Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam šta im je Ralf rekao u poluvremen ali je bilo više nego delotvorno.

    Comment


    • Sad stize Totenhem sto im vecina igraca nije imala uopste odmora posle SP,ili su imali nesto kratko,nedelju dana,ispasce iz top 4 najverovatnije.

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Ovo je bio zicer za njega, idealna pozicija.
        Trenutno u Plu nema boljeg izvodjaca slobodnjaka od njega, ovo mu je bas rutiniranje i uvek ovako isto gadja al nema odbrane od ovoga.
        Niti ima boljeg centarsuta u ligi.
        Momak nije imao pravog trenera da ga napravi na vrhunskog igraca. On je poor Beckham, koji je trebalo da ode na desno krilo. Ovako u sredini, njegov centarsut ne dolazi do izrazaja. Prvi put kad sam ga gledao, ne znam ni 18 da l je imao, odmah sam rekao da od Beckhama nisam video priblizno dobar centarsut kao JWP-ov.

        Comment


        • De Brujne i Trent Arnold su momentalno bez premca za najboljeg centarsuta, onda moze da ide i Ward Prowse.

          Ralph trenercina!

          Comment


          • Evo ovi ne moraju da se zagrevaju, vec su skinuli gace.

            Comment


            • Mislis kao pre 2 nedelje?

              Comment


              • Ako je neko propustio gol Vord Prausa- https://www.clippituser.tv/c/xabzqk
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Mislis kao pre 2 nedelje?
                  To je bilo do kvaliteta protivnika

                  Bravo za Sejntse, zasluzili su vise i na OTu. Totenhem deveti poraz u ligi, bas su u ponoru, morace da se trgnu sto prije, pauza ce im odlicno doci.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Mislis kao pre 2 nedelje?
                    Jok, tad smo im mi razbusili gace, nisu mi morali da skidaju. Igrali su Deeney, Delofeu, Pereyra, Holebas...

                    Ovo sad je cista formalnost da se odigra mec.

                    Comment


                    • Namirisah kiks Spudsa, i to se baš ostvari. Rutinski početak gostiju, te bijah siguran u njihov match-win, mada u nastavku totalni kontrast, i odličan preokret hrabrog Southamptona. Čestitke za puni plijen, i korak naprijed ka opstanku!
                      "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
                      Punks were punk, and ultras are ultra.“

                      Bring back the Anglo-Italian Cup!

                      NO NZS. NO CPS.

                      Comment


                      • I pored prividne Cityjeve nadmoći i igranja viktorije ništa konkretno još se nije izrodilo ispred Fostera.
                        Nije lako igrati kada ispred sebe imaš mač moranja.

                        Comment


                        • Teško će Votford sa ovakvom taktikom "svi pozadi" uspeti sačuvati netaknutu mrežu.
                          Očekujem za 30-40% jači presing i pritisak Građana na zadnju liniju te mnogo više zanimljivosti u gostujućih 16.
                          Votfordova šansa što duže držati "nularicu" i eventualna Cityjeva nervoza ako smiraj meča dočekaju u egal rezultatu.

                          Comment


                          • Sudije nastavljaju da briljiraju

                            Comment


                            • Sta je priznao

                              Ovi ce ga grese i sa VARom, toliko su retardirani

                              Comment


                              • Šta je on ovde gledao? Što Sterling nije prvi do lopte došao?
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X