Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Nisam gledao utakmicu, jel pustio Rafa?
    Nije pustio, korektno se borio Njukasl, mada je odbrana kod prva dva gola Liverpula ispala lako po mom misljenju. Kod prvog gola su ostavili VVD-a samog na 7 metara posle kornera.

    Arnold je trebao da dobije crveni zbog igranja rukom na gol liniji kod prvog izjednacenja Njukasla, ali nije... da li sudija nije video ruku ili nije dao cveni zato sto je Atsu posle te ruke ipak dao gol ne znam.
    Last edited by belgrade_owl; 05-05-19, 00:00.

    Comment


    • Neviđena borba za titulu, veliki posao pred Pepom u ponedeljak.

      Liverpul igra ovako ili onako ali pobjeđuje. Jedan Origi da gol, kao i protiv Evertona onda.

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Nisam gledao utakmicu, jel pustio Rafa?
        Nisi nista propustio sto nisi vidio na koliko oces meceva ove sezone te ekipe

        Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Inace, vrlo je interesantno da poslednjih nekoliko nedelja Liverpul igra svoje meceve pre Sitija.

          Ko zna, mozda ce Liverpulu EPL dozvoliti da odigra i 39 utakmica ove sezone ukoliko Siti pobedi Lester u ponedeljak.

          I da, ovo je prekrsaj koji je prethodio trecem golu.

          Last edited by belgrade_owl; 05-05-19, 00:02.

          Comment


          • O boze sta sve necu procitati. Gol je najvažnija stvar u fudbalu i osnovna je stvar da se pusti prednost i prizna gol, kakav crveni o cemu pricate. Da je Atsu promasio bio bi penal i crveni, valjda znate pravila sudjenja za toliko. Ne postoji sudija na svetu koji bi ponistio pogodak, a svirao penal i crveni, sta je sa vama.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Ja licno mislim da sudija nije video igranje rukom.

              Sto se tice pravila i pustanja prednosti, svi milion puta videli da sudija pusti prednost pa po zavrsetku akcije pokaze nekome zuti karton zbog prekrsaja koji je nacinio u toku akcije. Obzirom da je penal u 80% slucajeva gol, da se diskutovati da li je Njukasl ostecen zato sto akcija nije prekinuta, zasto nije dosudjen penal i iskljucen igrac.

              Comment


              • Comment


                • Zuti karton za Ritchie

                  Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • I mene ovde ispuljvali jesam rekao da je dajv, vidim sad da je obrisan post. Stvarno ne zelim nikog da uvredim jednostavno mnogo ste neobjektivni i slepi u ovoj borbi za titulu i kukate kako nemate srece, a zapravo je totalno suprotno.

                    Danas ce Chelsea, Arsenal i United da se utrkuju ko nece u top4, dobra zabava zagarantovana [emoji16]

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                    Last edited by krele90; 05-05-19, 10:48.

                    Comment


                    • Koliko se trude da im donesu taj trofej, valjda ce se Siti okliznuti u ponedeljak pa da zavrsimo i tu pricu.

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        Danas ce Chelsea, Arsenal i United da se utrkuju ko nece u top4, dobra zabava zagarantovana [emoji16]

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                        Sve tri dobijaju. Ako se kockaš, stavi na tiket.

                        Comment


                        • Nema sanse da dobiju svi, pre ce biti da svi kiksaju, u svakom slučaju bice neizvesno. Mada Junajted i Arsenal moraju rutinski da dobiju, sad vidim da je i na Chelsea ista kvota po meni to ne vredi igrati za takvu sicu a vi kako hocete [emoji16]

                          Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                          Last edited by krele90; 05-05-19, 10:55.

                          Comment


                          • Mi smo slepi, jbg i mi ne priznajemo da nas guraju sudije. Nego sto nam sudije ne dosudise juce cist penal kad je Manquillo nogom pokosio po glavi Manea u 16metara. Kontam ja sta je vama ovde problem problem su greske u korist Liverpula i samo to je bitno, ove ostale greske nisu bitne. Al stvarno ne znam sto se trudite, pravda je zadovoljena Siti uzima titulu.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • United mora da grize svim silama dok Chelsea i Arsenal imaju popravni u LE.

                              Comment


                              • Ko ce da grize u Utd? Preplacena banda.

                                Bar nek pusti klince da igraju a ne primadone

                                Послато са SM-N950U уз помоћ Тапатока
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X