Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta su ono promašili prvo Henderson a potom večeru defanzivac Kardifa.
    Neshvatljiva reakcija glavom.
    Ono je morao bitio gol.
    Promašaj koji po svemu sudeći velšane vodi u niži rang.

    Comment


    • Mora još jedan gol, što pre. Previše smo nervozni pozadi. Ne bi valjalo ovo ostaviti do kraja 0-1. Jedan korner ili aut i može doći do greške.

      Rešavaj to na vreme.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Pa vuci ga do sutra, sta si ocekivao... ajmo Milly
        Last edited by z0La; 21-04-19, 17:39.

        Comment


        • Uzasno me nerviraju glupi centarhalfovi... ako vec pravis faul za penal... postaraj se da taj faul boli. Ovako pomilovao si ga i dozvolio si gol.

          Comment


          • Ovo je držanje u stilu Smolinga. Samo što se Smoling provuče.

            Tako je breeeee!

            Bobi legenda. Njegov gol. Nije odustao do kraja.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Drzi ga i ne pusta.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Doviđenja Kardif.

                Comment


                • Mustafi dominira.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • I to opet Morrison, skakac u bazen.

                    Comment


                    • Nek neko spočita Ivobiju da je promašio profesiju.

                      Comment


                      • Iwobi i udarac

                        Comment


                        • Najobičniji pas za Ivobija predstavlja misaonu imenicu.

                          Comment


                          • Dobra pobeda. Ispade na kraju rutinski, iako smo mnogo omašili. Važno da je pritisak i dalje na Sitiju.

                            Borba za top4 se baš zakuvala. 4 tima u 3 boda, biće zanimljivo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Zbog svih sranja i nipodostavanja, Sarri zasluzuje da se plasira u top4.

                              A i Hazard zasluzuje da zavrsi svoje u Chelsea (posto po svemu sudecem ide) da bude u top4.
                              Bas bih osecao gorcinu da Eden, sveukupno najbolji igrac lige od kako je dosao u ligu, zavrsi tako svoje u Chelsea.

                              Mada sa druge strane, Chelsea nije ni zasluzio kao klub da im Hazard izvuce top4. Mislim da je on vise i od DDG-a bio zarobljen mediokritetom od saigraca. Toliko je morao sam da rilja, da vuce, da prima udarce i batine da bi Chelsea koliko toliko mogao da uradi nesto u napadu.
                              Ne secam se da mi je nekog igraca bilo toliko zao kao njega.

                              Comment


                              • Realno, Liverpool je daleko blizi tituli u ovom trenutku, 3 meca gde protivnici ni ne moraju da izlaze, odnosno nemaju takmicarski motiv.

                                Posle ce neki pametanjakovici da kazu da samo napadaci znaju da igraju fudbal, eto Liverpool je dokaz da je nosilac svake ekipe cvrsta odbrana, glavni razlog ovako dobre sezone Liverpool-a je sto nisu morali da jure po 3-4 gola na svakom mecu. Koji je ovo mec bez primljenog gola 18-19?

                                Comment

                                Working...
                                X