Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ali kome padne na pamet da mu Holgate šutira prvi penal?

    Još gore, posle promašenog prvog, šuta ti štoper Hegazi. Pobeda.
    Ja sam mislio da ce Gibbs fuliti po istom principu.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Ja sam mislio da ce Gibbs fuliti po istom principu.
      A morao je neko i pogoditi.

      Daj Lids u PL, da se razbije malo monotonija. Šefild i Lids u PL-u, i to je to.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Igrace ti Sefild u EPL naredne sezone...prvi deo zelje ti se osvario.
        Last edited by belgrade_owl; 14-05-19, 23:43.

        Comment


        • Sad ko god da se plasira u PL od ove 3 ekipe biće zanimljivo: Bijelsa, Lampard ili povratak premijerligaškog fudbala na Vila Park.

          Comment


          • Sto se mene tice najvise bi volio da u PL udje pobjednik iz vecerasnje utakmice.. Mozda malo vise simpatisem Derby jer su u zadnje vrijeme redovni u PO a i gotivno mi je kad ovi mladji treneri naprave neki rezultat.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Igrace ti Sefild u EPL naredne sezone...prvi deo zelje ti se osvario.
              Znam, nego malo stavljam so na ranu. Šala.

              Daj bre Bjelsu u PL, pa da sledeće sezone imamo jedno 5 brutalnih skandala.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment




              • Kakvu praćku mali ima u nogama, brutalno. I to i viziju za pasove.

                Tek 20 godina. Brutalno je što će za 5 godina tek imati 25. Jedva čekam da vidim njegov napredak kroz sezone.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                  Sad ko god da se plasira u PL od ove 3 ekipe biće zanimljivo: Bijelsa, Lampard ili povratak premijerligaškog fudbala na Vila Park.
                  Terry*

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Terry*
                    Da, zaboravih na njega

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Znam, nego malo stavljam so na ranu. Šala.

                      Daj bre Bjelsu u PL, pa da sledeće sezone imamo jedno 5 brutalnih skandala.
                      Koju ranu? Meni njihov uspeh ne smeta puno. Vise mi smeta sto smo mi u problemima nego sto su oni usli u EPL.

                      Bez obizra nanjihov plasman oni jos uvek pokazuju sindrom malog kluba, pogledaj video zapise sa proslave plasmana... imaju zastave posvecene Sovama, to sto su navijaci pevali pesme posvecene nama nije problem, ali kad to urade trener, bivsi igrac i jedan zvanicnik kluba to je vec kompleks. Oni su njihovu proslavu posvetili Wednesday-u i hvala im na tome.

                      Bruce nikada to ne bi uradio, Chansiri se pokazao kao gospodin i odmah po zavrsetku meca Leeds - Villa izadao je saopstenje u kojem velikom rivalu cestita uspeh, par dana kasnije oni su uradili ovo gore napisano. Jebes klub koji ni svoj uspeh ne ume da proslavi kako treba.

                      Cak su tokom proslave i pretukli par beskucnika... toliko o tome.

                      Sto se Leeds-a tice, tek me oni ne zanimaju, i oni su donekle optereceni Sovama procitaj kako je nastao fanzin War of The Monster Trucks
                      Last edited by belgrade_owl; 15-05-19, 13:02.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        Da, zaboravih na njega
                        Pomijeso si Lamparda i Terrya, Lampard vodi Rangerse

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Pomijeso si Lamparda i Terrya, Lampard vodi Rangerse
                          Dzerard vodi Rendžers, a Lampard vodi Derbi. Ali tu je i Teri naravno kao asistent u Vili.

                          Comment


                          • Lampard je u Derby-ju
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Pomijeso si Lamparda i Terrya, Lampard vodi Rangerse
                              Gerrard vodi Rangerse, ne znam odakle ti ta glupost....

                              Comment


                              • Meni je Derby svakako drazi od Leedsa, i zbog Lamparda i zbog malog Wilsona a i ovako Derby mi je uvek bio gotiva.
                                Ali svakako mislim da Vila mora da bude u PLu, ogroman je to klub da bi bio u shipu.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Last edited by Brian McShtull; 15-05-19, 13:45.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X