Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece ga Lukaku danas dati nema teorije

    Comment


    • Ovaj Himenez me odusevljava svojim partijama u Vulverhemptonu,bio bih stvarno iznenadjen ako sledece sezone ne zavrsi u nekom velikom klubu premijer lige,recimo Celzi,Liverpul,Totenhem,idealni timovi za njega.Nema mnogo napadaca takav osecaj za igru,u premijer ligi samo jos Firmino,Aguero i Arnautovic.

      Comment


      • Jel mi se ucinilo ili je Visko rekao da ce Shaw moci da igra tek protiv Man. Uniteda?

        Comment


        • To je taj Smalling, nas najbolji odbrambeni igrac...na sta smo mi spali ako nam je ovo najbolji centralni bek...

          Comment


          • Više mi na živce ide koliko nam sansi treba za gol... redovno Lukaku, Raško, Lingard promase prvo 2-3 odlične prilike dok ne daju gol... gde nam je sad jedan Van Persi/Rud.


            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

            Comment


            • Jbg to je dugo problem sa tom trojicom, realizacija očaj

              MekTominej ga baš lijepo zavukao

              Comment


              • Vidi li nam se kapiteno večeras?

                Comment


                • Lose posle primljenog gola.

                  Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Apel da udje Pogboom na poluvremenu

                    Comment


                    • Sad nemamo pa nemamo levo krilo. Dalot siri po desnoj, Shaw sam drzi levu stranu.
                      Ne secam se kad smo poslednji put bili potentni na oba boka. Posle Fergija tesko...

                      Comment


                      • Pogba je bio dobar, nista nije do njega, kad je imao ptlrostora, dobro je odigrao.
                        Posle gola smo izgubili sigurnost da gurnemo loptu kroz sredinu

                        Comment


                        • 45 minuta da spasimo top 4.

                          Comment


                          • Koji je Jang bolid

                            Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Jbt sta brani Patrisijo danas, i generalno vrh golman

                              Comment


                              • Koliko je Viskovic dekoncentrisan, kako brlja imena, sta prica
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X