Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čestitke Sitijevcima.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Cestitke Sitiju na tituli. Da se nadamo da ce Pep ostati sto krace na klupi da prvenstvo bude jos neizvesnije. Svakako, odlicna trka za titulu ove sezone.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Muslio sam da ce Arnold imati najvise asistencija u ligi, ali ipak ima ih sa vise...

        Eden prvi sa 15. Fraser drugi sa 14. A Arnold treci sa 12.

        Pobedio je Robertsona za jednu asistenciju. 😁

        Mislim da ima i u LSu 3-4. Odlicna sezona za njega.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ljudi samo malo obavjestenje.

          Tema ce biti otvorena dok se ne zavrsi play off u Champioshipu, a mi cemo vec sutra otvoriti temu vezanu za prelazni rok, kao i sve špekulacije koje idu uz taj festival.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Gde nestade Sandu? Nije sačekao kraj već se dohvatio flaše i čaše.
            Biće ovo uzbudljivo veče.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Sandu moj dobri i posteni, srecna ti ova titula! Jos je sladja ta titula Sitija s obzirom ko je zavrsio drugi sa 97 poena Jos samo da ih sad kokoti dotuku u finalu LS.

              Da me ne svhvate pogresno navijaci Liverpula, jer znate da sam navijao za Liverpul protiv Farselone i da sam navijao za englesko finale. Ali to je to sto se tice podrske od mene... tesko ce mi pasti ako osvoje LS jer mi brat navija za Liver

              Comment


              • sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Pisacu nesto kasnije o ovoj sezoni.
                  Nevidjena borba.
                  Trenutno gledam kako Novak dize pehar u Madridu pa nisam u mogucnosti.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ko igra Communitti Shield ako Siti osvoji i Fa cup?

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Liverpool

                      Comment


                      • https://twitter.com/TrollFootball/st...21420467535872

                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Šta reći nego svaka čast Sitiju i Pepu, čestitke Šandu.

                          Ovakvu borbu za titulu nismo vidjeli i teško da ćemo vidjeti, da drugoplasirani ima 97 bodova, nevjerovatno nešto. S tim da moram reći da su Liverpulu određeni detalji pomogli da dođe do te cifre, mnogo toga je išlo na njihovu vodenicu i utoliko je ovaj uspjeh Gvardiole još veći, 14 pobjeda zaredom, gotovo 4 mjeseca samo pobjede u ligi, uz igranje liga kupa, fa kupa, lige šampiona sa sve onim baš bolnim ispadanjem od Totenhema. Pregazili Čelzi u ligi, izrutinirali Arsenal i Junajted, demonstrirali silu baš. Liverpul je s druge strane često djelovao neubjedljivo ali su nekkao uzimali 3 boda, što ne umanjuje te pobjede naravno.

                          Liverpul je sjebao januar i februar baš, prvo poraz od Sitija gdje je bio onaj 'zamalo' gol ali najbitnije posle toga, Siti gubi u Njukaslu a Liverpul igra 1-1 sa Lesterom. Onda i kiksa kod Junajteda, Vest Hema i konačno 0-0 na Gudisonu, prije više od 2 mjeseca je bila ta utkamica ali ona je odlučila. Ali kad se sve sagleda, koliko god da je Liverpul po meni slabiju igru prikazao od Sitija, taj Siti ipak ima širu klupu i njima umjesto Bilve, Sterlinga uđe Rijad Marez, Liverpul je tu tanji i ne treba im previše zamjerati blijede partije, mada ih je stvarno svašta sralo

                          Sad ostaje FA kup Sitijevcima, Liverpulu LŠ. U LŠ je već Liverpul i zaslužio da osvoji, kad okreneš 3-0 bez Firmina i Salaha mislim da si zaslužio.

                          Ja sam mislio da je Siti primio 4-5 više golova od Liverpula, a ono tek 1 više.

                          Liverpul primio 22 gola, čini mi se koliko i Junajted 2008. godine.

                          Comment


                          • Chris Hughton je dobio otkaz u Brajtonu

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Pa dobro, nije baš ni za čuđenje. Poslednjih 9 mečeva bez pobede. Čudi me da mu ranije nisu dali otkaz, a ne sad odmah nakon zadnjeg kola.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Skoro pet godina u klubu, velika stvar će biti zameniti njega ali očigledno je moralo da dodje do ovoga. Ove sezone im je bio cilj da ostanu i on je u tome uspeo, ispunio je cilj ali sam kraj sezone je najavio ono što može da ih očekuje naredne.

                                Potrošili su dobre pare prošle sezone ali ti igrači koji su dovedeni nisu doneli neki ekstra kvalitet i apgrejt na njihovu igru. I dalje je Marej glavni igrač a jedan od najstarijih.

                                Oni su prvi prelomili, kontam da će biti jos promena što se tiče trenera.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X