Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    @Olja
    Kako se ponasaju?


    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
    Ne znam sto meni postavljas to pitanje i sto si se osetio prozvanim, ali kad vec jesi, divoljno si veliki, citas valjda... ili je ipak uvek vece sranje u tudjem dvoristu?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • To sto kazu Papi i Sandu je rekao i Klop, ne moze se svaka utakmica pobediti, pa se ne treba traziti razlog u pojedinacnim.

      Sa NSGom se slazem za Dubai, stekao se utisak da zele da pobegnu od pritiska sto mislim stvara jos dodatni pritisak. Ali cini mi se da je glavni razlog losih rezultata u to vreme bio umor, morala je lopta da se spusti i da se energija cuva za kraj, a vidimo da su sada svi fizicki odlicno spremni. Sem Trenta mozda.

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Za mene više ona dva vezana X protiv Evertona i Junajteda. Protiv Evertona bili dosta bolji, ali nismo napali svom silom već igrali sigurnije. A Protiv Junajteda je bila poznata situacija. U obe tekme nam se fino otvorilo, ali nismo iskoristili. I na te dve tekme se prednost istopila.

        Siti je posle one tekme protiv nas na Etihadu izgubio kući od Palasa. Oni gube kući, i mi imamo priliku da pobegnemo na +7 ako se sećam, i mi igramo X na Endilfu protiv Lestera i ostajemo na +5. To nam je jedini X kući pored one tekme sa Sitijem na početku. Ako me sećanje dobro služi.

        Za mene su ta dva X prelomni trenutak.
        Ti mecevi su vec posledica tog perioda, bez samopouzdanja, sa rucnom u ruci iz straha da se ne desi scenario od pre koju nedelju od tad kad se remiziralo sa WHom i Lesterom.
        Nije Palas, Njuka je dobila Siti. Ali to je samo posledica, to je prvi mec posle Dubaija, na odmor idu sa +4, dok se Siti zamajava kupovima. Cak i posle toga Liverpul ima +5 ali od tad Siti veze 11 pobeda tezim rasporedom a posledica pritiska Liverpulu topi prednost na naredna 3 gostovanja. Jednostavno ih pritisak pojeo kad su pocele price o tome da su u pol poziciji za titulu. Odlaze u Dubai na 10 dana da pobegnu od tih prica i pritiska. Kad su se vratili losija igra, malo nervoza..pricali smo vec o tome

        Pre meca sa Sitijem- Liverpul u prethodna 4 gostovanja-Vulvsi 0:2, Bornmut 0:4, Barnli 1:3, Votford 0:3. Sve hendikep pobede. Samo u LS poraz u Parizu 2:1.

        Posle poraza od Sitija- Liverpul naredna 4 gostovanja (pre svih poraz u kupu od Vukova 2:1)- Brajton 0:1 (Salah pen), WH 1:1, MU 0:0, EVE 0:0. Necu pricati u utakmici u Brajtonu i penalu, ni o tome koliko su sva cetiri domacina gore ozbiljnija od WH i Brajtona.

        Ili bodovno- kad se dobijali Votford i Barnli -2 boda u odnosu na Siti.
        16. kolo (08.12) pobeda Bornmuta u 13.30 0:4, isto vece Siti gubi od Celsija i Liverpul prelazi na +1.
        18.kolo pobedjuju se Vulvsi 0:2, a Palas dobija Siti i Liverpul na +4.

        Do meca na Etihadu i +7. U jednom trenutku i +10 (29.12) kad se cekao mec Sitija sa Sautemptonom (30.12) koji je dobio novu energiju dolaskom novog trenera.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Liverpool sa Kloppom inace na pocetku godine igra lose, ali je ovaj put to dosta bolje bilo nego prosle.

          Comment


          • Originally posted by limun View Post
            To sto kazu Papi i Sandu je rekao i Klop, ne moze se svaka utakmica pobediti, pa se ne treba traziti razlog u pojedinacnim.

            Sa NSGom se slazem za Dubai, stekao se utisak da zele da pobegnu od pritiska sto mislim stvara jos dodatni pritisak. Ali cini mi se da je glavni razlog losih rezultata u to vreme bio umor, morala je lopta da se spusti i da se energija cuva za kraj, a vidimo da su sada svi fizicki odlicno spremni. Sem Trenta mozda.
            Ranije smo Z0La i ja diskutovali o tome u prvom delu sezone kad je ovu trojku napred gurao a mozda je trebao da ih odmori (najjednostavniji primer kad mu u tri dana protiv Zvezde H i Kardifa H u tri dana pocinju oba meca Salah, Mane, Firmino+ VVD, TAA, Alison, Gini). A sad vec mozemo o tome sta se desilo sa Sacirijem posle prvog dela sezone.
            Last edited by engleski_dopisnik; 25-04-19, 08:21.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Saciri nikad nije ispunjavao Klopove zadatke, unosio je doduse energiju u tim kada je bilo potrebno ali mu je kretanje po terenu cesto bilo kao muva bez glave. Davao je bitne golove ali ipak nije zasluzio vise minuta.

              Voleo bih da vidim naredne sezone jos jednog spretnog trkaca, da stvori malo konkurenciju napadu.

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Saciri nikad nije ispunjavao Klopove zadatke, unosio je doduse energiju u tim kada je bilo potrebno ali mu je kretanje po terenu cesto bilo kao muva bez glave. Davao je bitne golove ali ipak nije zasluzio vise minuta.

                Voleo bih da vidim naredne sezone jos jednog spretnog trkaca, da stvori malo konkurenciju napadu.
                Ako donosi energiju i daje bitne golove, zasto bi takav igrac sedeo na klupi poslednjih 11 meceva kad je potreban odmor svima? Bas posle Dubaija ima jedan start, dva ulaska sa klupe u 16 odigranih meceva. Ne slazem se da nije zasluzio vise minuta, ali sa druge strane ne znam sta se to desilo pa ih ne dobija u poslednja dva meseca.
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Ako donosi energiju i daje bitne golove, zasto bi takav igrac sedeo na klupi poslednjih 11 meceva kad je potreban odmor svima? Bas posle Dubaija ima jedan start, dva ulaska sa klupe u 16 odigranih meceva. Ne slazem se da nije zasluzio vise minuta, ali sa druge strane ne znam sta se to desilo pa ih ne dobija u poslednja dva meseca.
                  Znas kako, imas primer Pogbe, covek moze da bude najbolji igrac na svetu. Ako nema glavu, ako nije spreman da radi za tim i da bude deo njega, nema potrebe da igra. A ja cisto sumnjam da je Klopp tek tako prestao da koristi Shaqirija. Verovatno se mali nalozio kako je igracina...

                  Meni je krivo sto je Ox propustio celu sezonu, itekako bi nam dao sirinu u vezi i kreativnost.
                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  Last edited by Brian McShtull; 25-04-19, 10:30.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Znas kako, imas primer Pogbe, covek moze da bude najbolji igrac na svetu.
                    Ne može.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Sveta trojka [emoji1317]

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Ne može.
                        O da itekako moze, ima sve predispozicije da bude najbolji igrac na planeti. Ali dzaba kad je duduk.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ma Brajton može odmah da se otpiše. Barnli može biti vrlo zeznut, dok Lester gostuje Sitiju, pa može biti isto zeznuto, ali ipak kući Siti teško da će kiksnuti. Tako da u suštini po meni će se nakon Barnlija znati ko je šampion.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ne znam sto meni postavljas to pitanje i sto si se osetio prozvanim, ali kad vec jesi, divoljno si veliki, citas valjda... ili je ipak uvek vece sranje u tudjem dvoristu?
                            Pa ti si napisala kako se ponasaju, ako se ponasa 1, ne znaci da se svi mi tako ponasamo.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Pa ti si napisala kako se ponasaju, ako se ponasa 1, ne znaci da se svi mi tako ponasamo.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Ne znam uopste sto se osecas ugrozenim ili prozvanim od mene... Gde si se ti tu nasao i zasto ti je ovo bitno? Jesi li ti nesto pisao slicno?
                              Da li je jedan i je vise njih, kakve veze ima.. i ovo je ko zna koji put, a ja prvi put reagujem.

                              Tako se pise uostalom, u mnozini, ako pisem u jednini, o jednom, onda moram da mu se obracam direktno, a to ne zelim, i bilo ih je vise.
                              I uopste ne znam cemu fama oko ovoga sada
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hvala lepo Sandu, ali moj muzicki ukus je ipak maaaalko drugačiji.

                                Kao što rekoh, Rodžers donosi titulu na Anfield. Mark my words.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X