Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije kriv Ole, kriva je uprava jer mu je ponudila ugovor. Da se ne salimo, preoptimisticno je ocekivati da ce trener nekog Moldea moci da se nosi sa Klopom, Gvardiolom, Pochom, Emerijem, Sarijem.

    Jedino da ga puste duzi niz godina da razvija svoju filozofiju i uvodi igrace iz akamedije, ali je opet i to rizik, moze jos duze ukanaliti klub...

    Comment


    • U sustini, ovo moze da bude odlican poraz. Da se ne produzi agonija zavravanja sa nekim igracima.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Nije kriv Ole, kriva je uprava jer mu je ponudila ugovor. Da se ne salimo, preoptimisticno je ocekivati da ce trener nekog Moldea moci da se nosi sa Klopom, Gvardiolom, Pochom, Emerijem, Sarijem.

        Jedino da ga puste duzi niz godina da razvija svoju filozofiju i uvodi igrace iz akamedije, ali je opet i to rizik, moze jos duze ukanaliti klub...
        Vlasnicima to savršeno odgovara. Ne interesuje ih Junajted kao sportski klub već kao biznis a treneri su idealna meta da se u njih upire prstom.

        Comment


        • Jedine 2 sanse stvorio Pogba.
          Naravno da ce on biti najpljuvaniji.

          Comment


          • Dobro ce mi proci ovaj bench boost sa Pogbom kao kapitenom... da...
            Last edited by belgrade_owl; 21-04-19, 15:07.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Vlasnicima to savršeno odgovara. Ne interesuje ih Junajted kao sportski klub već kao biznis a treneri su idealna meta da se u njih upire prstom.
              Oni su cini mi se najvise od svih klubova zaradjivali od marketinga dok je Murinjo bio tu. One reality price iz unutrasnjosti kluba ocigledno dobro uticu na popularnost koliko god da su nekorisne za tim i sport.

              Ali pitanje je koliko ce im se takav biznis isplatiti na duze staze..

              Comment


              • Ja mislim da oni samo čekaju momenat da dobro prodaju klub, stali su na noge i zaradili enormno i sportski uspesi više nisu prioritet kako mi se čini. Sve to iza ima biznis logiku koju ne bih komentarisao jer ne mogu da udjem u glave vlasnika.

                Kakvi treneri kakve priče, nije Murinjo lud da dovodi Freda iz Šahtjora a da odbije neku brutalnu vezaru da mu dovedu.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Prvo JSL ne postoji, nego SLS. Drugo, molim te, nemoj biti naivan. Pričaš ti njima oni sve izmislili prvo što postoji na svetu. Ne postoji liga na svetu u kojoj se ne šteluje i ne razmenjuju bodovi.

                  Neki timovi puštaju neke neki ne. U Španiji postoje i klanovi. Štela se svuda na svetu i to je sasvim normalno.

                  Ako imaš zajednički interes sa nekim, to je to.

                  Ne pričamo ovde o nameštanju kao sudije namestile, nego čisto iz ličnih interesa se to radi. Kao da neko na ovom svetu veruje u poštenje
                  Nezdravo je da ti glavni prioritet bude "da komsiji crkne krava". Man United nema bas nikakav interes da se skloni gradskom rivalu.

                  Ja naravno zelim da City uzme titulu i ove sezone zato sto nose plave dresove.

                  Off topic
                  JSL je Jelen Super Liga, a ne ono sto si mislio, sta god da si mislio. Sto se tice klanova u Spaniji, Italiji i ostalim ligama, upoznat sam istim i o tome ne zelim da polemisem. Nekome je mozda to normalno, meni nije.
                  Last edited by belgrade_owl; 21-04-19, 15:39.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja sam rekao na početku sezone sranje tim Junajteda. Nije do Murinja bilo nikada. Mogli su na krlima nekog noviteta da izguraju malo, sad je to splasnulo i evo ga rezultat.

                    Ole nije kriv ni 1%.

                    Prodati Pogbu, Matića, Lukaua, Janga, Matu, i još X igrača i dovesti za početak Dibalu i Daglasa Kostu i Miralema u triplketu jer vidim da su prekobrojni u Juveu kako izvori javljaju.
                    Zar nije vecina tih igraca dosla dok je Mou bio u klubu? Sad ne znamo da li su to njegovi igraci, ali svakako je kriv ako je prihvatio da radi u takvim uslovima.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Jeste, kriv je sto je pristao da mu pojacanja budu igraci koji imaju najveci marketinski uticaj a ne igraci koji ce povecati kvalitet ekipe.

                      Comment


                      • Ole koliko god da je dobar, oni njemu sigurno nece dati da on radi kako hoce. Uostalom Ole mora da pristane na sta god, ovo je njemu najvazniji posao u dosadasnjoj karijeri, on posle ovoga samo u Molde moze da se vrati.
                        Kada nisu mogli autoriteti kao sto su LVG i Mou, kako Ole da se bori sa njima. Prosto navijaci ce morati da izvrse pritisak na vlasnike kluba, da li praznim tribinama ili okupljanjem ispred prostorija kluba ne znam.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Prepun stadion. Može stvarno biti uzbudljiv meč, ali sve to zavisi od Liverupla i toga kakvog su raspoloženja.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Mrzim ovog komentatora, ubedljivo najgori na SKu.

                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ukoliko ih rano otvore biće jedno lagano popodne za pristalice Redsa.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Mrzim ovog komentatora, ubedljivo najgori na SKu.

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                Napredovao u karijeri.
                                Posle SOS kanala i praćenja Zvezde, prelazi na SK i jedno vreme puštali ga holandsku Erediviziju da komentariše.
                                Otkud ovakva promena i prešaltanje na Premijer ligu nije mi jasno.
                                Izgleda svi ostali zauzeti.

                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X