Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svakome ko prati fudbal.

    Comment


    • Lepo je napisao Pixi, ne znam čemu takav odgovor Ružni? Čak šta više, niko nije pomenuo Liverpul da bi tako reagovao.

      Jedini tim koji se nije pojačavao u ovom prelaznom roku ne može biti kandidat za sam vrh(ako pod to podrazumevamo osvajanje titule). Ako uzmemo u obzir da im je prošlih sezona uvek nešto falilo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

        This is their year[emoji123]

        Ove godine ste konacno u top 3 favorita, bice zajebano
        Last edited by Miki28; 21-08-18, 11:18.
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Lepo je napisao Pixi, ne znam čemu takav odgovor Ružni? Čak šta više, niko nije pomenuo Liverpul da bi tako reagovao.

          Jedini tim koji se nije pojačavao u ovom prelaznom roku ne može biti kandidat za sam vrh(ako pod to podrazumevamo osvajanje titule). Ako uzmemo u obzir da im je prošlih sezona uvek nešto falilo.
          A čemu omalovažavanje Totenhema.
          I niti sam napisao nešto ružno, uvredljivo ili slično.
          Jednostavno OPET ne vidim Redse sa šampionskim peharom.
          Opet će zasrati kao u prošlosti.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Originally posted by La Jugoslavia
            Vidi vidi luzerpulovaca što su se popišmanili, jaki su to kompleksi nabijani decenijama, nije se lako sa tim izboriti...
            Imaš opomenu za ovo. Bez takvih komentara ubuduće.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              A čemu omalovažavanje Totenhema.
              I niti sam napisao nešto ružno, uvredljivo ili slično.
              Jednostavno OPET ne vidim Redse sa šampionskim peharom.
              Opet će zasrati kao u prošlosti.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Omaložavanje ako neko kaže da neki tim nije kandidat za sam vrh? Ne bih rekao.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Vidi Zola moderator.
                A cuj malo stabilizovali, majko moja.
                Da se zna Siti je favorit, od LFC najmanje ocekujem gustu borbu za titulu, sve ispod toga je razocaranje s obzirom na ulozeno. Npr kao Utd. prosle godine ili Spursi godinama unazad.

                Comment


                • "luzerpul" Jos napisi "Penaldo" i vratit ces se u osnovnu skolu

                  Comment


                  • A zasto je problem da se liverpul naziva u sali luzerpul? To je isto kao kad bi neko zabranio navijacima dva kluba iz sefilda da jedni druge nazivaju svinjarima i slicno?

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Omaložavanje ako neko kaže da neki tim nije kandidat za sam vrh? Ne bih rekao.
                      Pa zašto je omalovažavanje ako ja dam svoj sud i komentar za crvene?


                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Najrealnija prica. Slazem se skoro sa svim, eventualno bih Arsenal i Everton stavio ispred Uniteda. Ali to je nebitno u borbi za titulu. Dakle Siti vrlo, vrlo verovatno, a jedini koji mogu da ih zaustave su Liverpool i u nekoj ludackoj sezoni Celsi/Spursi, mada su sanse za tako nesto minimalne.

                        Last edited by mark !t zer0; 21-08-18, 11:38.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Zamolio bih ozbiljne clanove foruma da ignorisu postove u kojima se nalaze rijeci: Prevariola, Luzerpul, Penaldo i sl. Onaj ko na takav nacin pise ne zeli da vodi diskusiju vrijednu ozbiljne analize. Ja nisam cuo da djeca od 10 godina koriste takve izraze kada se prepucavaju ko je bolji igrac ili koji je klub bolji, uspjesniji i mocniji.

                          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            A zasto je problem da se liverpul naziva u sali luzerpul? To je isto kao kad bi neko zabranio navijacima dva kluba iz sefilda da jedni druge nazivaju svinjarima i slicno?
                            Zato što omalovažava klub, bilo u šali ili ne. Nismo mi ovde drugari ispred zgrade koji se poznaju ceo život pa znamo šta je šala ili ne. Ljudi pogrešno shvate, pa onda ta "šala" preraste u nešto sasvim ozbiljnije.


                            Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Pa zašto je omalovažavanje ako ja dam svoj sud i komentar za crvene?


                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                            Nisam ja nigde pomenuo omalovažavanje. Samo si me iznenadio sa agresivnošću, i to u postu gde nije pomenut Junajted uopšte. Nisam te ni opomenuo ni ništa slično, samo me zanimalo čemu takva reakcija.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Ognjen View Post
                              Zamolio bih ozbiljne clanove foruma da ignorisu postove u kojima se nalaze rijeci: Prevariola, Luzerpul, Penaldo i sl. Onaj ko na takav nacin pise ne zeli da vodi diskusiju vrijednu ozbiljne analize. Ja nisam cuo da djeca od 10 godina koriste takve izraze kada se prepucavaju ko je bolji igrac ili koji je klub bolji, uspjesniji i mocniji.

                              Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
                              Da ignorisu?
                              Pa cemu onda sluze pravila foruma ako je reakcija na vredjanje kluba i navijaca "ignorisite"?

                              Comment


                              • Ako se neko vrjedja onda je to posao za moderatore.

                                Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X