Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To je bar jasno

    Comment


    • Polako menjate mišljenje za Arsenal do kraja PL ce te govoriti da je skroz ocekivano top4 i da je Emeri ni kriv ni duzan upao, jer su drugi podbacili, a ne zato sto covek radi odlican posao [emoji23]

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Ja ga mijenjam jer se Arsenal mijenja, dok ste igrali bezveze i sralo vas niste zasluzivali cetvrto sad igrate ok i imate najlakši raspored, trebalo bi da budete 4. Doduše protiv Junajteda nista posebno niste odigrali ali ste dobili a to je bila jedna od ključnih utakmica.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Celzi mi sve manje u ikakvoj prici oko top 4, pitanje je koliko oni mogu da urade na gostovanju Liverpulu, Junajtedu, pa i Lesteru. Pored toga namucice se kuci protiv Vest Hema i Votforda.

          Predvidjam Arsenalu cetvrto mjesto, Celziju osvajanje LE.
          Originally posted by Adam The Llama View Post
          A Junajtedu osvajanje LSa?
          To bi bilo idealno. Zamisli sest Engleza da igra Ligu Prvaka iduce sezone. Samo sto su sanse Uniteda gotovo nepostojece.

          Comment


          • Nismo prvi mi na forum pomislili na sest Engleza u LS, al to je nemoguce.

            Maksimalni broj ucesnika iz jedne zemlje je pet. E sad nisam sto posto siguran, a u slucaju da UTD osvoji LS, Celzi LE, a Arsenal bude 4, Arsenal se nece kvalifikovati za LS.

            Sent from my Mi A1 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              To bi bilo idealno. Zamisli sest Engleza da igra Ligu Prvaka iduce sezone. Samo sto su sanse Uniteda gotovo nepostojece.
              Mislim da je nemoguce da sest timova iz jedne lige igra LS.
              Tako da u koliko se desi da LE i LS osvoje Englezi a da ni jedan od ta dva osvajaca ne zavrsi u top 4, naredne godine u LS idu dva osvajaca evropskih takmicenja i tri prvoolasirana. Drugim recima cetvrti ga duva.
              Opet, nisam 100% siguran da je tako.... Ali verujem da jeste.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ja mislim da si upravu, 4. se pomera u LE ukoliko osvajaci UCL i UEL nisu u prva 4.

                Comment


                • Oficijalno je, Totenhem igra na novom stadionu prvi put na 4 April protiv Kristal Palasa.

                  Predobar je stadion, mozda i najbolji u Engleskoj sada.

                  Comment


                  • Napokon, toliko neozbiljno je to ispalo oko stadiona da covjek ne povjeruje..

                    Comment


                    • Zavrsili bi oni stadion davno ali ono sranje sa dva terena, pokretna, za fudbal i americki ragbi. Plus onolika jbna stakla. A bas su bili lepo napredovali, moglo se to otvoriti i pre proslog leta. Ali sta je tu je.

                      Comment


                      • Birmingham je kaznjen oduzimanjem 9 bodova zato sto su prekrsili FFP, odnosno u periodu od 3 godine gubitak je bio veci od 39 miliona funti.

                        Sa druge strane Wolves je prosle sezone imao gubitak od skoro 60 miliona, ali ne podleze nikakvim sankcijama zato sto sada igra u EPL. Divna pravila imaju Englezi.

                        Last edited by belgrade_owl; 22-03-19, 13:55.

                        Comment


                        • Haos sta se radi sa FFP-om. Najvise najebase klubovi u finansijskog krizi i neki siromasniji klubovi. Na kraju svega, da bi se malo stabilizovalo trziste zbog Sitija i PSG-a, uvede se FFP, najebase svi klubovi, a najvise profitirase upravo taj Siti i PSG koji upumpavaju novac u klub kroz fantomska sponzorstva. Smeh. Bas me zanima sta ce se desiti sad na leto kad ode Perez u JP Morgan i pozajmi jedno 600-700 miliona na 30-40 godina.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Kačio ja pre par meseci. FFP je žešća zaebancija. A najjača mi fora što Siti aktivno "istražuju" Fifa, Uefa i PL u isto vreme. I na kraju će samo da se poklone i zahvale.


                            Originally posted by z0La View Post

                            How Oil Money Distorts Global Football

                            Five years ago, UEFA introduced Financial Fair Play, a set of rules designed to level the economic playing field in European football. But during his tenure as UEFA general secretary, Gianni Infantino went out of his way to ensure that Manchester City and Paris Saint-Germain avoided harsh punishment.
                            http://www.spiegel.de/international/...a-1236414.html

                            Zanimljivo štivo. Nije da nismo ovo sve znali, ali preporučujem da se odvoji 15ak minuta da se pročita.

                            Kakva je FFP zaebancija ustvari.

                            "In January 2014, UEFA monitors sent auditors from PricewaterhouseCoopers (PwC) to Manchester. The result was a disaster. Fully 84 percent of "other commercial income" originated from sponsors from Abu Dhabi."

                            Last edited by z0La; 22-03-19, 14:31.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Dace bog da Sitiju oduzmu 7 poena i da titula napokon dodje u Liverpul.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X