Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vila ili Derbi, Teri ili Lampard?
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Ja bih malo više voleo Vila, ali u suštini svejedno.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Grealish i ekipica

        Comment


        • Za dobru tekmu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Villa ima malo bolji tim tako da ne bih imao nista protiv da oni udju. Naredne sezone ce opet biti 13 ekipa koja se bore za 3 mesta u EPL kako god da okrenes.

            Comment


            • Lepa akcija Vile. Čekamo odgovor Derbija u drugom poluvremenu.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Zasluzila villa prednost, bili su konkretniji, Derbi nekako bojazljiv.

                Comment


                • Zasluženo. Vidi se da je Villa organizovaniji tim. Derbi ima par solidnih klinaca, ali fali neko da povuče. Vilsona su odlično zatvorili, a Mount i Lawrence se ne vide. Ova sredina Hadlston i Dzonson je baš ravna. Hadlston ima dobar pas, ali fali veznjak koji može da povuče malo loptu.

                  Mora Lampard da menja nešto. Villa im neće pokloniti(mislim) par golova kao Lids.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Auh, šta bi ovo. Šteta za Derbi da ovako prime gol koji će ih izgleda ostaviti u čempionšipu.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Kako hvata ovo golman loptu,amaterski bas,kvalitetnija Vila nema sta
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo šta se dešava kad je golman u svom petercu da kažem sisa. Umesto da hvata ovu visoku loptu sa ispruženim kolenom, ili da je hvata visoko, on hoće sigurnu opciju da mu ona dođe u grudi.

                        Kakav poklon gol jbte.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Eeee moj golmane.
                          Nisi ni za Palilulac

                          Comment


                          • Meni je nejasno zasto Carson nema prednost u odnosu na Roosa, ipak je on jedan od najboljih golmana Championshipa. Jedini razlog moze da bude na moderna potreba trenera da golmani budu dobri fudbaleri, odnosno da ucestvuju u iznosenju lopte.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Meni je nejasno zasto Carson nema prednost u odnosu na Roosa, ipak je on jedan od najboljih golmana Championshipa. Jedini razlog moze da bude na moderna potreba trenera da golmani budu dobri fudbaleri, odnosno da ucestvuju u iznosenju lopte.
                              Pa ovaj Roos je tempirana bomba kad primi loptu u noge. Svaki potez mu je usporen i uvek kasni 1-2 sekunde. Jednom tako već poklonio loptu za opasnu šansu Ville, a drugi put mu zamalo uzeli loptu pa je morao da izbaci u aut.

                              Ako je to razlog, onda se nije baš proslavio.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Jedan gol Ovnova pa da zakuva zbivanja.

                                Comment

                                Working...
                                X