Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jasno je da se u toj situaciji UVEK, ali Uvek pusti prednost da bi se postigao gol, dovoljno znate o fudbalu, ne znam koji vam je..

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Za 15ak minuta kljucni mecevi za Derbi i Mildzbro, borba za mesto koje vodi u baraz. Derbi docekuje VBA a Mildzbro gostuje Roteramu.
      Сутра брзо долази - треба човек постати
      Нестали су кодекси, остали су комплекси
      Победе су порази, а исходи су потресни!

      Comment


      • Originally posted by MareLFC View Post
        Ja ne verujem da vi i dalje pisete o penalu i crvenom

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Odgovara li ti da predjemo na neregularne golove iz ofsajda sto ste zabili? A bgm ima ih... Bas vam sreca ledja okrenula ove sezone.

        Comment


        • Desavaju se greske uvek i nekad idu u korist tvog tima a nekad ne. Ipak ocigledno je ove sezone da te greske mnogo cesce idu u korist tima za koji se ovde najcesce spominje da je pokraden i da nema srece iz kola u kolo i to bas smara, ako vec neki hoce da se prave slepi ne moraju i nas ostale da uveravaju u svoje fantazije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Ja ne verujem da vi i dalje pisete o penalu i crvenom

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Ni ja, kao da je 1:1 i igrati protiv 10 igraca bolje nego 1:1 i igrati protiv 11 igraca... pogotovu nakon 20 mnuta. Jos ako 5 minuta kasnije igrac koji je trebao da bude napolju asistira za vodeci gol... pa kome se isplati da igra protiv 10 igraca.

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Ni ja, kao da je 1:1 i igrati protiv 10 igraca bolje nego 1:1 i igrati protiv 11 igraca... pogotovu nakon 20 mnuta. Jos ako 5 minuta kasnije igrac koji je trebao da bude napolju asistira za vodeci gol... pa kome se isplati da igra protiv 10 igraca.
              A 0:1 i 10 igrača ili 1:1 i 11 na 11?
              Ja ne pricam ovde o meni, sta mi odgovara ili ne, pricam o pravilima sudjenja, uvek prednost dobija najvažnija stvar u fudbalu, a to je postignut gol, naucite pravila.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by Marco View Post
                Za 15ak minuta kljucni mecevi za Derbi i Mildzbro, borba za mesto koje vodi u baraz. Derbi docekuje VBA a Mildzbro gostuje Roteramu.
                Ako gledamo po tome ko ima kakvog protivnika, onda je Midlzbro bliži plej ofu, ali svakako Derbi sve drži u svojim rukama, samo je pitanje kako će WBA odigrati pošto čini mi se ne mogu ni gore ni dole.. A inače, valjda i Bristol ima nekih šansi, ukoliko dobiju Hal, a Derbi izgubi od WBA i Midlzbro ne pobedi Roteram..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Jax ovi tvoji Cekicari su bas nastrani

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                    Ako gledamo po tome ko ima kakvog protivnika, onda je Midlzbro bliži plej ofu, ali svakako Derbi sve drži u svojim rukama, samo je pitanje kako će WBA odigrati pošto čini mi se ne mogu ni gore ni dole.. A inače, valjda i Bristol ima nekih šansi, ukoliko dobiju Hal, a Derbi izgubi od WBA i Midlzbro ne pobedi Roteram..
                    Ocekivao sam da ce WBA malo da odmori igrace, nista im ne znaci ovaj mec... kad ono.

                    Comment


                    • Originally posted by MareLFC View Post
                      A 0:1 PENAL i 10 igrača ili 1:1 i 11 na 11?
                      Ja ne pricam ovde o meni, sta mi odgovara ili ne, pricam o pravilima sudjenja, uvek prednost dobija najvažnija stvar u fudbalu, a to je postignut gol, naucite pravila.

                      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                      E sad razmisljaj sta bi ti vise voleo, da Liverpul ima 0:1, penal i igraca vise ili 1:1 i 11:11 ... ja znam sta bih ja izabrao.

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Desavaju se greske uvek i nekad idu u korist tvog tima a nekad ne. Ipak ocigledno je ove sezone da te greske mnogo cesce idu u korist tima za koji se ovde najcesce spominje da je pokraden i da nema srece iz kola u kolo i to bas smara, ako vec neki hoce da se prave slepi ne moraju i nas ostale da uveravaju u svoje fantazije.
                        Ne, bas suprotno ovde svi govore kako sudije pomazu Liverpulu i kako su na srecu ovde gde jesu, nemoj molim te da izvrces stvari. Ko je i gde ikada napisao da Liverpula nema srece ove sezone i da su ih sudije ostetile.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          E sad razmisljaj sta bi ti vise voleo, da Liverpul ima 0:1, penal i igraca vise ili 1:1 i 11:11 ... ja znam sta bih ja izabrao.
                          Ma to je logično, svi bi mi to izabrali, ja govorim isključivo o sudijskim pravilima i po tome je ispravna odluka.
                          Ne moze se ponistiti cist gol zarad penala koji nije cist, postoji sansa da se promasi, to je poenta cela, odlično znam sta pricam.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Ne mozes. Moras priznati taj pogodak. Ali mozes dati igracu crveni nakon toga zbog uspesnog pokusaja sprecavanja lopte da udje u mrezu neregularnim putem.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Evo gola. Ide Derbi ka plej ofu.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Lepa akcija Derbija.

                                Spygate 2. deo u play offu kako stvari stoje.

                                Comment

                                Working...
                                X