Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Namerno promasio
    Lingard. Tacno mu se videlo na faci kad je izlazio da je zadovoljan rezultatom

    Comment


    • Verovatno je tako ali Junajted bi izgubio u svakom slučaju.

      Comment


      • Ole kako dobio ugovor tako su poceli da se redjaju porazi, mnogo su se zaleteli malo mi bi bilo cudno sto su svi oduševljeni sa tom odlukom umesto da pojure Pocha ali dobro.
        Svaka cast Vukovima samleli su i Arsenal, zabelezili stasne rezultate u sezoni, moguce da ce i Liverpol namučiti.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • Junajted od top klubova ima realno najvise alibi fudbalera. Ovo sto pola ekipe igra je smesno za ovaj rang.

          Comment


          • I Shaw pustio Silvu... Rukavina bi zaustavio onaj sut.

            Comment


            • Ni Ole nije htio mjenjati igrace dok nije primio drugi gol.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Legitimno sve.

                Flopetina isflopovao i to je to

                Comment


                • Ne budite smijesni sa ovim "namjerno promasio". Lingard je nesposoban, tu se prica zavrsava.

                  Razlika u kvalitetu je ogromna, ali to se znalo, znaci nista novo.

                  Comment


                  • I De Hea da primi onakav gol... neka je Manchester blue vek vekova.

                    Comment


                    • Mene cudi da na golu Uniteda nije poceo Lee Grant, De Gea je vec neko vreme van forme.

                      Ma iskesirali to seici na poluvremenu, dali Edu 2 busotine i cao.
                      Last edited by belgrade_owl; 24-04-19, 21:50.

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Ne budite smijesni sa ovim "namjerno promasio". Lingard je nesposoban, tu se prica zavrsava.

                        Razlika u kvalitetu je ogromna, ali to se znalo, znaci nista novo.
                        Marginalna razlika je izmedju namerno i nenamerno jer je dečko bolid. I da je hteo da postigne gol promašio bi. Zato je ovo tako mizerno i poražavajuće.

                        Lepo je klub iskoristio hajp navijača da uvali Oleu ugovor da ima iza koga da se krije u narednom periodu.

                        Comment


                        • Ja sam cak vidio dio tribine sa navijacima Uniteda koji su se radovali kad je pao gol.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Ovaj Sancez kao da je ubio nekoga u Junajtedu,i Lingard i razni lelemudi igraju pre njega,kao da je zaboravio da igra fudbal a siguran sam da kad bi vezao par utakmica da bi bio najbolji igrac Junajteda.

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              I De Hea da primi onakav gol... neka je Manchester blue vek vekova.
                              De Hea cele sezone prima onakve i jos onakvije golove. Da nije to radio, mozda bi i bili u top4

                              Comment


                              • Večeras je na klupi Sitija sedelo pet igrača koji bi se usetali u našu prvu postavu. Zastrašujuća razlika u kvalitetu dva tima. Ole je postavio meč odlično, ništa mu se ne može zameriti.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X