Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svi su na udaru ako nisu u formi ili ne daju ono sto se zamisli, to vam je navijac, nema bas mnogo sirine i vizije neke u sebu, daj sve sad, odmah, u suprotnom... cao
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Vadite sad iz konteksa ali stvarno je bilo povoda za kritike u tom trenutku. Rom tada i Rom sada 2 razlicita igraca, tad nije licio na sebe.

      Ovo za Rasforda ne bih komentarisao precvise jer covjek je bas znao da zabaguje ispred gola tada, totalno pogubljen ali sad druga prica. Onaj penal sknoc, cojones do poda
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Realno svi problemi su od Murinja protekli a neki ga i dalje stite kao belog medveda, ovaj Junajted sa Oleom kadar osvajanja lige sa istim sastavom, sta ce tek biti kad dovede svoje igrace.

        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

        Comment


        • U suštini, Ole taktički nije promijenio toliko puno toga u odnosu na vrijeme Josea. Nije ni imao kad, jer utakmica kontra P$Ga mu je bila 17. na klupi u samo 77 dana, što znači da je morao igrati utakmicu svaka četiri i pol dana. Takav suludi ritam mu naprosto ne ostavlja gotovo nikakav manevarski prostor za treninge i uigravanje bilo čega posebnog.

          ManU se brani u dubokoj i vrlo kompaktnoj zoni 4-4-2 s ciljem da ukine prostor između linija. I to radi dobro, jer P$G ne može kreirati napade koristeći međuprostor između obrane i veznog reda.

          Ono čega ima jest opipljiva promjena mentaliteta. Taktički je to negdje slično, ali u odnosu na Josea i njegovu eru Ole je oslobodio igrače koji odjednom igraju olakšani i oslobođeni. I onda se, barem ponekad, dogodi fudbal - tzv. Fergie time.
          "Ultra culture is a way of life, a subculture, that goes far beyond the match day.
          Punks were punk, and ultras are ultra.“

          Bring back the Anglo-Italian Cup!

          NO NZS. NO CPS.

          Comment


          • Originally posted by • STEVIE View Post
            U suštini, Ole taktički nije promijenio toliko puno toga u odnosu na vrijeme Josea. Nije ni imao kad, jer utakmica kontra P$Ga mu je bila 17. na klupi u samo 77 dana, što znači da je morao igrati utakmicu svaka četiri i pol dana. Takav suludi ritam mu naprosto ne ostavlja gotovo nikakav manevarski prostor za treninge i uigravanje bilo čega posebnog.

            ManU se brani u dubokoj i vrlo kompaktnoj zoni 4-4-2 s ciljem da ukine prostor između linija. I to radi dobro, jer P$G ne može kreirati napade koristeći međuprostor između obrane i veznog reda.

            Ono čega ima jest opipljiva promjena mentaliteta. Taktički je to negdje slično, ali u odnosu na Josea i njegovu eru Ole je oslobodio igrače koji odjednom igraju olakšani i oslobođeni. I onda se, barem ponekad, dogodi fudbal - tzv. Fergie time.
            U tih 17 mečeva promenili smo minimum 4 formacije i igrali konceptualno 2-3 različita fudbala.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Gde si ti procitao da neko pljuje neku drugu ligu, ja samo vidim kako vi pljujete PL, ovde niko i ne pominje druge lige.

              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
              Ne znam samo kako imaju obraza. Evo izgleda da ce EPL imati cetiri predstavnika u 1/4, dok Seria A nece imati nijednog.

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  To se vec mesecima prica, al nece biti nista od toga. Para vrti gde...
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Klasični CP. Čim im daš loptu i 60%+ poseda, ne znaju šta će sa njom. Dok je moguća brza tranzicija i kontre, oni su super.

                    Mora Hodzson nešto da izmisli u drugom pol.

                    Velika greška Tomkinsa kod gola. A Marej to ne prašta.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Ma okreće ovo Palas. Brajtonu ako se ne varam to jedini šut ka golu i bio.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Koliko je CP dobio penala prosle a i ove sezone to nisu istine, luka ce opet biti dvocifren do kraja sezone[emoji23]

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ovi iz Brajtona udarili na Luku kao da je Mesi lično.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Kakva golcina
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Koliko je CP dobio penala prosle a i ove sezone to nisu istine, luka ce opet biti dvocifren do kraja sezone[emoji23]

                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Ove sezone najviše penala svirano na Junajtedovim utakmicama i najviše za Junajted (10), a protiv je bilo 4. Rekord drži Lester sa 13 u šampionskoj sezoni, onda Čelzi, Arsenal i Liverpul sa 12 (09/10, 06/07, 13/14). Moguće da Junajted obori Lesterov rekord za preostalih 9 utakmica.

                              Palas 8 penala ove sezone i prošle 10

                              Čudan tim CP, gubi neke baš lake utakmice.

                              Comment


                              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X