Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da se tako nesto Skolsu desilo, ne bih imao sumnje da je greska, ali Rooney recimo..

    Comment


    • Lep finis sezone nas ceka. Siti zreliji veceras, ne toliko dominantan kao sto zna biti. Imaju tri teza meca do kraja a za sada zasluzeno vode. Na kraju sezone se svode racuni ali za sada mi je poraz od Sitija pocetkom januara pa odlazak u Dubai igraca da bi se pobeglo od pritiska prelomni deo sezone za Liverpul. Ali jos nije kraj
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • O kakvim tezim utakmicama se ovde prica?

        Burnley (A)
        Leicester (H)
        Brighton (A)

        Da se na lazemo 9 bodova sa pola snage.

        Comment


        • @Olja
          Kako se ponasaju?


          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Lep finis sezone nas ceka. Siti zreliji veceras, ne toliko dominantan kao sto zna biti. Imaju tri teza meca do kraja a za sada zasluzeno vode. Na kraju sezone se svode racuni ali za sada mi je poraz od Sitija pocetkom januara pa odlazak u Dubai igraca da bi se pobeglo od pritiska prelomni deo sezone za Liverpul. Ali jos nije kraj
            Za mene više ona dva vezana X protiv Evertona i Junajteda. Protiv Evertona bili dosta bolji, ali nismo napali svom silom već igrali sigurnije. A Protiv Junajteda je bila poznata situacija. U obe tekme nam se fino otvorilo, ali nismo iskoristili. I na te dve tekme se prednost istopila.

            Siti je posle one tekme protiv nas na Etihadu izgubio kući od Palasa. Oni gube kući, i mi imamo priliku da pobegnemo na +7 ako se sećam, i mi igramo X na Endilfu protiv Lestera i ostajemo na +5. To nam je jedini X kući pored one tekme sa Sitijem na početku. Ako me sećanje dobro služi.

            Za mene su ta dva X prelomni trenutak.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              O kakvim tezim utakmicama se ovde prica?

              Burnley (A)
              Leicester (H)
              Brighton (A)

              Da se na lazemo 9 bodova sa pola snage.
              U poslednjih 3 sezona samo su ih jednom dobili u gostima, 1-2. Jednom izgubili, jednom nereseno. Ako to dobiju mislim da je to to, jer je ovo teska nedelja i opet samo 2-3 dana odmora na neugodno gostovanje. Onda imaju celu nedelju pa Lester na Etihadu, tu teorije nema da kiksaju. Brajton je zadnja tekma i sve ce im biti reseno verovatno oko opstanka, tako da to bi bila samo formalnost vrv. Liverpul ce pre kiksati protiv Vulvsa u zadnjem kolu.

              Dobiju Barnli i mislim da je to to, mada oni su tezi deo odradili ako cemo realno, nimalo laka situacija nakon onakvog ispadanja protiv Totenhema, i ovoliko tezih tekmi, nisu pali psihicki, dobili su to sto su trebali.

              Comment


              • A Lester i WHU? Tu se titula ispustila, Everton i Junajted su prekucali protiv nas, nismo cak ni bili bolji.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Barnli ostao u ligi posle ovog X sa Čelzijem. Oni su ljudi na odmoru. Zašto bi se ginulo protiv Sitija kad su poginuli da uzmu taj X na Stamford Bridzu i tako ostali u ligi. To će Siti rutinski da reši. 0-2 ili 0-3.

                  Lester kući. Da je u gostima, pa da se ponadam. Na Etihadu ne vidim kako će bilo šta biti problem. Siti ima sve pobede kući osim onog poraza od CP. A koliko je realno da se ponovi tako nešto?

                  I na kraju Brajton. To je tekma koja može značiti opstanak ili ispadanje za Brajton. Ili može sve biti rešeno do tad. Ako Kardif dobije Fulama u sledećem kolu, može se iskomplikovati situacija. Svakako, poslednje kolo...ne vidim kako će Siti zeznuti to. Sigurno se neće opustiti i reći lako ćemo. To će da zapnu i da reše do poluvremena.

                  Isto kao što ne vidim kako će Vulvsi da zaprete Liverpulu na Enfildu. Svi se sećaju poraza Liverpula protiv Vulvsa u kupu, pa onda kao...može to biti problem. Samo što je tad bio 2. sastav Liverpula. I to što smo ih u gostima rutinski dobili 0-2 u ligi.

                  Oba tima pobeđuju sve do kraja i to je to. To je neko moje mišljenje.
                  Last edited by z0La; 24-04-19, 23:25.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    A Lester i WHU? Tu se titula ispustila, Everton i Junajted su prekucali protiv nas, nismo cak ni bili bolji.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Kako se može ispustiti titula tu, kad smo posle te dve tekme opet imali +3 u odnosu na Siti?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Pa bas zato, imali bi +7 posle te dve tekme, i titula bi bila vec resena.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Pa bas zato, imali bi +7 posle te dve tekme, i titula bi bila vec resena.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        Ne možeš ni tako da gledaš. Imali smo mi dovoljno bodova prednosti i posle te dve tekme. Meni je više bitan trenutak kad smo ispustili prvo mesto, nego trenutak kad je prednost sa +5 prešla na +3.

                        Mada, sad gledam...u tom periodu smo u vezali 3 X-a u gostima. WH, Junajted i Everton. To je bila propast.

                        Tekme protiv Evertona se sećam jer sam možda i najviše ispizdeo zbog izmena. Tekma se lomi, i on izbacuje Ginija i ubacuje Milnera. Siguran pristup, na klupi ostaju Šaćiri i Keita. Nismo zapinjali, igralo se sigurno i staloženo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ma 1:1 protiv Lester na Enfildu je neprihvatljivo. Pogotovo sto mislim da su Boby ili Mane imalu po jednu sansu koja se ne masi.
                          Gudison i OT nikada ne mogu biti mecevi iz kojih ocekujes 3boda, drugaciji su to mecevu od ostalih i tu je sve moguce.

                          Ali jeste Klopp taktizirao u dosta situacija, a ako pogledamo realno Liverpul bi trebao biti minimum 5poena zaostatka u odnosu na Siti trenutno. To bi bilo neko realno stanje stvari.
                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 24-04-19, 23:44.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pričamo li o istoj tekmi? Tekmi gde su se 3 igrača Junajteda povredila u prvom poluvremenu...i gde im je vezni red bio Mektominej-Pereira-Pogba, a u napadu tad mrtvi Sančez i Lukaku? Reci mi bolji scenario da pobediš na Old Trafordu od toga.

                            Ako hoćeš titulu, to mora da se dobije. Kao što je Siti večeras uradio. Zar oni nisu očekivali večeras 3 boda, i to dobili?

                            Činjenica je da nismo zapeli protiv Junajteda i Evertona kao što smo npr. zapeli protiv Čelzija u drugom poluvremenu. I činjenica je da je tad Klopp imao previše oprezan pristup.

                            Ne zameram mu ja ništa. Zar bi smeo da zameram treneru koji će imati 97 bodova u ligi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ma ne znam, po meni stvarno nema smisla čeprkati po utakmicama koje su mogle da se dobiju. Jednostavno nije fer život nekad, u 99% slučajeva bi samo pitanje bilo u kojem mesecu bi titula bila osigurana za City/Lpool. Dva šampiona ima PL ove godine, ali samo će se jedan pamtiti jbg. Fascinantno je da se baš Liverpoolu ovo dešava, definitivno ih prokleo neko za PL

                              Po meni ove 3 tekme uopšte nisu naivne za City. Treba probiti dabl-deker Barnlija, Leicester nije naivan.. a Brighton ako ne obezbedi opstanak do zadnjeg kola, podsećaće to dosta na ONU tekmu sa QPRom
                              E sad, mogu oni sve to da pregaze naravno, ali koliko god da su igrači navikli, veliki je to pritisak i nikako se ne bih usudio da im već čestitam titulu.

                              Comment


                              • Pa naravno. Sta da se ceprka ako se osvoji 97 bodova. Nema tu Klopu nista da se zameri. Cak i da izgubi sve tri utakmice do kraja, a nece, opet je to OGROMAN broj bodova. Izvukao je maksimum maksimuma iz svoje svakako vrhunske ekipe.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X