Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije loše poluvreme, ali osim jedne solidne prilike sa Ingsa ništa specijalno, kao i Brajton sa druge strane. Očigledno ni oni ne žele svim silama u napad.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Jbt pa kako namerno vacare ljude da predju na D3 kad svi koji ga imaju gledaju fudbal na SK4 bez HD, sta pricas?
      Pokusacu da ti pojasnim najprostije moguce:

      1. Postoje ljudi koji imaju osnovni paket SBB - nemaju SK 4

      2. Postoje ljudi koji imaju D3 ili EON i imaju SK4

      Vlasniku SBB-a se vise isplati sta? Da ovi ljudi iz prve grupe predju u drugu (placace vise). A koji je jedan od nacina da ih namame? Pustace najkvalitetniji fudbal na kanalu koji prva grupa ne poseduje.

      Medjutim, sta se desava:

      Ljudi iz grupe 2 zele da gledaju kvalitetan fusbal sa kvalitetnom slikom, jer dosta placaju. Ali SBB-u ocigledno nije mnogo stalo do starih korisnika, vec je prioritet namamiti nove na skuplju pretplatu.


      Voljan sam da objasnim opsirnije ako je potrebno.

      Comment


      • Originally posted by Busby Babe View Post
        Sramotno los komentator je Novakovic.
        Sram vas bilo iz SK-a...
        Novakovic je jedini znalac na SKu, tako da se mora postovati.

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Novakovic je jedini znalac na SKu, tako da se mora postovati.

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          I ja ga poštujem kao poznavaoca fudbala, ali kao komentator užas.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
            I ja ga poštujem kao poznavaoca fudbala, ali kao komentator užas.
            Pa dobro svasta oni stavljaju na sk4+ kanale, ne secam se da je komentarisao nesto na sk1/2/3...

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Lajk ko je brzi od Mate

              Comment


              • Originally posted by limun View Post
                Pokusacu da ti pojasnim najprostije moguce:

                1. Postoje ljudi koji imaju osnovni paket SBB - nemaju SK 4

                2. Postoje ljudi koji imaju D3 ili EON i imaju SK4

                Vlasniku SBB-a se vise isplati sta? Da ovi ljudi iz prve grupe predju u drugu (placace vise). A koji je jedan od nacina da ih namame? Pustace najkvalitetniji fudbal na kanalu koji prva grupa ne poseduje.

                Medjutim, sta se desava:

                Ljudi iz grupe 2 zele da gledaju kvalitetan fusbal sa kvalitetnom slikom, jer dosta placaju. Ali SBB-u ocigledno nije mnogo stalo do starih korisnika, vec je prioritet namamiti nove na skuplju pretplatu.


                Voljan sam da objasnim opsirnije ako je potrebno.
                Stvarno mi je zao sto ne znam osnovni paket SBB, ali to ne menja jednu bitni stvar, da si krajnje bezobrazan, maliciozan i pokvaren covek u sustini.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kapitenski!
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Novakovic je jedini znalac na SKu, tako da se mora postovati.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Informisan je, fudbal na kapira mnogo.
                    A i da kapira, selektivan je, maliciozan i ciničan.
                    Ciničan je i pun agendi kad komentarise United.

                    Comment


                    • Premier League & SkyBet Championship 2018/19

                      Nerealno je koliko su se ispromasivali igraci Palasa. Bice zanimljivo videti koliki xG su imale obe ekipe.

                      Evo ga penal. Ako jos ovo promase...

                      Siguran Luka.

                      Comment


                      • Svaki put, ali svaki put kada Ras ima vremena da razmisli gde ce, kome ce...zabrlja, ali svaku.
                        Ala ga umuljasee...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Da, da, ali Mou bi ovu izmenu izvrsio na 1:0, Vladimire.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Da, da, ali Mou bi ovu izmenu izvrsio kod 1:0, Vladimire.
                            Koliko je taj covek salty Uvek ponistava Olea pratim to, bio je uzasno za Pocha pre Solskera, to je njegov narativ i misli da sve sto kaze je tacno

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Koliko je taj covek salty [emoji23] Uvek ponistava Olea pratim to, bio je uzasno za Pocha pre Solskera, to je njegov narativ i misli da sve sto kaze je tacno
                              Pa mislim samo ga slusam...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • "Da nema Fila Džonsa, Luk So bi bio igrač utakmice" by Vlada ahhahahahahah ludak

                                Comment

                                Working...
                                X