Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Palas probušio Hitona na sred Turf Mura. Lep gol Zahe, provozao odbranu Barnlija. Palas može na kraju na gornji deo table. https://highlightsfootball.com/video...ce-highlights/
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Strasno da domacin ima 20% loptu u posjedu i nula suteva ne u okvir, na gol uopste, pa to je sramota da ne moze veca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Ovo kako su Trešnjice danas izašle je velika sramota, i to kući. Da oni nijednom ne naprave presing na polovini Sitija...neverovatno.

        Jednostavno se predali pre početka utakmice. Gube 0-1 i svi su na svojoj polovini i čekaju kao neku "kontru". Marez je dao gol oko 50og minuta, tako nešto. Eto, narednih 40 minuta, 9 igrača na svojoj polovini i King koji stoji na pola. To je bila taktika.

        Utakmica izgubljena pre nego što je i počela. Samo odraditi i čekati sledeće kolo.
        Dobro branili su se odlicno prvo poluvreme.
        E u drugom su vec dozvolili sijaset vise nego dobrih sansi i odlicno su prosli sa samo jednim golom u mrezi.
        Zao mi sto Aguero ne dade onaj lob, kakva bi golcina bila.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Fenomenalna timska akcija kod drugog gola Vulvsa.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Dobro branili su se odlicno prvo poluvreme.
            E u drugom su vec dozvolili sijaset vise nego dobrih sansi i odlicno su prosli sa samo jednim golom u mrezi.
            Zao mi sto Aguero ne dade onaj lob, kakva bi golcina bila.
            Pep in the presser: "We made one of our best performances ever today. The opponent had no shots, every pass was where it was supposed to be, we make chances. My players deserve my respect"
            Predobro je Siti odigrao. Čak i ako se Bornmut nije trudio morali su nekako ošutati jednom prema golu, pa nek ode u aut lopta ali nisu im ni toliko dopustili. Perfektan Siti.


            Danas Mersisajd derbi, Everton bez pobjede od oktobra 2010. godine + 4 ukupno pobjede nad Liverpulom u 21. vijeku, jedna u FA kupu, nijedna na Enfildu, gdje nisu slavili od 1999. godine. Meni je ovo neshvatljivo skroz, pa Everton je dobar dio 2000ih bio egal sa Liverpulom pa i bolji od njih nerijetko.
            Last edited by BorisUnited99; 03-03-19, 11:27.

            Comment


            • Bornmut je uspjesno dodao loptu 13 puta od 42 pokusaja u trecinu Sitijevog polja... To je zastrasujuce.

              Pul moze dopustit sebi jedan remi do kraja, mozda bude to danas, al tesko zamisljam Siti da dobiju sve do kraja. Nedje mora puc.

              Sent from my Mi A1 using Tapatalk

              Comment


              • Silva je posle šokantne greške Pikforda i gola Origija u zadnjem momentu izjavio kako Redsi slave ko da su osvojili Evro titulu.
                Videćemo jer će mu tekma sa Enfilda predstavljati motiv da se iskupi pred domaćim pristalicama i gradskom rivalu oteža trku za više decenijski san.
                Nosim se mišlju da će Liverpul s lakoćom pregrmeti Karamele i nastaviti trku sa prve pozicije.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Baka View Post
                  Bornmut je uspjesno dodao loptu 13 puta od 42 pokusaja u trecinu Sitijevog polja... To je zastrasujuce.

                  Pul moze dopustit sebi jedan remi do kraja, mozda bude to danas, al tesko zamisljam Siti da dobiju sve do kraja. Nedje mora puc.

                  Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                  Mislim da ni jedni ni drugi ne smeju sebi da dozvole kiks do kraja. Jer ce to pre svega psiholoski da ima los uticaj.
                  A i jedni i drugi imaju u ovih poslednjih 10ak kola po nekoliko teskih utakmica. Oba tima su i dalje konkurentna i za LS, Siti i u FA kupu.
                  Znaci svakako ce biti zanimljivo, pa cak i da neko od njih kiksne u narednih nekoliko kola opet je to premala razlika. Do samog kraja neizvesno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Šta Watford nije dao sad

                    Poveli ipak iako se čini da je Deeney bio u ofsajdu
                    Last edited by Lord Aleksoni; 03-03-19, 12:07.

                    Comment


                    • Meni se čini da nije, ali teško baš proceniti. Nije dobro krenulo po Rodžersa.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Au kakav sudar jbte.

                        Deluje da bi moglo biti golova. Igraju otvoreno obe ekipe.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Mislim da ni jedni ni drugi ne smeju sebi da dozvole kiks do kraja. Jer ce to pre svega psiholoski da ima los uticaj.
                          A i jedni i drugi imaju u ovih poslednjih 10ak kola po nekoliko teskih utakmica. Oba tima su i dalje konkurentna i za LS, Siti i u FA kupu.
                          Znaci svakako ce biti zanimljivo, pa cak i da neko od njih kiksne u narednih nekoliko kola opet je to premala razlika. Do samog kraja neizvesno.
                          Siti ima 3 zeznute do kraja, sve 3 zaredom u aprilu: gostovanje Palasu, kući Totenhem, gostovanje Junajtedu. Tu je i par potencijalnih mina, tipa Votford i Lester.

                          Liverpul isto 3, Totenhem i Čelzi kući. Tu je i gostovanje Sautemptonu kao nezgodno, Vulvsi kući ali to je zadnje kolo. I danas Everton, mada mi to liči na rutinsku pobjedu Liverpula.

                          Opet dajem Liverpulu malo veće šanse, od težih imaju Everton kojeg redovno dobijaju, a Totenhem i Čelzi na Enfildu, da je u gostima druga bi priča bila.

                          Comment


                          • Ko će drugi nego Vardy.

                            Dobila utakmica malo na uzbudjenju, videćemo do kraja šta će biti..

                            Comment


                            • Odlična lopta Tielmansa. Ima odličan osećaj za pas u prostor.

                              On i Ndidi bi mogli da budu odličan duo na sredini.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne može sladja pobeda od ovog, u nadoknadi

                                Comment

                                Working...
                                X