Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo gol i za Fredricksa, zasluzio je. Zadnjih par kola igra odlično.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Imate sreće što nam se ne igra mnogo fudbal jer smo obezbedili opstanak, inače..
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Dobro rece Zola ovi ni Palas nece pobediti kod kuce, strasno. To bi bilo to sto se tice PLa maltene sve se zna, jos malo dileme oko mesta u top4 ali to je maltene jasno.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Kako igra ovaj CP u gostima, brutalno.

          Ne mogu Zahi ništa. Brži je od svih igrača Kardifa. Kad vidim da krene 1vs1 protiv čoveka od 190 cm i 90 kg, ne bude mi dobro.

          Kardif da juri neki prekid ili grešku u odbrani CP-a, kao što je Keli pogrešio. Iz igre deluje da teško mogu da ugroze CP. A sevaće kontre CP-a samo tako.

          45 minuta za Kardif da okrenu ovo i sačuvaju bar kakvu takvu šansu za opstanak. Iako je veoma teško.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Sta je Andros radio cijelu tekmu ovom jadnom beku i na kraju mi dade bas lijep gol.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Ali što je Palas stvarno dželat za ove ekipe, prvo su sa Hadersfildom igrali kad su ovi morali da osvoje bodove da bi imali šanse za opstanak, i dobije ih Palas i pošalje u Čempionšip, a sad i Kardif kad je morao da osvoji bodove opet Palas dobija i izbacuje i njih. A reče Gojko da je tako i u prethodne 2 sezone izbacivao ekipe kad su im trebali bodovi baš protiv njih..
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Pa sta maše ovi ljudi. Paolo di Canio bi vec sam izasao iz igre
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Palasov Van Bisaka je zver.

                    Comment


                    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                      Ali što je Palas stvarno dželat za ove ekipe, prvo su sa Hadersfildom igrali kad su ovi morali da osvoje bodove da bi imali šanse za opstanak, i dobije ih Palas i pošalje u Čempionšip, a sad i Kardif kad je morao da osvoji bodove opet Palas dobija i izbacuje i njih. A reče Gojko da je tako i u prethodne 2 sezone izbacivao ekipe kad su im trebali bodovi baš protiv njih..
                      Nas su 2010. izbacili iz Championshipa u League 1, mada istini za volju to je bio direktan duel, njima je bio dovoljan i bod i zavrsilo se 2:2. Veoma kontraverzan mec, vec u 12. minutu je Palace trebao da ostane sa 10 posto su Lee Granta udarili djonom u glavu u borbi za loptu, nas gol za 1:1 posle faula u napadu, Te sezone su Palasu oduzeli 10 bodova zbog odlaska u stecaj, na kraju i ruzne scene posto je par navijaca Wednesday-a utrcalo na teren i udarilo nekoliko igraca Palasa.

                      Bilo neponovilo se.

                      U svakom slucaju, dobrodosli nazad Bluebirds. Kardifa i Hardersfilda se plasim vise nego Fulama naredne sezone.
                      Last edited by belgrade_owl; 04-05-19, 19:40.

                      Comment


                      • Staridz deli pasove nestvarne, a Salah mu skida cistu situaciju.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Big Virgil.


                          Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Staridz deli pasove nestvarne, a Salah mu skida cistu situaciju.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Aj što mu skinu, nego što ga iskulira totalno. Bar se izvini ako ništa...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Zbog ovakve situacije su trebali da igraju i Robertson i TAA protiv Barse, nestvaran ubacaj imaju, 21 asistencija izmedju njih

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Zbog ovakve situacije su trebali da igraju i Robertson i TAA protiv Barse, nestvaran ubacaj imaju, 21 asistencija izmedju njih
                              Ne pominji molim te, opet sam se iznervirao zbog toga. Gomez nije presao na Barsinu polovinu, a i ne zna napred nista.


                              Ovo je crveni cist...

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Last edited by Brian McShtull; 04-05-19, 20:06.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Zbog ovakve situacije su trebali da igraju i Robertson i TAA protiv Barse, nestvaran ubacaj imaju, 21 asistencija izmedju njih
                                Izjavili da se trkaju do kraja sezone. Kladili se u nešto.

                                Robertson 11, Arnold 10. Biće gusto.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X