Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovakvi diplomatski, a u stvari "nista ti ne kazu" odgovori me dovode u sumnju da nece uopste biti bitno koliko se provocira, kojim intenzitetom ili koliko bezobrazno, vec ce biti bitno ko to radi.
    Hocu da kazem da ista pravila nece vaziti za sve jednako.
    Mene to ne dotice, jer takve termine ne koristim, ali mogu da zamislim kako ce biti nekom ko slicnu nepravdu oseti na svojoj kozi.
    U sustini necu sebe dovesti u situaciju da na prozivke odgovorim uvredom, jer to bi bio veci dokaz moje nemoci, neelokvencije i nemogucnosti da adekvatno odreagujem (bar ja to tako vidim), ali nismo svi isti.

    Misljenja sam da za sada na ovom pdf-u nije bilo nikakvih strasnih nemilih dogadjaja koji su uzrokovani provokacijama (mozda mi je nesto promaklo, ne garantujem da je tako) i da ovde ima forumasa koji i te kako imaju sta da napisu pa i nekakva sitna peckanja koja idu uz to mogu biti zanemarljiva. Ali takodje postoje ljudi koji nisu smislen post sastavili, bez da je provokacija. Kada pisu a da ne provociraju onda je to puko ponavljanje ili jos gore potvrda necega sto je neko pre njih napisao pa se slazu sa tim. A ostali postovi su im samo prozivanja i podjebavanja.
    Necu nikoga da imenujem, pronaci ce se svi sami. Ali zbog takvih bi trebalo poostriti pravila i izjednaciti kriterijume.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Ako mislis da su godine onda jbg, moram te razocarat.
      Javi se Mrkeli da te spoji da Public Agentom.

      Kakva je ovo pizdarija ovde? Banovati Sandua na 3 godine, da još jednom pročita sve delove GoT. Šaalim se, brat moj Sandu.

      Comment


      • Apsolutno se slazem sa svim prethodno napisanim,samo odlucno sa provokatorima,posaljimo ih u njihove smrdljive rupe.Najgora je to sorta ljudi.

        Comment


        • Ja sam ti reko da ce se kriteriji poostriti bas zbog provokacija. Tvoje pravo je da sumnjas, ja tu lično nista ne mogu. Meni je zao sto ti mislis da kriteriji nisu prema svima jednaki ali ja sam uz ostale moderatore na vecinu situacija reagovao onako kako smo mislili da je ispravno. Ne kazem da nismo nikad napravili gresku, ali nikad nismo nikome progledali kroz prste jer je na neki nacin povlasten.

          U sustini nemoguce je nekoga natjerati da pise ono sto ima smisla, mozda su neki ograniceni u tom segmentu ali moguce je suzbiti postove koji su tu samo da podignu tenziju i omalovazavaju simpatizere drugog kluba.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Samo da se nadovezem sa jos jednom sitnicom da ne bude kasnije nekih nesuglasica, komentarisanje rada moderacije kao i eventualnih banova ce biti strogo kaznjivo bez predhodnih upozorenja.
            sigpic

            Comment


            • Jel mozete bar ovaj pdf da ostavite na miru i da ne smarate i ne trolujete i ne svadjate se oko jebenih stranih klubova. Jedini pdf na forumu koji valja i koji ima strasne moderatore (i ostali imaju dobre da se razumemo, al ovde je elita ).

              Razumem cigane i grobare koji su polusvet verovatno i navijace tenisa (bez ljutnje, ali to je poseban sklop, cast izuzecima ), ali bar ovu mirnu forumsku oazu ne zagadjujte.
              Bar Premier ligu ne dirajte ljubim vas ko bracu i sestre

              Comment


              • Ljubasin glas razuma uvijek bio.

                Je li dozvoljen luck index table samo mi recite?
                sigpic

                Comment


                • Naravno, to je pre svega naucna studija a mi smo uvek zagovarali nauku.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ljubasin glas razuma uvijek bio.

                    Je li dozvoljen luck index table samo mi recite?
                    Daj izbaci celu tabelu, ne samo 1./2. i 20. mesto.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • A za to se ceka Limun,on je ekspert koliko sam shvatio za te srecne tabele

                      Comment


                      • Mora se izvrsiti ozbiljna analiza, ne moze to onako odokativno.
                        Ali uglavnom, uzimajuci u obzir istoriju luck index tabela iz ranijih sezona, moze se naslutiti kome ce pomoci/odmoci.

                        Liverpul je tu uvek konkurent za titulu.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Jel mozete bar ovaj pdf da ostavite na miru i da ne smarate i ne trolujete i ne svadjate se oko jebenih stranih klubova. Jedini pdf na forumu koji valja i koji ima strasne moderatore (i ostali imaju dobre da se razumemo, al ovde je elita ).

                          Razumem cigane i grobare koji su polusvet verovatno i navijace tenisa (bez ljutnje, ali to je poseban sklop, cast izuzecima ), ali bar ovu mirnu forumsku oazu ne zagadjujte.
                          Bar Premier ligu ne dirajte ljubim vas ko bracu i sestre
                          Ako se ovo odnosi na ono sto sam ja napisao, zao mi je sto sam ti zagadio jedini pdf na forumu koji valja. Ali morao sam da dobijem odgovore na neka pitanja. Sami moderatori su pokrenuli ovu pricu (temu), niko od forumasa, tako da ke logicno da pitamo ono sto nas interesuje, da iznesemo svoje sumnje, shvatanja, nedoumice... Zar ne?
                          Ili hoces da kazes da i moderatori zagadjuju temu?

                          Sto se mene tice nisu toliko strasni, tacnije nisu strasni uopste ... Ne bi da ih poredim sa ostalim moderatorima sa foruma, ali da sam zadovoljan sa njima, ne bih nista ni pisao, jer smatram da svoj posao u nekoliko navrata nisu radili kako treba. To ih ne cini po defoultu losim moderatorima, samo ih u mojim ocima cini pristrasnim.

                          To je moj generalni komentar na rad moderacije ovde. Komentarisao sam ja i odredjene moderatore, bivao kaznjen zbog iznosenja sopstvenog misljenja o njihovim karakternim osobinama. Shvaceno je kao uvreda i ja nemam problem sa tim. Smatras da sam prekrsio pravilo, uvredio nekoga, ma bilo sta, kazni me.

                          Nije njihov posao lagan ni malo i na nama je da im ga olaksamo maksimalno, ali ako se vec desi neko sranje ja kao forumas od njih zahtevam samo da sve bude objasnjeno, transparentno i najbitnije ni po babu ni po stricevima....
                          Nadam se da ne trazim mnogo.
                          Last edited by Sandugp; 21-08-18, 16:01.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Alukard View Post
                            Da ignorisu?
                            Pa cemu onda sluze pravila foruma ako je reakcija na vredjanje kluba i navijaca "ignorisite"?
                            Originally posted by Alukard View Post
                            Ako moze da se ignorise Luzerpul,onda da znam,da koristim pogrdne termine za pokedine klubove i sve super.
                            Nemoj biti toliki licimur, ljubi te brat:

                            Originally posted by Alukard View Post
                            Imamo i junajtedovce koji se jos uvek necemu nadaju pod smorinjom.
                            Ja bih zbog takvih pokusaja duhovitih opaski banovao, ne zato sto meni smetaju, nego zato sto su uvreda za humor. Uvek sam gotivio peckanja, ne da mi ne smetaju, nego ih docekam otvorenih ruku. Osim kada su to neke prezvakane forice iz prvog osnovne koje se postave tu cisto da se neka budala upeca pa da se taj neko oseca bolje u vezi sebe. Sa druge strane, ako se neko bas uvredi na svaku zajebanciju, taj ne bi trebao ni jedan sport da prati, a kamoli da dolazi na sportski forum da diskutuje. Treba da se stvori neka zdrava atmosfera na ovom pdfu, i uz ozbiljne diskusije, i uz sprdnju, segu i salu, sreca je u malim podjebima Al ako ce neko svaki put da se zbog zajebancije uvredi i da dozvoli da to eskalira u neko vredjanje, ili jos gore, da kmeči moderatorima kako se uvredio, onda taj neko i ne treba da bude ovde, zbog drugih, a ponajvise zbog sebe.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              A za to se ceka Limun,on je ekspert koliko sam shvatio za te srecne tabele
                              Ma koji Limun, on je ovde samo postavio ono sto su strucnjaci sa espna napravili.

                              Ali ovde ispada kao da su navijaci Liverpula napravili to sranje, i onda se troluje. A znamo svi ko je trol no1 ovde.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Nemoj biti toliki licimur, ljubi te brat:



                                Ja bih zbog takvih pokusaja duhovitih opaski banovao, ne zato sto meni smetaju, nego zato sto su uvreda za humor. Uvek sam gotivio peckanja, ne da mi ne smetaju, nego ih docekam otvorenih ruku. Osim kada su to neke prezvakane forice iz prvog osnovne koje se postave tu cisto da se neka budala upeca pa da se taj neko oseca bolje u vezi sebe. Sa druge strane, ako se neko bas uvredi na svaku zajebanciju, taj ne bi trebao ni jedan sport da prati, a kamoli da dolazi na sportski forum da diskutuje. Treba da se stvori neka zdrava atmosfera na ovom pdfu, i uz ozbiljne diskusije, i uz sprdnju, segu i salu, sreca je u malim podjebima Al ako ce neko svaki put da se zbog zajebancije uvredi i da dozvoli da to eskalira u neko vredjanje, ili jos gore, da kmeči moderatorima kako se uvredio, onda taj neko i ne treba da bude ovde, zbog drugih, a ponajvise zbog sebe.
                                Pobeda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X