Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sterling je masina od igraca postao. Ulazi u sanse ko od sale.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ovo je najbolji igrac lige...

      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
      Pozdrav od najboljeg

      +Iako ne mislim da je najbolji, ali ne volim te komentare nakon jednog loseg poteza
      Last edited by engleski_dopisnik; 14-04-19, 14:21.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Ovde je golman reagovao tragikomicno, lopta isla po sred gola. Al dobro dobro je istrcao Sterling, KDB je doktor.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ne brinite, zato će dati neku golčinu do kraja. Predriblati 3 igrača ili tako nešto.

          Takav igrač.
          Nije baš predriblao 3 igrača, ali lep gol nema šta.

          Dva potencijalno zanimljiva duela po bokovima. Sane vs Bisaka i Voker vs Zaha.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ajmo jos jedan brzinski, a onda laganica.

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Pozdrav od najboljeg

              +Iako ne mislim da je najbolji, ali ne volim te komentare nakon jednog loseg poteza
              Posle jednog, pa on ovo redovno masi, prazan gol s tri metra, nije mu prvi put a ni poslednji.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Dace Siti jos jedan u narednih 10ak minuta verovatno, strasan pritisak.

                Comment


                • Au kako nezgodan start, ode koleno Schluppu, ovo uopste nije naivno.

                  Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Posle jednog, pa on ovo redovno masi, prazan gol s tri metra, nije mu prvi put a ni poslednji.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Ako uporedimo sa proslom sezonom, znacajno manje. Opet ako uporedimo uticaj na ekipu ove sezone, takodje znacajno uticajniji. Ne secam se ni ko mu je dao titulu najboljeg, ali mogao bi da se slozis da je ove sezone uz Aguera najkorisniji igrac Sitija

                    +:Ja bih njima dvojici i Laporta dodao ali trenutno pricamo o vezi i napadu
                    Last edited by engleski_dopisnik; 14-04-19, 14:32.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Originally posted by NSG View Post
                      Ako uporedimo sa proslom sezonom, znacajno manje. Opet ako uporedimo uticaj na ekipu ove sezone, takodje znacajno uticajniji. Ne secam se ni ko mu je dao titulu najboljeg, ali mogao bi da se slozis da je ove sezone uz Aguera najkorisniji igrac Sitija

                      +:Ja bih njima dvojici i Laporta dodao ali trenutno pricamo o vezi i napadu
                      Oni dvojica + Bernardo Silva koji igra sve u ekipi.

                      Comment


                      • Ne bih izdvajao nikoga iz Sitija, Siti je mnogo dobar tim i oni bi izgledali isto bez bilo kog igraca, nemas nikoga za koga bi rekao e bez njega to ne bi bilo to. Videli smo da mogu bez KDBa koji je po meni najbolji igrac lige, mozda ne ove sezone zbog povrede ali generalno da.
                        Meni je Zaha duplo bolji igrac od Sterlinga, individualno, a opet nisam siguran koliko bi se uklopio u Sitiju i da li bi bio upola koristan kao Sterling. Evo i Sane je duplo bolji igrac, a ocigledno je manje bitan za ovaj sistem Pepov od Sterlinga.

                        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Šta bi dao da imamo B. Silvu kao trećeg veznjaka u timu. Uffff....

                          Nerealno je da Siti opet ima ovakvu sezonu bez praktično najboljeg igrača(KDB-a) celu sezonu. Ako to ne govori koliko je jak ovaj Siti, ništa ne govori.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Gagi View Post
                            Oni dvojica + Bernardo Silva koji igra sve u ekipi.
                            Daa, slazem se za Bilvu. Malo manji uticaj na konacni ishod ali nista manji na igru
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Kakav gol je namestio ovde KdB, ovaj se setka.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sta sudi Atkinson jbt

                                Nego zanimljiv fakt, juce sam nacekao snimak Fulam-Everton, sudio Lee Probert i imao neke smesne trenutke naravno, kao i svaki sudac u PL. I onda kaze komentator da je pre taj mec sudio Macclesfield-Morkamb iz 4 rang takmicenja

                                Jel samo meni nerealno da dobijaju posao u takvih razlicitih rangova utakmica? 6 April sudi 4 ligu, nedelju kasnije sudi PL. Meni to glupo.

                                Comment

                                Working...
                                X