Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Allison sačuvao mrežu na 19 utakmica u PL-u. A mogao bi još neku do kraja. Odlična debitantska sezona. A i odbrana nam je ove sezone brutalna. Samo 20 primljenih golova. Teško naviknuti se da Liverpul ima dobru odbranu.

    Što se tiče titule, i dalje se držim toga da ćemo posle srede znati prvaka. Ako Siti dobije, ne vidim gde bi mogao više da ispusti bodove. Isto tako ako ne dobiju, ne vidim gde bi mi mogli da prospemo bodove.

    Tako da se čeka ta sreda i derbi.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nemoj da se nadate uopste da ce United da pobedi, ili da izvuce bod. Bolje kiks City-a trazite u ostalim mecevima.

      Sve i da odigramo maksimalno motivisano, City je uvek maksimalno motivisan protiv nas. Bukvalno je izvesnije da cemo izgubiti nego sad kad smo putovali na Nou Camp ( a i za to sam znao da gubim zilion posto)

      Comment


      • Moje skromno mišljenje da ni City niti Liverpul neće izgubiti ni bod do kraja.
        Očekiujem reakciju Uniteda u sredu ali i takav pristup nedovoljan znača<jnije ugroziti komše.
        Prejaki su u svakom smislu te reči za nas.

        Comment


        • United je toliko disfukncionalno sastavljen da od svih klubova u top10 ima najmanje sanse da namuci City.

          Nemamo municiju da koliko toliko drzimo tempo i da se pitamo nesto, a sa druge strane odbrana nam je uzasno ranjiva i nikako nam nije komforna zona da se branimo. Bukvalno ne postoji mec gde cela cetvorka pokida. Ili nam Young pravi haos u odbrani, ili neki stoper.
          Holding veznjaka da drzi tu blok, nemamo.
          To ubedljivo najbolje u klubu radi McTominay, 'nough said...

          Matic je u mecu protiv City-a klasican primer teladi pogubljenog na pasnjaku dok igraci City-a menjaju pozicije, krecu mu se iza ledja, a on bulji u loptu kad je ima igrac kojeg on ne cuva.

          Comment


          • Ja sam sličnog razmišljanja da ni mi ni Siti nećemo izgubiti bodove do kraja. Ali čisto ono, nada umire poslednja.

            Neka slučajnost, ili greška ili ne znam ni ja šta. Crveni karton i penal recimo, to bi odradilo lepo posao.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Pa sa igracem manje od prvog poluvremena, United je tad equal sa City-em.

              Comment


              • Biće pakao do kraja sezone. Davno nije bilo neizvesnije.
                Koga mrzi da čita može pogledati video sa analizom, uz komentar Milojka Pantića!
                https://youtu.be/AvgTOcWYTjM

                Comment


                • U medjuvremenu na Hilsbrou je postignut jos jedan gol koji moze da konkurise za gol sezone.

                  Comment


                  • Chelsea, Arsenal i United se takmice ko ce biti gori, niko ne zeli u top 4

                    Comment


                    • Noric vezao 4. remi za redom, stvarno bi bila velika steta da ne udju direktno. Mec protiv Blekburna narednog vikenda moraju da dobiju. Lidsu je potrebna ubedljiva pobeda posto imaju daleko najslabiju gol razliku od sva 3 tima koji konkurisu za direktan plasman.

                      Nevreovatna liga, pre pocetka sezone vecina je predvidjala da ce Stouk, WBA, Svonsi, Vila, Lids i Midlsbro voditi glavnu rec dok su Noric i Sheff U projektovani za sredinu tabele.

                      Voleo bi da Lids nekako udje direktno, mislim da u plej ofu nemaju mogu da izvise a to ne bi bilo dobro za narednu sezonu.

                      Comment


                      • Dobro dosao u play off Bielsa...

                        Comment


                        • Sheffield UTD do kraja ima prelagani Ipsvic i za nijansu tezi Stoke. Znaci najverovatnije prolaze direktno.

                          Lepo je videti najstariji klub na svetu u PL.

                          Comment


                          • Kako Azar baca na dupe protivnike. Mnogo inteligentan potez.

                            I RLC što je otresao jednog igrača Barnlija i povukao loptu. Svaka čast.

                            Evo ga i Iguain.

                            Odlično igra Čelzi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Prvi put nakon dosta vremena da se nismo raspali nakon primljenog gola

                              Comment


                              • Igrali ste dobro i pre primljenog gola. Tečna igra u napadu.

                                Pogotovo protiv ovog niskog bloka Barnlija, 4-4-2, gde se 8 igrača nabije na 5-6 metara razmaka.

                                Ali odlična igra, fluidna. Lopta brzo ide. Dosta brzih 1-2 pasova.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X