Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hajd da dodam i ovo. U onoj očajnoj Mojesevoj sezoni... igra očaj.. kao i sve...

    Igra se protiv Bajerna koji je mašina.

    1. utakmica se dobija, ni iz čega golom Vidare iz prekida sa 30% lopte.

    U najavi za revanš, čitam projektovane sastave (u 1. bili Vidić i Rio), jasno otpisuju ih i novinari, a najava je "Poslednje Hurreeej duo koji je obeležio jednu eru i doneo toliiko toga".

    Počinje tekma i umesto Ria, izlazi Smoling.

    Gasim tv.

    Ne mogu da verujem... uskratio im je poslednji oproštaj na velikoj sceni...

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Zaebano kad se ti i ja u nečemu složimo.

      Pa jbga, jedan TOP štoper uvek čini kolegu drugog štopera boljim. Uz VVD-a i Lovren izgleda dobro, pa evo i mali Gomez u ove dve tekme.

      Ako je jedan štoper nestabilan, može da se istrpi ako je drugi stabilan, i zna znanje. A ako su oba nestabilna (Matip-Lovren), to je uvek recept za katastrofu.

      Veliko je pitanje koliko bi Vidić mogao, da pored sebe nije imao Ferdinanda. Sad da ne ispadne da umanjujem Nemanju, ali ne verujem da bi imao onaj nivo da je pored sebe imao Еvansa ili Oseu.
      Ma slazem se ja sa tobom oko dosta stvari,kad citam,al ne komentarisem sve ,naravno sa necim se i ne slazem,najvise oko trenera vrv

      Da stoji ovo,za stopere najbolje kad uklopis dva odlicna,ali i kad imas jednog ,da kazem normalnog,mnogo dobrog dobijes

      Dobar je meni VVD,pogotovo to sto kazes on moze da unormali Lovrena,nije mi sam krem,al dobar ima lidersku sposobnost,dobar skok ,a nije ni glup, ukratko pored ostalih dobrih osobina

      I sad recomo ti neces da priznas al i ti si svestan da je LFC prvi favorit u PL ove godine,dobio je dosta na stabilnost LFC dovodjem Keite,jos je tu Fabinjo a ima napad da resava male meceve,plus Alison TOP3 golman sveta,po meni je jako vazno i tesko neka ekipa dolazi do trofeja sa,losim golmanom

      I bitan faktor nema sile da Siti ponovi sezonu ko proslu ,a LFC moze do 90 bodova po meni dovoljno za titulu,plus ako Siti prezivi malo duze u LS(ako bude imao srece na zrebu) ,bice jos lakse za LFC

      Comment


      • Kad su popustile fizikalije kod Nemanje i on je nestao, vise nije mogao da cuva i prati ni prosjecne napadace, kad je Ferdinand bio ranjen sa hronicnim pvoredama, prije svega ledja, kad je izgubio brzinu i dalje je uspijevao da igra na najvecem nivou, da od Evansa napravi stoepra, da bude stub odbrane u sampionskoj sezoni, e to je osnovna razlika izmedju Ferdinanda i Vidica. Ferdinand je bio tehnicki mnogo potkovaniji, mnogo je bolje znao da koristi prostor, mnogo je bolje znao da se postavi, pozicionira, da se cuva na kraju krajeva, a bude efikasan i dalje. Vidic je nazalost zavisio od fizikalija, kao sto rekoh kad su one popustile i on je prestao da psotoji na najvecem nivou.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Ma slazem se ja sa tobom oko dosta stvari,kad citam,al ne komentarisem sve ,naravno sa necim se i ne slazem,najvise oko trenera vrv

          Da stoji ovo,za stopere najbolje kad uklopis dva odlicna,ali i kad imas jednog ,da kazem normalnog,mnogo dobrog dobijes

          Dobar je meni VVD,pogotovo to sto kazes on moze da unormali Lovrena,nije mi sam krem,al dobar ima lidersku sposobnost,dobar skok ,a nije ni glup, ukratko pored ostalih dobrih osobina

          I sad recomo ti neces da priznas al i ti si svestan da je LFC prvi favorit u PL ove godine,dobio je dosta na stabilnost LFC dovodjem Keite,jos je tu Fabinjo a ima napad da resava male meceve,plus Alison TOP3 golman sveta,po meni je jako vazno i tesko neka ekipa dolazi do trofeja sa,losim golmanom

          I bitan faktor nema sile da Siti ponovi sezonu ko proslu ,a LFC moze do 90 bodova po meni dovoljno za titulu,plus ako Siti prezivi malo duze u LS(ako bude imao srece na zrebu) ,bice jos lakse za LFC
          Iskreno sad, Liverpul je drugi favorit po mom mišljenju. Jaki smo mi, ali Siti je prejak baš. I mislim da ono što razdvaja nas od njih je da će oni biti konstantniji protiv malih timova. To je ključna razlika.

          Kad gledaš realno, možeš da kažeš da je nama potrebna i neka doza sreće da uzmemo titulu. A kad gledaš Siti, nemaš taj osećaj. Znaš ono..."dobri su, ali treba i malo sreće, one fudbalske".

          E sad ostaje da vidimo da li grešim i da li je Liverpul konačno sazreo.

          p.s. Ali da smo popunili glavne rupe, to jesmo. I rotacija nam je sasvim dobra. Čak je i Staridz još uvek zdrav i u formi.
          Last edited by z0La; 20-08-18, 23:11.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Imali smo mi i jednog Wesa Browna... koji je toliko potcenjen...

            Bilo nekad...

            Danas je ovaj "tika-taka" fudbal i neki od nas čekaju da to prođe...

            Comment


            • Kakve dve budale.



              Inače, opklade su bile u pitanju.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dobar Liverpool. Palace ce biti nezgodan protivnik svima. Jako bitna pobjeda.
                Klopp je izgleda bolji trener nego sto sam mislio. Sigurno da je uz Pepa i Pochettina top3 trenutno u Engleskoj.

                Comment


                • Realno je bio penal. Bez Salaha Liverpul bi bio 50% bezopasniji na gostovanjima. Alison se dobro pokazao, a VVD trenutno najbolji stoper lige. Van Bisaka laganp sacuvao Manea, pokazao da je jedan od boljih bekova lige kad su 1 na 1 situacije u pitanju.

                  Nego, podrzavate li ovo sto igraci MU, Sitija, Arsenala.. rade onu Dele Ali foru prstima? Razumem ja drugari van terena rat na terenu ali mi nekako neobicno da toliko protivnickih igraca Alija to radi, snima sebe i svoje porodice i kaci po netu tagujuci Alija. Ne znam sta da mislim o tome, ali mi cudna pojava.
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Smešan penal, padavičar Salah.
                    Dele Ali je očigledno autoritet u engleskom fudbalu, nije ni čudo da je Totenhem najozbiljniji kandidat za sam vrh.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Comment


                      • #funfact

                        Ekipa trenera koji jedini ne vežba defanzivne postavke na treningu i kojoj ni VVD nece nista promeniti je jedina koja nije primila gol u prva dva kola.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                          Smešan penal, padavičar Salah.
                          Dele Ali je očigledno autoritet u engleskom fudbalu, nije ni čudo da je Totenhem najozbiljniji kandidat za sam vrh.
                          Ili su ljudi postali ovce, koji sve što postane popularno prate, kao što ovce prate jedna drugu.

                          Klasično pomodarstvo.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja mislio covek trol, a kad ono stvarno simpatizer Spursa.

                            Comment


                            • Ali pazi autoritet u Engleskom fudbalu
                              Ne znam kome su Spursi najozbiljniji kandidat za sam vrh?
                              Last edited by Brian McShtull; 21-08-18, 10:49.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • A kome je Liverpul? Malo ste se stabilizovali, krenuli sa dve pobede i odma m*da do patosa.
                                Čekaj. Daleko je maj-jun i opet ćete sanjati titulu PL iznova i iznova...

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X