Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema neke posebne veze sa PL-om, ali ima generalno sa fudbalom. A ovde će verovatno najveći broj ljudi da pogleda.

    Uloga DM-a uglavnom bez lopte kad njegova ekipa ima posed.



    Nešto drugačije. Lepo osveženje.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Lep video, pogotovo za one koji detaljnije gledaju fudbal
      Dobar pokazatelj da su fudbaleri danas, a samim tim i DM, pismeniji. Nekad je na toj poziciji bio potreban onaj koji ce ukrasti loptu, napraviti brdo faulova i vijati protivnickog kreatora. Odigras Gatuzo, De Jong ili Van Bomel rolu i dodas loptu Pirlu. Ima takvih i danas, ali manje u ozbiljnim klubovima

      Kretanje bez lopte je lepo pokazano. Ovde igrac prati Paredesa pa bi bilo lepo daa su okacili i primer kad se centralni deo veznog reda protivnika poziciono brani.
      Uz to je bitno da imas dobrog i iskusnog stopera, tehnicara, koji ce dati dobre lopte na 30+m jer jedna netacna lopta otvara kontru za protivnike
      Last edited by engleski_dopisnik; 27-03-19, 12:24.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Znam da vecinu ovde zanima EPL, ali za one koji su malo zainteresovani i za zbivanja u fizicki najzahtevnijoj ligi na Svetu raspored vodecih timova, odnosno onih koji jos uvek mogu da se domognu doigravanja.



        Nije lako prognozirati sta ce se desiti do kraja, obelezeni su dueli protiv imova koji su u borbi za prva 2 mesta, protiv timova koji jure play off i protiv timova koji se bore za opstanak, u ovu poslednju grupu sada spada i Birmingham nakon kazne koja je potvrdjena.

        Na prvi pogled se cini da je Norwich blizu povrataka u EPL, borba za drugo mesto koje garantuje plasman ce biti pakao. Sto se tice pozicija koje vode u play off, cini se da najvece sanse Aston Villa ima samo 3 boda vise od Foresta, ali mislim da Derbi ima lepe sanse da udje u prvih 6 posto im raspored bas ide na ruku. Najmanje sanse dajem Bristol Citiju koji za 35 dana mora da odigra 10 utakmica. Wednesday takodje ima veoma male sanse zbog teskog rasporeda, povreda, ali i zbog lose gol razlike koja bi mogla da bude veoma znacajna na kraju sezone.

        U svakom slcaju veoma napeta zavrsnica sezone.

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          Lep video, pogotovo za one koji detaljnije gledaju fudbal
          Dobar pokazatelj da su fudbaleri danas, a samim tim i DM, pismeniji. Nekad je na toj poziciji bio potreban onaj koji ce ukrasti loptu, napraviti brdo faulova i vijati protivnickog kreatora. Odigras Gatuzo, De Jong ili Van Bomel rolu i dodas loptu Pirlu. Ima takvih i danas, ali manje u ozbiljnim klubovima

          Kretanje bez lopte je lepo pokazano. Ovde igrac prati Paredesa pa bi bilo lepo daa su okacili i primer kad se centralni deo veznog reda protivnika poziciono brani.
          Uz to je bitno da imas dobrog i iskusnog stopera, tehnicara, koji ce dati dobre lopte na 30+m jer jedna netacna lopta otvara kontru za protivnike
          Odličan video. Mi dok ide utakmica možemo da vidimo neke stvari, ali ne i sve. Ne može da se isprati toliko dešavanja. A reprizu retko ko pogleda. Tako da su ovi likovi po jutjubu odlični. Ovaj lik uglavnom analizira sve veće utakmice PL-a, La Lige i LŠ-a. Analizira i određene igrače i određene trenere, tj. njihovu taktiku.

          Ko bi rekao npr. da Paredes radi ovoliko posla samo oko ove određene stvari. Kad vidim ovakve stvari, mnogo više cenim neke igrače. Shvatiš da je fudbal mnogo više od samo trčanja.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mala šala nad Ralfom.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Hvala bogu, napokon subota!!

              Sinoc je WBA u solidnoj utakmici uspeo da se vrati sa 0:1 i 1:2 i da dodje do bitna boda u borbi za jedno od prva dva mesta.

              Comment


              • Mitrovica nema ni na klupi.

                Comment


                • Napokon fudbal.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Iznenađujuće dugo se držao Fulam.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Mazohizam, ne moze se ovo drugacije opisat.

                      Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                      Comment


                      • Most goals conceded in a season (38 games): 89, Derby County (2007–08)
                        Fulam je na 72 sa 6 i po utakmica do kraja. Mogu li oboriti rekord?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Tesko ali ne smijemo ih potcijeniti

                          Comment


                          • Vraća se majstor.

                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Sramotno los komentator je Novakovic.
                              Sram vas bilo iz SK-a...

                              Comment


                              • Teska ce ovo utakmica biti za United.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X