Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by belgrade_owl View Post
    Darren Moore vise nije trener WBA. Nadam se da im nece pasti na pamet da pokusaju da dovedu Brusa.
    Šta drugo očekivati kada prospeš dragocene bodove protiv otpisanog davljenika Ipsvič Tauna.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Bilo bi veliko iznenadjenje da Liverpul uzme titulu, i sada 9kola pre kraja kao i pre pocetka sezone. Jeste se Liverpul dosta pojacao, ali Siti je mnogo jaci i izbalansiraniji tim, pritom duzina rostera nije za poredjenje. Sve u svemu i ovo je odlicna sezona za Liverpul, prosto mislim da bolje od ovoga nije moglo.
      Moglo je nego šta.

      Nama nisu krive ove dve tekme protiv Junajteda i Evertona u gostima. To su derbiji gde je sve moguće.

      Nas su ubile one dve vezane 1-1 protiv Lestera kući i WH u gostima. Pogotovo Lester, kolo gde je Njuka dobila Siti i mi smo mogli da odemo na +7. Tad smo bili na +5 i onda kiksali i protiv WH-a. Te dve tekme su bile mnogo važne.

      Iako ne krivim za derbije, evidentno je da su obe tekme bile tu da ih uzmemo. Desetkovani Junajted, gde smo igrali bezbedno i nismo hteli da "rizikujemo", a posle i Everton i Klopp sa njegovim izmenama Gini-Milner, Salah-Lallana. Toliko kukavički su odigrani derbiji, da nemam reči. Ziheraški.

      Ali ja nisam još otpisao titulu. Mnogo još ima da se igra.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ma jasno mi je sve, samo ne zelim da pridju blizu Stiva. Jokanovic je trenutno bez posla... Carlos takodje
        Last edited by belgrade_owl; 09-03-19, 21:42.

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Moglo je nego šta.

            Nama nisu krive ove dve tekme protiv Junajteda i Evertona u gostima. To su derbiji gde je sve moguće.

            Nas su ubile one dve vezane 1-1 protiv Lestera kući i WH u gostima. Pogotovo Lester, kolo gde je Njuka dobila Siti i mi smo mogli da odemo na +7. Tad smo bili na +5 i onda kiksali i protiv WH-a. Te dve tekme su bile mnogo važne.

            Iako ne krivim za derbije, evidentno je da su obe tekme bile tu da ih uzmemo. Desetkovani Junajted, gde smo igrali bezbedno i nismo hteli da "rizikujemo", a posle i Everton i Klopp sa njegovim izmenama Gini-Milner, Salah-Lallana. Toliko kukavički su odigrani derbiji, da nemam reči. Ziheraški.

            Ali ja nisam još otpisao titulu. Mnogo još ima da se igra.
            Liver je skoro sve protiv autsajdera uzeo. Znaci nabrojao si dva iksa od koliko utakmica protiv protivnika van top 6?
            Pa Siti je zasro mnogo vise od Liverpula protiv autsajdera, mada i oni nista posebno nisu oscilorali sa formom, opet su imali vise losijih rezultata protiv underdogova.
            E sada sta je poenta svega ovoga? Pa prosto. Poenta je da za osvajanje ovako zajebanog prvenstva/ lige, kao sto je PL nije dovoljno samo da ne kiksas (da rutiniras) "male". Mora i protiv "velikih" nesto da se odigra. A tu je Siti za sada neuppredivo bolji od Liverpula.
            Tako da ja mislim da nisu kiksevi protiv manjih krivci Liverpulu za izgubljeno prvo mesto, jer ih je ubedljivo najmanje imao od svih konkurenata. Vec te vaznije, vece, derbi utakmice. Pogotovo na gostovanjima.
            Sa druge strane ne moze se biti nezadovoljan iz vise razloga.
            Prvo, prvenstvo jos uvek nije gotovo i Liverpul i dalje ima dobre sanse da ga osvoji.
            Drugo rezultatski napredak je ocigledan. Da nema Sitija (jbg da baba ima kurac) lagano bi bili prvi.
            Problem je tu sto ce Gvardiola i momci sigurno uzeti 90+ bodova i ako bilo ko hoce titulu mora da racuna na to da osvoji u najmanju ruku toliko. A to je prejeben zadatak.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Osvajamo

              Comment


              • Odje su pojedini cestitali jedni drugima titulu cim je Liverpul otisao na +7... lolcina

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Moglo je nego šta.

                  Nama nisu krive ove dve tekme protiv Junajteda i Evertona u gostima. To su derbiji gde je sve moguće.

                  Nas su ubile one dve vezane 1-1 protiv Lestera kući i WH u gostima. Pogotovo Lester, kolo gde je Njuka dobila Siti i mi smo mogli da odemo na +7. Tad smo bili na +5 i onda kiksali i protiv WH-a. Te dve tekme su bile mnogo važne.

                  Iako ne krivim za derbije, evidentno je da su obe tekme bile tu da ih uzmemo. Desetkovani Junajted, gde smo igrali bezbedno i nismo hteli da "rizikujemo", a posle i Everton i Klopp sa njegovim izmenama Gini-Milner, Salah-Lallana. Toliko kukavički su odigrani derbiji, da nemam reči. Ziheraški.

                  Ali ja nisam još otpisao titulu. Mnogo još ima da se igra.
                  Slazem se, jedan objektivan komentar.

                  Cak i razvoj situacije u derbiju sa nama vam je isao na ruku ali Klop nije smio da napadne.

                  WH je bio bolji od vas, nije da su vas nadigrali nesto vec su djelovali bolke na terenu, opasnije. Sa Lesterom nisam gledao.

                  Sreca u raspored inace bi bio epski raspad da npr povezu neka 3 jaka meca
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Odje su pojedini cestitali jedni drugima titulu cim je Liverpul otisao na +7... lolcina
                    Pa jesenji sampionat

                    Uglavnom slozicu se s vama, Liverpulu ogromno olaksanje sto ne vezu teske utakmice. Kiksali su protiv Evertona, sad imaju Barnli kao kandidata za ispadanje, tu mogu da s vrate na kolosjek.

                    Siti preskocio sinoc minu u vidu Votforda, imace jos Lester kao potencijalan tezak mec, pored Palasa, Totenhema, Junajteda.

                    Liverpulu i Totenhem dolazi u odlicnom momentu, sa sve suspendovanim Poketinom. Ok raspored skroz.

                    Comment


                    • Trebace im mnogo srece da uzmu titulu
                      sigpic

                      Comment


                      • Liverpul jeste danas ozbiljan favorit i sve sem par razlika pobede mnogima bi predstavljao svojevrsno iznenađenje.
                        Ali, imaju itekako i domaćini mač nad glavom. Nemaju pravo na kiks jer su u fazi šampionskog foto-finiša sa Cityjem, svaki eventualni neuspeh teško bi dobio ispravku, takođe duel sa Barnlijem dolazi u sam smiraj meča sa minhenskim Bajernom. Hteli ne hteli glave će biti jednim delom misli na tom duelu i tu će Klop morati naći rešenje za stopostotni fokus samo na četi sa Taf Mura.
                        Neće ni izabranici riđeg Šona Dajša doći sa istaknutom belom zastavom. Pogotovo posle subotnjih rezultata gde su im glavni takmaci za prvoligaški spas Njukasl, Brajton, Bornmut, Soton i Kardif svi odreda trijumfalno završili kolo.
                        Znao je Barnli u prošlosti prijatno iznenaditi na velikim stadionima. Zadnji put fenomenalna predstava sa OT im daje nadu i veru da nešto slično mogu ponoviti i na legendarnom Enfildu.


                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Odje su pojedini cestitali jedni drugima titulu cim je Liverpul otisao na +7... lolcina
                          Koji su ti pojedini? Koliko me secanje sluzi to su neki navijaci Junajteda koji su cestitali titulu, zar ne?
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Hitone zakljucaj gol, neka izludjivanje na Anfieldu pocne.

                            Comment


                            • Realno je da cemo tesko do titule. Pickast prstup protiv Junajteda (pogotovo nakon silnih povreda junajteda na tom mecu ), Evertona pa cak i Sitija u onom drugom mecu, gdje me niko ne moze ubjediti da ismo mogli bolje, kostace nas titule. Krivac je Klop.

                              Comment


                              • Hahahaha kakav gol
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X