Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Kad li ce da stupi na snagu kazna za Siti, oni su davno trebali biti kaznjeni, ali nista od toga. Jaca je arapska veza od ruske jbg...

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Ne znam cemu jaz i zajedljivost.

      Ja sam samo preneo vest, nista vise... ako se utvrdi da je City prekrsio neko pravilo verovatno ce biti i kaznjen. Nisam zaposlen u FIFA-a tako da ne mogu da ti dam odgvor.

      Comment


      • Originally posted by belgrade_owl View Post
        Ne znam cemu jaz i zajedljivost.

        Ja sam samo preneo vest, nista vise... ako se utvrdi da je City prekrsio neko pravilo verovatno ce biti i kaznjen. Nisam zaposlen u FIFA-a tako da ne mogu da ti dam odgvor.
        Koliko se ja secam vec je utvrdjeno da je Siti krsio zakon, samo nema jos kazne da stupi na snagu. Sto se mene iskreno tice i ne moraju da ih kazne, nemam ja problem sa tim sto Siti trosi, ali mi je smesno da Celsi kazne pored Sitija.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ne znam bas da je bilo sta utvrdjeno za Siti. Mislim, ja prvi put cujem za to.

          Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

          Comment


          • Nije utvrđeno zvanično ništa, s tim što je football leaks objavio brdo prljavštine.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Kačio sam ja već 2 puta. Mrzi me sad da tražim.

              Baš mnogo prljavštine. Uključujući Infantina.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Za city je vec sada i kasno, odnosno biti ce nakon ovog ljeta. Mogu im onda puknut i 5 godina zabrane transfera, ne bi se nesto mnogo potresli oko toga, kakvu ekipu imaju. Ali jbga, ne moze im se nista skoro u vezi FFP-a zbog sponzorskih ugovora koje imaju sa bukvalno svojim vlasnicima, slicno kao i PSG

                Comment


                • Kaže Stons da Siti nije uopšte zainteresovan za Bruna. Ouch Romano, ovo je bolelo.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Priča se da smo spremni da ponudimo 30 miliona za Mitra.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Priča se da smo spremni da ponudimo 30 miliona za Mitra.
                      Zar Mitar nije svršio sve sa Brajtonom?

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Zar Mitar nije svršio sve sa Brajtonom?

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                        Nemam pojma, danas se ova vest pojavila. Ja svakako i nisam siguran da li bi voleo da ga vidim u dresu Sautemptona.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Teško se mogu izneti paralele dal bi bio pun pogodak za Soton. Ove sezone ceo tim Fulama izgledao amaterski, Mitar se uklopio u sivilo i sigurno izgubio dobrano tržišnu vrednost.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment




                            • Nedelja popodne, kokice i uz fudbal
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Mene zanima da li ce ova tema ostati otvorena do finala doigravanja, ili planirate da ostane celo leto? Odnosno da li cemo imati novu temu za prelazni rok i slicno ili nastavljamo ovde do avgusta?

                                Comment

                                Working...
                                X