Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neko od nekog mentaliteta ne može pobeći..

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Moracu da prostudiram raspored i jednih i drugih do kraja, pa da vidim da li je ovo istina.
      City: Votford (D), Fulam (G), Kardif (D), Kristal Palas (G), Totenhem (D), United (G), Barnli (G), Lester (D), Brajton (G).
      Redsi: Barnli (D), Fulam (G), Totenhem (D), Soton (G), Čelsi (D), Kardif (G), Hudd (D), Njukasl (G),Vulvsi (D).
      Jebem ga. Imaju i jedni i drugi par nagaznih mina.

      Comment


      • I pre Dubai je bilo lose, posle toga duplo losije. Pritisak igraca koji nikad nista nisu osvojili ih pojeo.

        Ali sad su drugi, loptica pritiska je na polju svetlo plavih koji su konstantno pod pritiskom pa im to nije nista novo i moze da napravi razliku u finisu. Bar u Liverpulu pada pritisak a to ce im mnogo znaciti. Saciri i Keita pod hitno da dobiju minute, ne moze se sa tri zadnja vezna dobiti svaki mec. Firmino ranije u igru.
        Deluje mi da su ovaj mec centrirali vise nego inace, sve zbog golova koje su dali Votfordu. Everton pokazao vise volje, borbeniji. Imaju 7 dana da smire glave pa im sledi nekoliko bitnih meceva.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          I pre Dubai je bilo lose, posle toga duplo losije. Pritisak igraca koji nikad nista nisu osvojili ih pojeo.

          Ali sad su drugi, loptica pritiska je na polju svetlo plavih koji su konstantno pod pritiskom pa im to nije nista novo i moze da napravi razliku u finisu. Bar u Liverpulu pada pritisak a to ce im mnogo znaciti. Saciri i Keita pod hitno da dobiju minute, ne moze se sa tri zadnja vezna dobiti svaki mec. Firmino ranije u igru.
          Deluje mi da su ovaj mec centrirali vise nego inace, sve zbog golova koje su dali Votfordu. Everton pokazao vise volje, borbeniji. Imaju 7 dana da smire glave pa im sledi nekoliko bitnih meceva.
          Ali ima to i lošu stranu. Pada pritisak, ali pada i samopouzdanje.

          Ovo ostalo se sve slažem.

          p.s. I ovo što Gagi kaže... U gostima protiv jačih ekipa(ili derbi utakmice) očajni ove sezone. A i deluje mi da je Klopp promašio taktiku svaki put.

          Videćemo sad protiv Bajerna kako će to izgledati.
          Last edited by z0La; 03-03-19, 18:31.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Dobra stvar što Redsima predstoji dva znatno mirnija i lakša meča.
            Barnli na Enfildu, pa Fulam na Kotidžu, ne bi smelo nikakav problem predstavljati.
            Onda sledi derbi sa Kejnom i kompanjonima.
            Tek će to biti psihološki težak meč, za obe strane. Liverpul jer juri titulu, svaki naredni kiks može biti koban za opraštanje od toliko čekanog naslova. A, Totenhem jer je serijom slabijih rezultata doveo u pitanje i mesto među 4.

            Comment


            • Vjerovatno realan rezultat, mada je imao Salah 2 ogromne šanse, Fabinjo isto veliku. I sve što je Liverpul stvorio stvorio je čim se Everton malo otvorio i igrao presing, odmah su ostavili ogroman prostor iza. Ali osim toga, uglavnom egal ekipe, Everton baš borben, zaslužili su bod. Samo, dok se ne oslobode kompleksa inferiornosti teško da će dobiti Liverpul još neko vrijeme, djeluje da uvijek idu da izvuku remi i slave to kao veliki rezultat, ajde ove sezone kad je Liverpul vrh ok ali i prošlih godina. U grču su zbog te serije bez pobjede u derbijima i vidi se to.

              Liverpul ima još Sautempton kao nezgodno gostovanje ali to bi kao ekipa koja se bori za titulu morali da odrade kako treba. Kući Totenhem i Čelzi i to je to. Njukasl u predzadnjem kolu ne brojim, raširiće im se Benitez.

              Siti u prednosti za bod samo tako da ne smiju dozvoliti sebi kiks. Biće još svega, u aprilu će da pršti.

              A Van Dajk je životinja, nevjerovatan igrač.
              Last edited by BorisUnited99; 03-03-19, 18:39.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                City: Votford (D), Fulam (G), Kardif (D), Kristal Palas (G), Totenhem (D), United (G), Barnli (G), Lester (D), Brajton (G).
                Redsi: Barnli (D), Fulam (G), Totenhem (D), Soton (G), Čelsi (D), Kardif (G), Hudd (D), Njukasl (G),Vulvsi (D).
                Jebem ga. Imaju i jedni i drugi par nagaznih mina.
                Poprilicno izjednacen raspored sto se mene tice.
                Ali Siti ima i FA Kup....
                Jeste im teze, jer se (kao sto malopre napomenu Sova) bore na vise frotova, ali jedan su pre nedelju dana pregrmeli.
                Bice pakleno tesko i jednima i drugima.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Koliko je Liverpul bio u prednosti tokom ove sezone i prvi na tabeli? Jedno tri meseca? Tako nesto koliko mi se cini.
                  Za to vreme je orednost varirala u odnosu na broj odigranih meceva i rezultate i jedne i druge ekipe. U jednom trenutku je bila i +10 (doduse zbog meca vise Livera).
                  Predbost se istopila, sada je i nestala, trenutno su u deficitu.... To moze da bude ogroman psiholoski udarac. Jos su odmah na startu oba kupa ispali i sve im se fino poslagalo za prvenstvo, medjutim.....
                  Da bi mirno uzeli titulu bila im je potrebna solidna razlika pred poslednjih nekoliko kola. Obzirom da je evidentno da te prednosti nece biti, oni su sto se mene tice u poodredjenoj poziciji u odnosu na Siti. Zbog psiholoskog faktora, zbog forme koja varira, zbog veoma pasivne igre veznog reda....
                  Trenutno ne deluju kao ekipa koja moze na kraju sezone da se raduje. Opet 1 bod prednosti 9 kola pred kraj (jel 9?) nista ne znaci.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Pa teže je Sitiju, teže je gostovati Junajtedu nego dočekivati Čelzi. Teže je gostovati Palasu nego Sautemptonu (mada Sveci grizu za opstanak). Plus FA kup. Jedino u LŠ težeg protivnika ima Liverpul pa se tu više troše. S druge strane Siti iako ima dosta povrijeđenih ima i širu klupu, s tim da se Liverpul npr. Oks vraća uskoro čini mi se. Ali niko nema naročitu prednost po rasporedu tako da će odlučiti mentalna snaga.

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ali ima to i lošu stranu. Pada pritisak, ali pada i samopouzdanje.

                      Ovo ostalo se sve slažem.

                      p.s. I ovo što Gagi kaže... U gostima protiv jačih ekipa(ili derbi utakmice) očajni ove sezone. A i deluje mi da je Klopp promašio taktiku svaki put.

                      Videćemo sad protiv Bajerna kako će to izgledati.
                      Sad sam citao sta smo diskutovali ovde pre koji mesec, pocetak decembra, neke stvari se i danas desavaju. Diskusija je bila bas posle meca sa Evertonom
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Koliko je Liverpul bio u prednosti tokom ove sezone i prvi na tabeli? Jedno tri meseca? Tako nesto koliko mi se cini.
                        Za to vreme je orednost varirala u odnosu na broj odigranih meceva i rezultate i jedne i druge ekipe. U jednom trenutku je bila i +10 (doduse zbog meca vise Livera).
                        Predbost se istopila, sada je i nestala, trenutno su u deficitu.... To moze da bude ogroman psiholoski udarac. Jos su odmah na startu oba kupa ispali i sve im se fino poslagalo za prvenstvo, medjutim.....
                        Da bi mirno uzeli titulu bila im je potrebna solidna razlika pred poslednjih nekoliko kola. Obzirom da je evidentno da te prednosti nece biti, oni su sto se mene tice u poodredjenoj poziciji u odnosu na Siti. Zbog psiholoskog faktora, zbog forme koja varira, zbog veoma pasivne igre veznog reda....
                        Trenutno ne deluju kao ekipa koja moze na kraju sezone da se raduje. Opet 1 bod prednosti 9 kola pred kraj (jel 9?) nista ne znaci.
                        Nije bila +10 ni u jednom trenutku, bilo je najvise +7 pre meca sa Sitijem.

                        Bori se Siti na vise frontova, ali Siti u PLu ima 2 derbija, Liverpul u PLu ima 12 derbija i zato nema sanse da osvoji PL ni narednih 50godina.
                        Last edited by Brian McShtull; 03-03-19, 19:03.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Vetar mu je sada kriv ahhahahahahahha

                          Last edited by Lord Aleksoni; 03-03-19, 19:51.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Pa teže je Sitiju, teže je gostovati Junajtedu nego dočekivati Čelzi. Teže je gostovati Palasu nego Sautemptonu (mada Sveci grizu za opstanak). Plus FA kup. Jedino u LŠ težeg protivnika ima Liverpul pa se tu više troše. S druge strane Siti iako ima dosta povrijeđenih ima i širu klupu, s tim da se Liverpul npr. Oks vraća uskoro čini mi se. Ali niko nema naročitu prednost po rasporedu tako da će odlučiti mentalna snaga.
                            Utd da se skloni i da vrati njima za ono sramno pustanje Celzija. To im se nikad ne smije zaboravit
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Originally posted by Miki28 View Post
                              Utd da se skloni i da vrati njima za ono sramno pustanje Celzija. To im se nikad ne smije zaboravit
                              To sam i ja pomislio ali isto tako se njima vratilo 4 godine kasnije za to

                              Comment


                              • Uhh tezak izbor. Naravno da cemo ici na 3 boda, mi picimo svoje.

                                Jedina sreca Liverpulu je raspored, da zaredjaju nekoliko teskih meceva nakon nekog kiksa pa ne bi se sastavili dugo, dugo. Ovako kad god prospu bodove neki laganiji mec kuci
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X