Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najpoštenije je da da otkaz ili da ga dobije posle utakmice. Neka oprosti keš, i neka ide.

    Comment


    • Niko nije rekao da ima igrace da osvoji ligu. Ali da ih ovako Brajton sabije u 45 min ne bi trebalo

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ma to nije bitno da li su bili anonimusi ili ne. Šta su bili Marselo i Kazemiro pre Reala, pa i Kovačić, itd, za mnoge, anonimusi. Ja ti kažem igrački Torenhem za klasu jači, a ti pričaj šta hoćeš.
        Marcelo i Casemiro ako.ne pratis ove juznjake, al dje je Kovacic anonimus.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ja mislim da su svi zaposleni u Unitedu krivi osim Murinja. On nije nimalo. Ne kapiram kako ne da otkaz, sranoti se zbog nekih budala sto mu dovode Bejlije, Lindelofe, Pogbe, Lukakue... Ali veliki je Mou, izvucice on to, sam protiv svih.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Prvi gol pas prolazi kroz Matu (treba proslaviti kad španska varalica ode) na lijevu stranu, centriranje pored desnog beka kojeg nema i sam igrač pored Lindelofa. Mourinho im je rekao da izigravaju čunjeve i prime takav gol, nije do kvaliteta i čitanja igrača. Treći gol pas između dvojice mutavaca koji ostavljaju prazninu 15 metara između. Drugi nisam vidio, možda i bolje.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Anonimus,bio samo,Dele Ali i Dejvis,koji igra pre Rouza,koji svakako nije bio anonimus,ostali svi poznati,al opet kako su vodjeni to je isto pitanje jer,da ih je vodio Mou vrv bi imali do sad trofej neki ovako nista,a ipak za to igra
              Nista, onda neka se rotiraju Maurisio i Zoze.
              Mnogo, ali mnogo omalovazavate ovaj tim Junajteda. Ne svi naravno, ali neki forumasi to rade. Ne znam zbog cega? Trazite opravdanje za Zozea ili sta?
              Ok individualne greske, treba igraca kritikovati, ali to nije razlog okarakterisati ga kao nedostojnog dresa Mancesterskog kluba.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Voleo bih da ode Žoze u neki milanski klub i da napravi cudo tamo, tipa spusti Juve sa trona, definitivno lik ne zasluzuje trolovanje britanske štampe, mada moram priznati da mu nije bila potrebna kritika kluba nakon ispadanja u ligi šampiona

                Comment


                • Meni nije bio Kovačić, ja sam ga gotivio i u Interu, bio mi omiljen igrač, ali za 70% ljudi, veruj mi da jeste. Tih godina Seria A se pratila minimalno. Pre svega na ovim prostorima. Znam ovako iz priče sa ljudima. Inače ja sam probijao glavu ortacima sa Mateom.

                  Żoze povuci se.

                  Comment


                  • Nek se povuce jbt, evo plakacu.



                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Ovi osrednji timovi se nikad ne brane kuci u PL. Junajted je neuigran i igra im previse igraca koji su upitni defanzivno. Nema sta, namjestili su se ovom Brajtonu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Nista, onda neka se rotiraju Maurisio i Zoze.
                        Mnogo, ali mnogo omalovazavate ovaj tim Junajteda. Ne svi naravno, ali neki forumasi to rade. Ne znam zbog cega? Trazite opravdanje za Zozea ili sta?
                        Ok individualne greske, treba igraca kritikovati, ali to nije razlog okarakterisati ga kao nedostojnog dresa Mancesterskog kluba.
                        Ne ja ne trazim ,opravdanje kritikujem ga sto je i dalje ostao na klupi to mu zameram,jednostavno on cak sa ovim sto ima radi odlican posao,(drugi 81 bod)i kazem ni Sari,ni Conte ni Colo ni niko ovde ne pomaze.Da ja kako kazes ti omalovazavam igrace ,tj mislim da su losi,nisu nivo za MU,a da ako Spursi zele nekad neki trofej nek angazuju Zozea
                        Last edited by 61563; 19-08-18, 17:05.

                        Comment


                        • Za koga li Viško navija, nema neke energije posle golova Brajtona, kao što obično bude tokom prenosa.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Najjace kad te Brajton oduči od fudbala za 45 minuta, pritom si Manchester United i onda imas loše igrače. Malo mi je čak i žao Murinja.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Sad su najebali
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ja mislim da su svi zaposleni u Unitedu krivi osim Murinja. On nije nimalo. Ne kapiram kako ne da otkaz, sranoti se zbog nekih budala sto mu dovode Bejlije, Lindelofe, Pogbe, Lukakue... Ali veliki je Mou, izvucice on to, sam protiv svih.
                                Ne verujem da navijaci Junajteda ne krive i Zozea. Krve ga sigurno, ali po njima su veci krivci sami igraci, sto je naneki nacin apsurd i pokusaj opravdavanja trenera.
                                Moze Murinjo da iznese ovu sezonu kako treba, ali na nacin koji se nece svideti mnogima. Sem Fiksnom naravno. Po meni treba da ostane do kraja, da se bori, pa na kraju sezone da se vidi rezultat te borbe.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X