Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treća tekma u nizu (Barsa, Everton, Čelsi) gde mu prolaze jeftini pogoci.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Samo mi i dalje nije jasno gde je bila ovakva borbenost u prošlim utakmicama?

      Ovo kako su danas izašli na teren sam poslednji put video protiv PSG-a u gostima(istina nisam gledao par utakmica).

      Agresivno, požrtvovano, sa motivom. Sve na mestu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Rashford zalepili desni palac na desnom analogu. Ko dete od 9 godina kad se dohvati FIFA-e.

        Comment


        • Originally posted by Ser Gagi View Post
          Ole odlicno sprema tekme generalno.
          Sjajno, samo jos da upakuje tim, nadam se koji zeli...
          Originally posted by Ser Gagi View Post
          Al je Rasko sloppy ovih mjesec dana, uzasne odluke donosi, ulazi u sanse kao od sale a kad primi loptu krece haos..
          Ali neverovatno losu zavrsnicu ima i to nema veze da li je dobio loptu kakvu pozeleti moze ili je cak sam stvorio sansu, sto voli da petlja i komplikuje... a valjda se ta boljka leci -.-
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Flopgba već dva, tri meseca ne postoji na terenu pa igra i dalje svaku, ne postoji klupa za njega tako da ni DDG neće na klupu naravno..

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Samopouzdanje je jebena stvar. Još ako je pomešaš sa nedostatkom koncentracije...zaebano.

              Kakav poklon.
              Bas poklon gol. Tesko izaci iz kanala kad se upadne u njega ali vratice se on na svoj nivo
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Flopgba već dva, tri meseca ne postoji na terenu pa igra i dalje svaku, ne postoji klupa za njega tako da ni DDG neće na klupu naravno..
                Pogba imao sasvim solidno poluvreme. Par odličnih poteza. Povukao kad je trebalo, a u odbrani dobar. Ima utakmica kad ga treba kritikovati, ali danas to nije slučaj, bar po meni.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                  Flopgba već dva, tri meseca ne postoji na terenu pa igra i dalje svaku, ne postoji klupa za njega tako da ni DDG neće na klupu naravno..
                  Daj jbt Pogba danas izdominirao ceo Celsi, kao sa klincima da igra, sta treba vise da radi? Ako ne dobijemo on opet na paljbi

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Samo mi i dalje nije jasno gde je bila ovakva borbenost u prošlim utakmicama?

                    Ovo kako su danas izašli na teren sam poslednji put video protiv PSG-a u gostima(istina nisam gledao par utakmica).

                    Agresivno, požrtvovano, sa motivom. Sve na mestu.
                    Protiv Evertona je nije bilo, tj kriminalan pristup su imali, na ostalim manje-vise nedostatak borbenost nije nesto sto bi im se moglo zameriti
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Protiv Evertona je nije bilo, tj kriminalan pristup su imali, na ostalim manje-vise nedostatak borbenost nije nesto sto bi im se moglo zameriti
                      Ono čega se sećam...Vulvsi u gostima, pa i WH kući. Protiv Votforda ne mogu da se setim iskreno.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pogba kriv i za 50 kila plastike u telu uginulog kita.

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Bas poklon gol. Tesko izaci iz kanala kad se upadne u njega ali vratice se on na svoj nivo
                          Prvo klupa. Da oseti malo da nije nedodirljiv pa onda postepeno vraćanje u optimalnu formu.
                          Ovo što brani zadnje vreme je klasični smehotres. Svaki iole šutić njega prevari - iznenadi.
                          Ako smo prečesto sa pravom kritični prema Pogbi, Romu, Rašu i ostalim momcima nije ni David amnestiran od kritike i nezadovoljstva.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Daj jbt Pogba danas izdominirao ceo Celsi, kao sa klincima da igra, sta treba vise da radi? Ako ne dobijemo on opet na paljbi

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            Naravno da nece njega okriviti, Ole ce biti na paljbi jer doticni ima problema.. Svaki trener je kriv samo primadona mukica svi gaze preko njega i sputavaju ga..

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Prvo klupa. Da oseti malo da nije nedodirljiv pa onda postepeno vraćanje u optimalnu formu.
                              Ovo što brani zadnje vreme je klasični smehotres. Svaki iole šutić njega prevari - iznenadi.
                              Ako smo prečesto sa pravom kritični prema Pogbi, Romu, Rašu i ostalim momcima nije ni David amnestiran od kritike i nezadovoljstva.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Kad oni odigraju upola sezona kao DDG na WC nivou onda mogu da se provuku bez kritika.

                              Nemoj mi ih u isti kos
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Kad oni odigraju upola sezona kao DDG na WC nivou onda mogu da se provuku bez kritika.

                                Nemoj mi ih u isti kos
                                Pa David ima slabiju sezonu od prošle.
                                Ako ćemo realno.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X