Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je sa Salahom? Lik se smori kad neko drugi da gol
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • A nekada je tim Šona Dajša imao čvrstine pozadi.

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Sta je sa Salahom? Lik se smori kad neko drugi da gol
        Ušao duh CR "ja, ja i samo ja".

        Comment


        • Prvo Maneu nesto prigovara da mu je kasno dao loptu pa onda Staridzu sto je sutirao a smorio se sto mu Mane nije vratio na povratnu kod ovog zadnjeg gola.

          Juri da obori neki rekord tj ne znam dal je i dalje to aktuealno, kao igrac koji je najbrze dosao do 50 golova u PL
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by Miki28 View Post
            Sta je sa Salahom? Lik se smori kad neko drugi da gol
            Klosar odvratni, deluje kao da bi srecniji bio da je 1:1 rez ali da on da taj gol...

            Comment


            • To je jedan jedini razlog zasto ne volim igru Kristijana Ronalda,ok,veliki je strelac ali ja toliku sebicnost nikada nisam video.Salah je jos daleko od tog nivoa sebicnosti,ume da probije,da asistira ali sve vise i on pocinje da trosi mnogo lopti,da sutira kad ima saigraca u boljoj poziciji.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Ipak su to najstariji divljaci uz Italijane u istoriji fudbala, i najveći. Dobro, proći će neopaženo. Nije da se desilo na Balkanu pa da ljudi seru.

                Ne znam što se nisu tako širili i uletali Školi, Yaroslavki, The Union i Gladiatorsima, Music Hall-u i ostalima iz St. Petersburga, nego je bila bežanija...
                Razlika je u tome sto je ovo doticnom verovatno poslednji mec koji je gledao na St. Andrew's stadionu... sa druge strane nasi huligani su u sluzbi drzave i mi nemamo nameru to da menjamo.

                Comment


                • Smor od tekme.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Sa 2 primljena gola danas Liverpula Celzijev rekord po najmanje primljenih golova u sezoni (15 - 2004/05) ostaje netaknut. Liverpul sada ima 17, koliko i Arsenal u sezoni 1998-99. Spomenucu jos Celzi 2006. i Junajted 2008. sa po 22 primljena gola. Vidicemo konacni skor Liverpula po ovom parametru na kraju sezone.

                    Koliko jedan igrac moze da znaci citavoj odbrani. Liverpul je, ne racunajuci Arsenal, zadnja ekipa za koju bih pomislio da ce da bude ovako zategnuta nazad. Van Dajk cini cuda
                    Last edited by BorisUnited99; 10-03-19, 14:43.

                    Comment


                    • Kada se doda ko su mu partneri u srcu odbrane VVD je pravi pravcati čudotvorac i heroj.
                      Svega ovoga ne bi bilo ni da nisu iz Rima pazarili fantastičnog Alisona Bekera. Posle Minjolea i Karijusa Brazilac dođe ko BINGO.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Da, Alison takodje, ne znam kako sam previdio njega.

                        Kiks Celzija ovdje bi bio idealan. Jos 45 minuta Vulvsi

                        Comment


                        • Kako je nekad bolno gledat Zorzinja
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Uz utakmicu manje, Celzi moze i na trece mjesto. Ali prvo da dobije danas. Za sad nista

                            Comment


                            • Statistički potpuna dominacija Chelsea, nedostaje završnica... Vidjeh posjed, i djeluje mi nestvarnih 77% Bluesa. Priželjkujem ekspresan pogodak u nastavku meča, bez dodatnog stresa. Pravi rođendanski poklon navijačima.😁
                              "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
                              Punks were punk, and ultras are ultra.“

                              Bring back the Anglo-Italian Cup!

                              NO NZS. NO CPS.

                              Comment


                              • Kovačić bleda senka nekadašnjeg veziste iz vremena u Interu.
                                Iguain i ako je zabio od dolaska neke golove bleda senka onog Pipite iz Napolija.
                                Azar definitivno nije na razini kvaliteta koji poseduje samim tim navala Čelsija štuca na sve strane.
                                Moraće što pre Sari vratiti igrače u formu ne bi li se sezona koliko-toliko proglasila uspešnom.
                                Bez kvalitetnog ovog trija nema se šta tražiti u borbi za Ligu šampiona i osvajanje LE.


                                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X