Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Mi smo slepi, jbg i mi ne priznajemo da nas guraju sudije. Nego sto nam sudije ne dosudise juce cist penal kad je Manquillo nogom pokosio po glavi Manea u 16metara. Kontam ja sta je vama ovde problem problem su greske u korist Liverpula i samo to je bitno, ove ostale greske nisu bitne. Al stvarno ne znam sto se trudite, pravda je zadovoljena Siti uzima titulu.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Ne znam kako nisi do sad ukačio kako ide pravilo. Gledaju se samo greške u korist Liverpula. Ostalo nije bitno.

    Tako tema trenutno funkcioniše. Navikni se, nema još puno do kraja.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Odgledao sam...
      Nista novo.
      Najjace od svega mi nije nista sa ove utakmice - na to smo navikli, nego Zolin komentar od pre neki dan kako su zahvaljujuci sudijskim greskama i sreci uzeli sigurno 5 bodova vise nego sto zasluzuju....
      Lol 5
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Greske se desavaju i dok nema VARa navikli smo. Sudija nije vidio ruku Arnolda, desava se, sve se desilo brzo.

        Ja sam ono postavio jer mi je komedija, pa igraci mu stoje na 5 metara od njega, sve se desava sporo i on onako samouveren mase zastavicom...

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Odgledao sam...
          Nista novo.
          Najjace od svega mi nije nista sa ove utakmice - na to smo navikli, nego Zolin komentar od pre neki dan kako su zahvaljujuci sudijskim greskama i sreci uzeli sigurno 5 bodova vise nego sto zasluzuju....
          Lol 5
          Dobro reci nam ti koliko, nema potreba da se smejes tudjem misljenju. Nego kazi koliko i iznesi argumente. Uzmi u uvid i greske koje su ostetile Liverpul, kao npr onaj cist gol koji je ponisten protiv Arsenala...

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ja sumnjam da ce oni znati da koriste taj VAR, mislim da ce kao i svuda po Evropi biti jos veci cirkus sa tehnologijom.

            Ovaj faul koji smo postavili se recimo nece gledati.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Dobro reci nam ti koliko, nema potreba da se smejes tudjem misljenju. Nego kazi koliko i iznesi argumente. Uzmi u uvid i greske koje su ostetile Liverpul, kao npr onaj cist gol koji je ponisten protiv Arsenala...

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Prvo i osnovno ne moze to da se gleda tako.
              Jer niko ne zna sta bi se desavalo na mecu da su odredjene situacije zavrsene drugacije ili orredjene sudijske odluke donete drugacije.
              Mize da se kaze da je Liverpul zahvaljujuci sreci postigao "x" golova. Sto je potpuno legitimno jer je i sreca sastavni deo igre. Ili da je zahvaljujuci sudijskim greskama postigao "x" golova ... Ili nije primio "x" golova.... Ili u njihovu korist sve ovo samo obrnuto: nije postigao ili primio je.
              A kako bi se utakmice dalje odvijale da je drugacije svirano to niko ne zna. Mozda bi imali vise bodova nego sto sada imaju. Cisto sumnjam ali sve je moguce.

              Da rezimiramo ... Ne moze da se kaze uzeli smo toliko i toliko bodova vise usled sudijskih gresaka. Moze da se kaze postigli smo toliko i toliko golova vise usled sudijskih gresaka.
              Last edited by Sandugp; 05-05-19, 11:27.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Junajted nema pobedu u gostima od 6. marta kada su slavili protvi PSZa u Parizu. Danas na papiru lak posao ali videcemo na sta ce to da lici i na samom terenu.

                Sad je Siti pod pritiskom, ludilo borba za titulu i za LS. Poraz Totenhema zakomplikovao sve.
                Сутра брзо долази - треба човек постати
                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                Победе су порази, а исходи су потресни!

                Comment


                • Ni 97 bodova nece biti dovoljno za titulu. Podigao Pep visoko ljestvicu. Dvije asistenije lika koji nije trebao da bude na terenu, ali nema Liverpul srece ove sezone.

                  Samo da Marrineru pozdravim sve zensko u familiji za ono sudjenje od sinoc.

                  Comment


                  • Faul nije bio, ali je sviran. Znaci mora da se odbrani taj centarsut. Igraci Njukastla nisu dobro branili prekid i svaka cast igracima Liverpula sto su postigli gol.
                    Medjutim ima tu nesto.... Neko ludilo neka sreca koja ih gura i vuce tokom citave sezone. Evo ovaj mec klasican primer. Salah se povredi, izadje, umesto njega udje Origi i postigne gol. Da se Momo nije povredio nikada ne bi izasao i on sigurno ne bi bio u stanju da postigne onakav gol.
                    Njukastl kada je izjednacio: sudija nije video ruku. U tom trenutku je 1-1 bez penala i crvenog mnogo bolja solucija za Liverpul nego za Njukastl....
                    A ovakvih primera ima sijaset kroz celu ovu sezonu. Jednostavno zvezde su im naklonjene, zacrtano je.

                    Ako uprkos svemu tome ne uzmu titulu onda je Gvardiola sem sto je najbolji trener na svetu i "razbijac sudbine" "unistitelj prorocanstava" "brisac zapisanog".
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Objektivan si Sandu, kao i uvek.

                      Da ne pričam o slučajnosti u kojima do detalja opisuješ situacije koje je zeznuo sudija u korist Liverpula, a kad npr. sudija pogreši u korist Sitija, nema komentarisanja?

                      Mada sam na to i navikao tokom sezone.
                      Last edited by z0La; 05-05-19, 11:58.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Faul nije bio, ali je sviran. Znaci mora da se odbrani taj centarsut. Igraci Njukastla nisu dobro branili prekid i svaka cast igracima Liverpula sto su postigli gol.
                        Medjutim ima tu nesto.... Neko ludilo neka sreca koja ih gura i vuce tokom citave sezone. Evo ovaj mec klasican primer. Salah se povredi, izadje, umesto njega udje Origi i postigne gol. Da se Momo nije povredio nikada ne bi izasao i on sigurno ne bi bio u stanju da postigne onakav gol.
                        Njukastl kada je izjednacio: sudija nije video ruku. U tom trenutku je 1-1 bez penala i crvenog mnogo bolja solucija za Liverpul nego za Njukastl....
                        A ovakvih primera ima sijaset kroz celu ovu sezonu. Jednostavno zvezde su im naklonjene, zacrtano je.

                        Ako uprkos svemu tome ne uzmu titulu onda je Gvardiola sem sto je najbolji trener na svetu i "razbijac sudbine" "unistitelj prorocanstava" "brisac zapisanog".
                        Slayer of Red Walkers, first of his name...i tako dalje?

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Objektivan si Sandu, kao i uvek.

                          Da ne pričam o slučajnosti u kojima do detalja opisuješ situacije koje je zeznuo sudija u korist Liverpula, a kad npr. sudija pogreši u korist Sitija, nema komentarisanja?

                          Mada sam na to i navikao tokom sezone.
                          Daj neku situaciju kada je pogresio u korist Sitija. A ima ih nije da ih nema. Ima situacija u kojima sudija pogresi u korist svake od 20 ekipa u PL.
                          Samo sto se Liverpula tice to je ubedljivo najcesce.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Daj neku situaciju kada je pogresio u korist Sitija. A ima ih nije da ih nema. Ima situacija u kojima sudija pogresi u korist svake od 20 ekipa u PL.
                            Samo sto se Liverpula tice to je ubedljivo najcesce.
                            Prvo što mi pada na pamet je penal za Spurse kod 1-0?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja ne verujem da vi i dalje pisete o penalu i crvenom

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Originally posted by MareLFC View Post
                                Ja ne verujem da vi i dalje pisete o penalu i crvenom

                                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                                O čemu da pričamo, možda o državnom uredjenju Trinidada i Tobaga

                                Comment

                                Working...
                                X