Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stankovic im dao gol [emoji23]

    Comment


    • Mene samo zanima sta bi oni radili protiv Reala, Barse ili Bajerna? Sa Juventusom znam kako bi bilo, sve osim pobjede Juventusa u dvomecu bi mi bilo prvorazredno iznenadjenje, nesto slicno i sa Atletikom, ali Real, Barsa i Bajern me bas zanimaju protiv Sitija i kako bi ti dvomeci izgledali.
      sigpic

      Comment


      • Mesi bi ih samleo, Real takodje vrv, mada pitanje je kako ce izlgedati sa Lopategijem, Bajern mi nije uopste nivo kao sto je bio proslih sezona, ljudi se jos krste na Robena i Rbierija, nema od njih nista u LS ove sezone opet.

        Comment


        • Jedino bi protiv Barse imali podredjenu ulogu mada ne kao ranijih godina zbog stila igra Valverdea.

          Juve i Atletiko posebno bi ih nagrdio
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Kakav majstor.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Koja lakoca kod Silve
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Bravo majstore!
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • U stilu Mesija DAVIDE SILVA!

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Ao kakav mec u Barnliju!
                    Puca na sve strane od 1. Minuta.


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Blic-krig Votforda u drugom na Turf Muru i bezbrižnih 1-3 za izabranike stratega Havi Garsije.
                      Ovde sam očekivao ciglo od 0-2 ono ispade goleada.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Igra Hudd defanzivu da ne primi 7 komada, a primiće ih svakako.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Mene samo zanima sta bi oni radili protiv Reala, Barse ili Bajerna? Sa Juventusom znam kako bi bilo, sve osim pobjede Juventusa u dvomecu bi mi bilo prvorazredno iznenadjenje, nesto slicno i sa Atletikom, ali Real, Barsa i Bajern me bas zanimaju protiv Sitija i kako bi ti dvomeci izgledali.
                          Oduvali bi ih. Kao sto je bilo do sada,kao sto je bilo i sa Liverpulom. Siti se izivljava na ovim mucenim ekipama

                          Comment


                          • Jel vidite sada kada je Sane na terenu kako Mendi igra klasicnog Gvardiola-tip beka, koji ulazi u sredinu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Munja
                              A Barnliju ce ovo biti prilicno zaguljena sezona, pogotovo ako budu igrali i evropu, a trebalo bi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Demonstracija preterane upotrebe sile na Etihadu od strane Građana.
                                Hud došao da primi što manje golova , igrao suvu defanzivu i opet paf 6 komada u njihovoj mrezir.
                                Još jedan dokaz kako je podmazana Pepova mašinerija. Ne fali ni malo ulja u motoru. Sve štima perfektno.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 19-08-18, 15:32.

                                Comment

                                Working...
                                X