane nije došao kod nas taktički potkovan. Bio je klasično krilo sa puno potencijala. Kod Kloppa je stekao tu taktičku stranu. Zato i mislim da bi Zaha kod Kloppa postao samo takva zverka.

                                Zaha je tip igrača koga samo čekaš da ga pokupi neki dobar tim i da ga oblikuje kako treba i pretvori u zver.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X