Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvi dio pitanja odgovor je da. Za prelazni rok ide nova tema.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      Mene zanima da li ce ova tema ostati otvorena do finala doigravanja, ili planirate da ostane celo leto? Odnosno da li cemo imati novu temu za prelazni rok i slicno ili nastavljamo ovde do avgusta?
      Ostaje otvorena do kraja sezona u Engleskoj.

      A nove tri teme će biti otvorene za sledeću sezonu. Jedna za transfere, pripremne mečeve i slično. Druga za uživo komentarisanje kad počne liga. I treća za kupove.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Počinje plejof za promociju u Premijer ligu. Prvo Vila i WBA za nekih 20ak minuta a od 18:15 Derbi - Lids
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Koga bi vi voleli u EPL naredne sezone od ova 4 kluba?

          Ja da sam mogao da biram izabrao bi da 3 od ova 4 budu tamo a da Noric u Sheff U ostanu, ali...

          Mislim da Villa igra najbolji fudbal od kako ih je Deam Smith preuzeo. Na pocetku su malo stucali, ali kad su se navikli na njgov sistem igre postali su sila. U svakom slucaju nadam se da ce Villa ili WBA izboriti plasman.

          Zaniljivost prvog meca je da za Villu igra Whelan a za WBA Brunt, obojica su 2005. godine igrali za Wednesday i kroz play off izborili plasman u Championship.
          Last edited by belgrade_owl; 11-05-19, 12:32.

          Comment


          • Ja bih najviše voleo neke koje sam davno gledao u PL, poput Boltona, Blekburna, itd. Ali Bolton čak i ispade u 3 ligu, a Blekburn negde na sredini, tako da ništa od toga ove sezone. A sad od ovih recimo Aston Vila.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ja bih najviše voleo neke koje sam davno gledao u PL, poput Boltona, Blekburna, itd. Ali Bolton čak i ispade u 3 ligu, a Blekburn negde na sredini, tako da ništa od toga ove sezone. A sad od ovih recimo Aston Vila.
              Ne znam da li pratis, ali Bolton je u velikim problemima. Predposlednji mec nisu ni igrali posto igracima 2 meseca nisu isplacene plate. Verovatno ce u stecaj, trenutno su na sudu.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Ne znam da li pratis, ali Bolton je u velikim problemima. Predposlednji mec nisu ni igrali posto igracima 2 meseca nisu isplacene plate. Verovatno ce u stecaj, trenutno su na sudu.
                Čitao sam da su u problemima nekim, ali nisam očekivao da je toliko ozbiljno. Šteta.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Postigao WBA gol i nakon toga lagano odradili posao do kraja poluvremena.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Ne ispratih tekmu. Možda vratim unazad da pogledam, videću. Ali u 6 i 15 se ne propušta. Mogla bi da bude baš dobra tekma.

                    Voleo bih da Lids uđe u PL. Ali ne bih imao ništa ni protiv Vile.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kakva golčina Hurihana, i totalni preokret sa penala u roku od 3 minuta.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • WBA sam sebi pucao u noge.
                        Za tili čas primiše dva gola, a da bude još gore najbolji strelac Dvajt Gejl zbog nesmotrenog "ulaska" u golmana Stira zaradio drugi žuti tj crveni karton.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Njihov Salford pobegao iz amaterizma i pristupio profesionalnoj ligi Engleske.
                          Čestitamo [emoji1635][emoji1635][emoji1635]

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Došao sad sa pecanja. Vidim nisam mnogo propustio.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Jel mali Wilson na pozajmici ili smo ga prodali?

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Jel mali Wilson na pozajmici ili smo ga prodali?

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Pozajmica.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X