Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • zezam se malo, nego mi to top4 uvek zvučalo bezveze. Ipak lepše ide uz Arsenal
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      zezam se malo, nego mi to top4 uvek zvučalo bezveze. Ipak lepše ide uz Arsenal
      A jbga, znam da je bezveze. Mi smo prošle dve sezone jurili to četvrto mesto i završavali četvrti.

      Nije trofej, ali se timovi svake sezone jure za obično to jedno mesto(ove sezone za 2 mesta). Takozvana borba za mrvice.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nije tofej vec mesto koje donosi dosta vise novca od petoplasiranog. [emoji3] Od UEFE, od tv prava, ulaznica, marketinga, zelje igraca da dodje u klub...

        Kao da je trofej.

        Da li bi LFC doveo Keitu, Fabinja, Allisona, Virgila, Salaha, da ne igra ligru sampiona?

        Mnogo znaci to 4. mesto. Klub koji je 5. se sledece sezoni sigurno bori samo za top4, klub koji je 4. ima cilj da napadne titulu.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Mnogo znaci to 4. mesto. Klub koji je 5. se sledece sezoni sigurno bori samo za top4, klub koji je 4. ima cilj da napadne titulu.
          Celzi iz sezone 2016/2017 sa sve novim trenerom je ocit primer ove tvrdnje.
          sigpic

          Comment


          • ok munli, onda vam je 2. mesto ove godine duplo bolje od očekivanog
            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
            До поновног сусрета, твој Швабо

            mala H2H 2018/19
            suicide
            2019
            velika H2H 2019/20

            Comment


            • Most wins in their first 50 games with Arsenal...

              32 - Unai Emery
              28 - George Allison
              27 - George Graham
              27 - Herbert Chapman
              25 - Jack Crayston
              24- Tom Whittaker
              24 - George Swindin
              23 - Arsène Wenger
              23 - Don Howe
              Zanimljivo. Još ako im donese trofej u svojoj prvoj sezoni...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Zanimljivo. Još ako im donese trofej u svojoj prvoj sezoni...
                Moram priznati da sam mislio da nece biti nista od Arsenala ovr sezone kad su poceli neki losi rezulatati u decembru, januaru. Lakazet i Obamejang mleli zajedno do tad, on poceo da ih razdvaja, rotira..ali sad su uhvatili dobar talas, u pravo vreme
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Moram priznati da sam mislio da nece biti nista od Arsenala ovr sezone kad su poceli neki losi rezulatati u decembru, januaru. Lakazet i Obamejang mleli zajedno do tad, on poceo da ih razdvaja, rotira..ali sad su uhvatili dobar talas, u pravo vreme
                  Dobro, i dalje oni mogu da ispadnu u polufinalu i da završe 6. i eto nikave sezone. Ali ovo je dobra platforma za nastavak mora se priznati.

                  Ubijaju ih gostovanja. To Emeri mora da reši. Oni su kući baš jaki, ali u gostima se raspadnu. Nije mi to toliko do taktike koliko do psihe igrača. Čim odu sa Emirata, kao da postani mentalni patuljci.

                  Fale lideri u timu. Bar 2-3 igrača koji će da poguraju kad je teško.
                  Last edited by z0La; 19-04-19, 11:42.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Dobro, i dalje oni mogu da ispadnu u polufinalu i da završe 6. i eto nikave sezone. Ali ovo je dobra platforma za nastavak mora se priznati.

                    Ubijaju ih gostovanja. To Emeri mora da reši. Oni su kući baš jaki, ali u gostima se raspadnu. Nije mi to toliko do taktike koliko do psihe igrača. Čim odu sa Emirata, kao da postani mentalni patuljci.

                    Fale lideri u timu. Bar 2-3 igrača koji će da poguraju kad je teško.
                    Stoji, ali trenutno ide u dobrom smeru. Prvi CS u gostima, pobeda protiv nezgodnog Votforda(bez obzira na nacin na koji su dali gol i crveni u 12.min), pobeda u Italiji istim rezultatom, laksi protivnici u ligi pa i u LE( mislim da je Valensija najslabija od polufinalista LE). Sve je u njihovim rukama u dobroj formi.
                    Aj sad i nekako da se provuku za lidera sa Remzijem koji igra kao da je produzio ugovor sa Ozilovom platom. Kakav kiks prave pustajuci ga. Od leta mora doci ozbiljan kreator, ne mogu se osloniti na Ozila i eventualnu pomoc Mikija
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Danas počinje kolo u nižim ligama. Evo za 10ak minuta u Čempionšipu Šefild dočekuje Notingem Forest, prenos na SK3. Mislim da bi im pobeda bila zlata vredna.
                      Сутра брзо долази - треба човек постати
                      Нестали су кодекси, остали су комплекси
                      Победе су порази, а исходи су потресни!

                      Comment


                      • Kakav lob. Sjajno.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by Marco View Post
                          Danas počinje kolo u nižim ligama. Evo za 10ak minuta u Čempionšipu Šefild dočekuje Notingem Forest, prenos na SK3. Mislim da bi im pobeda bila zlata vredna.
                          Koji Sheffield, ima 3, najstariji fudbalski klub na svetu Sheffield FC, Sheff Weds ili Sheff Utd?
                          Siguran sam da Man City ili Man Utd nikad niko ne pise "Manchester"

                          Comment


                          • Jbt, kad komentator melje ovako. Ljudi izvode korner, lopta pada u 5 metara, a on priča neke desete stvari..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Celzi iz sezone 2016/2017 sa sve novim trenerom je ocit primer ove tvrdnje.
                                Oni su imali vec jak tim, to 10. mesto (ili koje vec) u sezoni pre osvajacke nije zbog kvaliteta tima vec zbog bojkota igraca, namere da se otera Jose.

                                I Lester je zavrsio 14. pa je sledece sezone osvojio, glupo je traziti primere cisto da bi se opvrgnula izjava.
                                Klub koji zavrsava na 5. nema moc da dovede najtrazenije igrace, ne dobija novac koliko cetvrtoplasirani, samim tim znacajno manje sansi ima da osvoji titulu.

                                Veoma je bitno konstantno odrzavati poziciju od 1. do 4, Tot, LFC i City su vec napravili veliku razliku u kvalitetu u odnosu na ostale.

                                Comment

                                Working...
                                X