Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NSG View Post
    BB zaista mislis da ih je ovaj ofsajd izbacio iz lige?
    Jok, ja sam...
    Umesto da imaju 2 boda manje od sigurne zone, i utakmicu manje, sad imaju 5.

    Comment


    • Samo neka se pegavci prave pametni kao i obicno, svi uveli VAR sem njih, a najgore sudije su u PL to svi znaju.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Taj ko nije za VAR nije mnogo bistar, mora se reci...

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Konte je doktor za ovu neznalicu Sarija i njegov "atraktivni" fudbal. Niakakv trener, previse izvikan, u Napoliju ispusio, nijedan trofej nema u karijeri, posle kritikovali Kontea kako igra kurvinjski, ali opet bar uzeo FA kup i PL za 2 sezone koliko je bio.
          Ovaj ne moze uzeti ni kup Slavice Cukteras.
          Sve zavisi sta je cilj Celsiju, da li da osvoji jednu titulu pa da se raspadne narednih nekoliko sezona, ili zele tim koji ce da dominira 10-15god.
          Tim koji ce da dominira 10-15 godina, se pravi minimum 5sezona. Sad treba rizikovati i ulagati pametno, na duzi period se uvek isplati. Takodje igraci Celsija nisu fizicki spremni da odgovore ovakvom fudbalu, zato su se i raspali. Dok su bili svezi Celsi je bio kandidat za titulu.
          Ja bih uvek pre trpeo 5sezona Sarija bez trofeja, nego jednu sezonu Kontea sa trofejima.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Busby Babe View Post
            To apsolutno nema veze sa reakcijom Rudigera. Da je znao, onda ga ne bi dirao, ovako je crveni kao kuca.
            Ima veze.

            Crveni u ovakvim situacijama se obično sudi kad igrač ima slobodan prostor ka golmanu i kad ga faulira poslednji igrač odbrane. U ovom slučaju, igrač koji je fauliran nije imao slobodan prostor ka golmanu(jer je taj isti golman izbio loptu, u pretežnom istom trenutku kad je i faul napravljen). A isto tako, Rudiger je bio u liniji sa Luizom.

            Po kom kriterijumu je ovo crveni karton?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Kakva je ovo kvota na Totenhem, kao da Liverpul protiv Fulama igra..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                Jok, ja sam...
                Umesto da imaju 2 boda manje od sigurne zone, i utakmicu manje, sad imaju 5.
                Dobro, tvoje misljenje. Postujem ali se ne slazem
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Ima veze.

                  Crveni u ovakvim situacijama se obično sudi kad igrač ima slobodan prostor ka golmanu i kad ga faulira poslednji igrač odbrane. U ovom slučaju, igrač koji je fauliran nije imao slobodan prostor ka golmanu(jer je taj isti golman izbio loptu, u pretežnom istom trenutku kad je i faul napravljen). A isto tako, Rudiger je bio u liniji sa Luizom.

                  Po kom kriterijumu je ovo crveni karton?
                  Po kriterijumu da poslednji igrac odbrane koji sa ledja povlaci protivnika dobija crveni karton, osim ako se to ne odvija po nekom boku, ili ako povlaceni napadac nema kretnju od gola u nekim slucajevima.
                  Povlacenje je otpocnuto, i faul je napravljen pre nego je Kepa ostvario kontakt sa loptom.
                  To gledanje u pasulj, da li bi i kako bi Kepa dosao do lopte ne postoji.
                  Ako gledas u pasulj, onda kao Rudiger ne povlacis, ako povlacis dobijas kao nagradu crveni.
                  Luiz nema nikakve veze sa ovom situacijom, cak i da je bio blize svom golu po povucenoj paraleli, ovo je crveni, zbog toga na kom delu terena se nalazi.
                  As simple as that.

                  To sto ti pricas je totalno nefudbalski. Vodis 10,15 minuta pred kraj, ako neko u tvojoj odbrani ima zuti karton, zamenis ga, stavis cistu poslednju cetvorku, ona izadje visoko, i ako neko krene da pobegne bez lopte iza ledja odbrane, povlacis odmah.
                  Imas 4 igraca da to odrade, ako imas izmenu, mogu i vise. Nikad ne mozes da budes 100 posto siguran da li bi igrac imao 100% sansu. Ko zna kako zapravo lopta leti, kako bi je primio, kad bi krenuo da juri loptu.

                  Originally posted by NSG View Post
                  Dobro, tvoje misljenje. Postujem ali se ne slazem
                  Hoces da kazes da bi ispali i ovako? Pa kao nema veze nikakve...
                  Ako tako mislis, batali sport da pratis, bilo koji, na bilo koji nacin.

                  Comment


                  • Nece Liverpul osvojiti nista, sve dok je Henderson kapiten. Zamisljam sad u glavi kako on dize neki pehar, ne ide mi nikako.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Si senor...

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Uhhh, kako dobar centaršut Robertsona. I kretnja Firmina savršena. Bio ispred Sančeza, onda mu odlazi iza leđa na mrtav ugao koji ne vidi. Bobiška.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Munu ga fino Firmino.

                          Comment


                          • Alison ako ne napravi neku grešku za 1:1, ništa nije uradio..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Robertson igra kao na steroidima...covek je konstatna napast...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Busby Babe View Post
                                Hoces da kazes da bi ispali i ovako? Pa kao nema veze nikakve...
                                Ako tako mislis, batali sport da pratis, bilo koji, na bilo koji nacin.
                                Nisu jos ispali. Ima jos 15+ bodova u igri.
                                Mislim da nije ovo mec u kojem im se prelomila sezona, nije ovo trenutak..od pocetka sezone im menadzer daje ocajne izjave.

                                Da batalim da pratim? A smem li da nastavim da igram ovaj sport na reprezentativnom nivou? Ja ti napisem da postujem tvoje misljenje iako se ne slazem a ti tu meni govoris da batalim. Svasta.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X