Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne može niko osim njih samih da zna šta se tu sve obećavalo i pričalo. Ima tu 1001 opcija. Najlakše je nama da se pose*emo po svima.

    Možda je prilikom dolaska VVD u Svece, tražio da ima izlaznu klauzulu. I dobio odgovor od vlasnika da nije potrebna klauzula jer će ga pustiti ako bude hteo da ide. I onda kad je taj trenutak došao, vlasnik ispalio.

    Eto, to je samo jedna verzija, a ima ih još.

    Iako se slažem generalno da su se igrači previše osilili i da glume primadone.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ne može niko osim njih samih da zna šta se tu sve obećavalo i pričalo. Ima tu 1001 opcija. Najlakše je nama da se pose*emo po svima.

      Možda je prilikom dolaska VVD u Svece, tražio da ima izlaznu klauzulu. I dobio odgovor od vlasnika da nije potrebna klauzula jer će ga pustiti ako bude hteo da ide. I onda kad je taj trenutak došao, vlasnik ispalio.

      Eto, to je samo jedna verzija, a ima ih još.

      Iako se slažem generalno da su se igrači previše osilili i da glume primadone.
      Sa ovim delom se apsolutno slazem, meni je neverovatno da PFA ima toliku moc i da bukvalno mogu da s*** po klubovima kad im se to prohte.

      Comment


      • Obzirom da Ings ne može da igra prema ugovoru, ovo je najbolje što se može.

        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Opet VVD mora nesto da dokazuje onima koji ga smatraju prosekom. Nemanja sad si onima koji ga ne gotive dao argument vise da u narednim diskusijama pricaju o nacinu na koji je otisao. Niko ne zna sta se zapravo desilo, cak sam tad vidjao naslove da je na pragu potpisa sa Celsijem(ono poslednje njegovo leto u Sotonu).

          Uzivajmo ljudi u njegovoj eleganciji, ne cekajte gresku da bi ukazali kako je po vama prosek. Dugo se o jednom kontranapadu nije pisalo iz ugla promasaj napadaca nego iz ugla postavljanja i reakcije stopera
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by NSG View Post
            Nemanja sad si onima koji ga ne gotive dao argument vise da u narednim diskusijama pricaju o nacinu na koji je otisao. Niko ne zna sta se zapravo desilo, cak sam tad vidjao naslove da je na pragu potpisa sa Celsijem(ono poslednje njegovo leto u Sotonu).
            Ma šta se vi pecate stalno na to. Ja sam sad prvi put rekao šta mislim o njemu, i to nije provokacija, samo sam izneo svoje mišljenje, a vi kako neko pomene njega, odmah se ložite.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Ma šta se vi pecate stalno na to. Ja sam sad prvi put rekao šta mislim o njemu, i to nije provokacija, samo sam izneo svoje mišljenje, a vi kako neko pomene njega, odmah se ložite.
              Vidis da na tvoju nisam odmah odreagovao jer ti mozda i imas nekog osnova za takvo misljenje.
              Cak nisam reagovao na prve prozivke, nekad ranije, ali sad su postale sve cesce, na vise tema. Zgotivio sam ga u tvom klubu pa sam u poslednje vreme poceo da ulazim u diskusije o njemu
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Comment


                • Sta bi sa tim Longom Nemanja?

                  Comment


                  • Odlicna akcija mora se priznati

                    Comment


                    • Savrseno precizan centarsut Bertrana.

                      Comment


                      • Vidi štopera Matipa, na ničijoj zemlji, igrač mu utrčava iza leđa 3-4 sekunde.

                        VVD trči da ga isprati, ne stiže na vreme i iza se pojavljuje rupa.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Eto Longa u pravom svetlu

                          Comment


                          • Mene iznenadjuje da je za 20 minuta 2 puta usao u dobru sansu, ima ucinak 50% za sada.

                            Comment


                            • Bravo momci, digli smo se malo ajde jos jedan do kraja prvog.

                              Comment


                              • Sandu triggered hah.

                                Fantasticni centarsutevi sijevaju od bekova Liverpula (tokom citave sezone), posebno imajuci u vidu da Mane, Salah, Firmino pa Keita i Vajnaldum nisu prijetnje u vazduhu.

                                Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X