Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sustini se slazemo da je tim ispred pojedinca. Ali ne i da su Sane i Zaha duplo bolji od Sterlinga

    Premocaan je Siti, dve sezone igraju na vrhunskom nivou bez levog beka. Ove sezone bez KDBa, Aguera cesto stedi. Prava ligaska ekipa.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by NSG View Post
      Premocaan je Siti, dve sezone igraju na vrhunskom nivou bez levog beka. Ove sezone bez KDBa, Aguera cesto stedi. Prava ligaska ekipa.
      Dobro, ako ćemo sad, imaju i tim za tako nešto. Duga i kvalitetna klupa. Dovoljno je da danas pogledaš ko im je na klupi i biće ti jasno.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Dobro, ako ćemo sad, imaju i tim za tako nešto. Duga i kvalitetna klupa. Dovoljno je da danas pogledaš ko im je na klupi i biće ti jasno.
        Naravno, ali nekim igracima je data uloga koju ne bi imali ni u jednom drugom timu, Zincenko i Delf npr, cak verujem da bi i Bilva, Fernandinjo, Otamendi ili Gundo losije partije pruzali u bilo kom drugom klubu
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Naravno, ali nekim igracima je data uloga koju ne bi imali ni u jednom drugom timu, Zincenko i Delf npr, cak verujem da bi i Bilva, Fernandinjo, Otamendi ili Gundo losije partije pruzali u bilo kom drugom klubu
          Nemoj Fernandinja u ovu trojku. Klasa igrač. Taj bi u svakom timu bio klasa. Odličan u odbrani, poziciono savršen. Čak je i u napadu sasvim solidan. Ima smisla za pas, nije klasičan robot igrač. Jedino što mu fali je visina, ali to nadoknađuje sa agresivnošću. Već nekoliko sezona igra konstantno na vrhunskom nivou.

          Gundo, jbga, poveda mu unazadila karijeru, ali i on je odličan igrač.

          p.s. Bilva je kidao u Monaku.
          Last edited by z0La; 14-04-19, 15:24.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nista posebno ne Igra Siti, a Palas nije nista ni pokusao.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Izrutinirase ih ljudi

              Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • To je to. Pritisak prebacen na Liverpul.

                Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Nemoj Fernandinja u ovu trojku. Klasa igrač. Taj bi u svakom timu bio klasa. Odličan u odbrani, poziciono savršen. Čak je i u napadu sasvim solidan. Ima smisla za pas, nije klasičan robot igrač. Jedino što mu fali je visina, ali to nadoknađuje sa agresivnošću. Već nekoliko sezona igra konstantno na vrhunskom nivou.

                  Gundo, jbga, poveda mu unazadila karijeru, ali i on je odličan igrač.
                  Sve se slazem, smatram ga ozbiljnim srafom ovog tima i zato kazem da je sad da maksimumu za koji sumnjam da bi bio u nekom drugom timu. Ali pogledaj kako je osetljiva pozicija u PL zadnji vezni, pogotovo ove sezone.
                  Subjektivno su mi i Matic i Kante losiji u odnosu n prethodne sezone, Fabinjo bez obzira koliko je igrao losiji nego prosle, Dajer do povrede losiji. Jednostavno drugim timovima i sistemima DM je na promaji, i tu bi mu bilo znatno teze nego u ovom sistemu poseda, pasa, sistemskog napadanja nakon izgubljene lopte..

                  U medjuvremenu Sterling
                  insta: engleski_dopisnik

                  Comment


                  • Pa skroz očekivano. Nije bilo teorije da Palas nešto izvuče ovde.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Sve se slazem, smatram ga ozbiljnim srafom ovog tima i zato kazem da je sad da maksimumu za koji sumnjam da bi bio u nekom drugom timu. Ali pogledaj kako je osetljiva pozicija u PL zadnji vezni, pogotovo ove sezone.
                      Subjektivno su mi i Matic i Kante losiji u odnosu n prethodne sezone, Fabinjo bez obzira koliko je igrao losiji nego prosle, Dajer do povrede losiji. Jednostavno drugim timovima i sistemima DM je na promaji, i tu bi mu bilo znatno teze nego u ovom sistemu poseda, pasa, sistemskog napadanja nakon izgubljene lopte..

                      U medjuvremenu Sterling
                      U prinicpu se slažem, ali mislim da bi on pokidao bilo gde. Da je sav svoj potencijal iskoristio u Sitiju, to svakako jeste. Ne znam, ulazimo u ono šbbkbb, što je uvek nezahvalno.

                      A da je u ligi nedostatak TOP DM-ova, i to se slažem.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Bravo Milivoje ajde sad hladan tus!

                        Comment


                        • Ume Luka i dalje od bele tačke.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • E sad imamo utakmicu do kraja.

                            Da vidimo kolika je nervoza u pitanju.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • E moj Edersone, ocajna postavka.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Cist Edersonov gol!

                                Z0La, zato ne fali DMa ekipama sredine tabele, Vulvsima, Vest Hemu, Palasu, Votfordu pa ni Sautemptonu.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X