Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bice View Post
    Videlo se u LE kako su prosle ekipe poput Evertona, Barnlija i WH zadnjih godina, ni u glavni zreb se nisu mogli plasirati. Nemojte mi samo govoriti one price, "ma to je nebitno takmicenje bla bla"...
    Cak se secam ovde polemike i razgovora gde su pojedini pisali da bi Juventus zavrsio oko 10-12 mesta u PL i da bi Stouk nakantao kuci Juve
    Pa za njih i jeste, njima nagrade za ucesce u LE ne mogu da pokriju troskove ucesca u tom takmicenju. Ko zna kakve bonuse dobijaju igraci na broj odigranih meceva u sezone i kakve se sve klauzule aktiviraju. Ispadanje iz EPL je skupo, pogledaj sta se desava sa Villom i sa 3 tima koja su prosle sezone ispala iz EPL, jedino je WBA u sansi da se vrati.

    Teskoda bi Stouk odrao Juve, ali bi Lids ladno bio u prvoj polovini tabele Serie A (ako bi se igralo po fudbalskim pravilima a ne italijanskim).

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Videlo se u LE kako su prosle ekipe poput Evertona, Barnlija i WH zadnjih godina, ni u glavni zreb se nisu mogli plasirati. Nemojte mi samo govoriti one price, "ma to je nebitno takmicenje bla bla"...
      Cak se secam ovde polemike i razgovora gde su pojedini pisali da bi Juventus zavrsio oko 10-12 mesta u PL i da bi Stouk nakantao kuci Juve
      Zar se Junajted nije prošetao u LE? Zar Liverpul nije u finalu izgubio od Sevilje? Junajted te godine bio 6. koliko se sećam? Liverpul je te godine bio isto 6. Zar nije Čelzi osvojio LE kad je Benitez preuzeo? Koliko se sećam, i Fulam je bio u finalu.

      Kad je poslednji put bilo koja ekipa iz Italije uradila nešto u LE? Kad je neka ekipa bila u finalu LE?Ja se ne sećam da su u poslednjoj deceniji nešto uradili...

      Mislim, ako već pričamo o toj LE...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ma kad je poslednji put bilo koja ekipa iz Serie A bilo sta osvojila u Evropi U ovom milenijumu imaju tri trofeja u LS, poslednjem ce uskoro da daju 10 godina...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Daj Ajaks da osvoji da uzme Dukarcija uzme zlatnu loptu.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Videlo se u LE kako su prosle ekipe poput Evertona, Barnlija i WH zadnjih godina, ni u glavni zreb se nisu mogli plasirati. Nemojte mi samo govoriti one price, "ma to je nebitno takmicenje bla bla"...
            Cak se secam ovde polemike i razgovora gde su pojedini pisali da bi Juventus zavrsio oko 10-12 mesta u PL i da bi Stouk nakantao kuci Juve
            Talijani vjerovatno nece imati nijednog predstavnika vise u LP. Dovoljno govori.

            Comment


            • Originally posted by Lord Samuraj View Post
              Talijani vjerovatno nece imati nijednog predstavnika vise u LP. Dovoljno govori.
              A najjače kako je u Španiji 4. ekipa na tabeli ekipa koja ima negativnu gol razliku

              Čast top klubovima u Španiji, Italiji ali osim tih par ekipa ostatak lige je smiješan, nikom se ne gleda neka Hueska.

              Comment


              • Jaka je PL i tu nema price. Ali to nipodostavanje ostalih liga ko da niko loptu ne ume sutnut ni potrcat osim famoznih Engleza, jeste iritatno do bola i zato ljudi kontriraju i vracaju istom merom.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Zar se Junajted nije prošetao u LE? Zar Liverpul nije u finalu izgubio od Sevilje? Junajted te godine bio 6. koliko se sećam? Liverpul je te godine bio isto 6. Zar nije Čelzi osvojio LE kad je Benitez preuzeo? Koliko se sećam, i Fulam je bio u finalu.

                  Kad je poslednji put bilo koja ekipa iz Italije uradila nešto u LE? Kad je neka ekipa bila u finalu LE?Ja se ne sećam da su u poslednjoj deceniji nešto uradili...

                  Mislim, ako već pričamo o toj LE...
                  Ih bre zola racunas ove iz top6 za LE, ja ti kazem za ove "manje" klubove, nikad u evropi nista uradili nisu. Eno Atalanta prosle godine posprdala Everton, neko rece Lids bi bio u gornjem delu Serije A, hahah kakva glupost boze svasta. Evo Fiorentina je 11. u Seriji A, ja ti garantujem da bi otresla taj isti Lids na Artemio Frankiju sa bar 3-0.
                  Previse se potcenjuje Serija A.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Jaka je PL i tu nema price. Ali to nipodostavanje ostalih liga ko da niko loptu ne ume sutnut ni potrcat osim famoznih Engleza, jeste iritatno do bola i zato ljudi kontriraju i vracaju istom merom.
                    Gde si ti procitao da neko pljuje neku drugu ligu, ja samo vidim kako vi pljujete PL, ovde niko i ne pominje druge lige.

                    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                    Last edited by Brian McShtull; 05-03-19, 22:17.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Meni samo smeta kad ljudi porede kvalitet lige po Ligi Evrope, a svi znamo da kao prvo Kup takmicenja nisu ista kao i ligaska takmicenja i da neki klubovi vide opstanak u ligi i neki nacionalni kup kao prioritet u odnosu na Ligu Evrope.

                      Mene ne bi cudilo da Arsenal i Chelsea malo ozbiljnije zagrizu za Ligu Evrope ove sezone sad kada je plasman u top 4 problematican.
                      Last edited by belgrade_owl; 05-03-19, 22:17.

                      Comment


                      • @Adam LJaLJana

                        Pa kad me kvotas nemoj to "Vi"al ono kad te molim Ja je barem ne pljujem. Mogu da je ne pratim, ioako je pratim al kazem, da ne volim klubove iz PL, ali tu ligu ne pljujem. Ako jesam quotaj me, da barem znam zasta se izvinjavam.

                        @belgrade_owl

                        Ma kakva Liga Evrope, to silom prilika klubovi shvate ozbiljno pa odigraju kako treba. Inace otaljavanje ko Liga Kup.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Ih bre zola racunas ove iz top6 za LE, ja ti kazem za ove "manje" klubove, nikad u evropi nista uradili nisu. Eno Atalanta prosle godine posprdala Everton, neko rece Lids bi bio u gornjem delu Serije A, hahah kakva glupost boze svasta. Evo Fiorentina je 11. u Seriji A, ja ti garantujem da bi otresla taj isti Lids na Artemio Frankiju sa bar 3-0.
                          Previse se potcenjuje Serija A.
                          A šta su to ti "manji" klubovi iz Italije uradili u Evropi? Sećam se pre par sezona da je Sampdorija ispala od Vojvodine, ako me sećanje služi. Ne znam ni što gledamo manje timove, kad nemaju nikakav učinak? To su klasični izletaši, koji čisto jednom uđu u Evropu da vide kako je to.

                          Iako se generalno slažem sa Protom za ovo što je napisao za LE... daj poslednju deceniju Italijane i Engleze u LE, da vidimo učinak po trofejima i finalima.

                          I da se ne zezamo, niko ne može ni prići Špancima.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Liga Evropa... Englezi je igraju kad im treba za LS. Bilo je tako sa Junajtedom kod Murinja, bice sa Arsenalom i Celzijem ove sezone. Ostale ekipe, boli ih tuki. Vidis kakvim intenzitetom igra Everton protiv Premierligasa i onda kako se "setaju" u Ligi Evrope.

                            Comment


                            • Mogli bi malo vise da cenite Lukakua, strasan igrac. Sto je nagore, najvise ga hejtuju njegovi sopstveni navijaci.


                              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                              Last edited by krele90; 07-03-19, 10:35.

                              Comment


                              • Originally posted by krele90 View Post
                                Mogli bi malo vise da cenite Lukakua, strasan igrac. Sto je nagore, najvise ga hejtuju njegovi sopstveni navijaci.


                                Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                                Sve tacno. Mada je nekad i bilo osnova za kritike, ali naravno ne ovoliko. Pa seti se na kakvom je udaru bio Rasford dva meca pre smene Murinja
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X