Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako lep gol Pereza glavom. Odavno nisam video lepši. Pored Morgana koji je veći i jači od njega 2 puta, savršen cim glavom u dalji ugao i preko Šmajhela.

    Odlično postavljen Njukasl. 5-4-1, gde svako zna svoj zadatak. Zonska odbrana, pušta se Lester da kruži oko gola. I kad se oduzme lopta, pokušavaju se brze kontre. Rondon zadržava loptu dok saigrači ne dođu u pozicije. Mnogo zahvalan igrač Rondon.

    Stigao je i da raspali slobodnjak sa 30ak metara i pogodi prečku. Šteta, bio bi prelep gol.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nisam navikao da ovaj termin u pola 2 bude ovakva ladovina.

      Smor.

      Spursi u 2. brzini, a Hudd u Čampionšipu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • novi stadion je fenomenalan, vredilo ga je toliko cekati

        Comment


        • West Ham ostecen

          Comment


          • Comment


            • Dalot je bio u liniji sa Andersonom čini mi se. Tako da jeste oštećen West Ham.


              Gesendet von iPhone mit Tapatalk

              Comment


              • Zaspao Dalot kod ofsajd zamke. Ali sreća da je i sudija zaspao.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • I ovo je sumnjivo, čini mi se da je bilo na ivici 16m tj da je slobodnjak ali ne i penal.


                  Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                  Comment


                  • Bio je oko ivice Mata, a i kontakt je bio blag. Može da se svira, ali i ne mora. 30-70% za mene da nije penal.

                    Loše suđenje, a tek 20. minut.

                    Junajtedu bez trećeg veznjaka duva promaja na sredini. Previše prostora za brzu tranziciju WH-a i kontre.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ovaj Gojko lupeta kao otvoren prozor na promaji...

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Bio je oko ivice Mata, a i kontakt je bio blag. Može da se svira, ali i ne mora. 30-70% za mene da nije penal.

                        Loše suđenje, a tek 20. minut.

                        Junajtedu bez trećeg veznjaka duva promaja na sredini. Previše prostora za brzu tranziciju WH-a i kontre.
                        Tako se cini jer previse su lopti izgubili Mata i Marsijal do sada dok smo sa mnogo igraca u polovini WHa.

                        Dobro zatvaraju Fred i Pogba za sada, fali nam zavrsnica skoro kao uvek, ocajne odluke donose danas...

                        Comment


                        • Originally posted by Stevudza11 View Post
                          Ovaj Gojko lupeta kao otvoren prozor na promaji...
                          Jel se meni učinilo ili je kod snimka one šanse West Hema rekao, “pregled situacije dal je bilo ofsajda ili možda igranja nogom”!?!


                          Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                          Comment


                          • Mata, Martial, Lingard... ne znas ko je losiji danas.

                            Lukaku bas odlican. I Pogba i Fred odlicno igraju za sad.

                            Comment


                            • hahahahaahahaaha kakav prenos utakmice
                              Roho je faulirao svog sunarodnika,neeee ovaj Romero, Markus Roho
                              Last edited by psycho.ts; 13-04-19, 18:13.
                              sigpic

                              Comment


                              • Dobice Grinvud valjda neke minute, ocajni su svi trojica iza Lukakua danas.

                                Comment

                                Working...
                                X