Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Zanima te odgovor na pitanje na koje odgovor vec znas
    Daj nam Sandu neko tvoje mišljenje o penalu sinoć.

    Uvek si voleo da kritikuješ sudije kad sviraju pogrešno(dobro, možda ne baš uvek).

    Nešto si mi ostao tih po pitanju penala...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Daj nam Sandu neko tvoje mišljenje o penalu sinoć.

      Uvek si voleo da kritikuješ sudije kad sviraju pogrešno(dobro, možda ne baš uvek).

      Nešto si mi ostao tih po pitanju penala...
      Nisam ni gledao. Pogledacu pa cu napisati.

      Odgledao hajlatse malopre. Video sijaset odlicnih prilika za Siti i JEDNU za WH (Kerol). Penal je mozda prestrogo dosudjen, mada ima svakog osnova da se svira, ali to nije problem (pa i da ga nije svirao). Problem je sto u prvom poluvremenu cist penal nije dosudjen: Kada Aguero sutira na gol i ne videh ko blokira taj sut rukom.
      Ali sta je tu je. Bitno je da sudijske greske nisu uticale na rezultat koji je realno odlican po WH.
      Last edited by Sandugp; 28-02-19, 09:48.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Koliko je sve drugacije, neizvesnije i zanimljivije, oko Ng nije bilo tako.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Mozda je bio mek penal za Siti, ali u prvom je Aguero sutirao i neko iz WHama uleteo klizecim i bas je izblokirao rukom, to je bio cist penal koji nije dosudjen.

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Ma Gagi, zezam se ja sa Sanduom tako cele sezone. Nemoj ozbiljno da shvatiš ovo.

            Sad šalu na stranu, bio je penal za Siti u prvom. Ali ono nije ni p od penala nad Silvom.

            Ne vidim uopšte gde je bio kontakt. Osim ako ne računamo to što su se dodirnuli šorcevima? Ruke nisu bile na Silvi, a ni nogama ga nije potkačio. Čak ne vidim ni da ga je gurnuo telom...

            Možda ja loše vidim iz ovih snimaka...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ma Gagi, zezam se ja sa Sanduom tako cele sezone. Nemoj ozbiljno da shvatiš ovo.

              Sad šalu na stranu, bio je penal za Siti u prvom. Ali ono nije ni p od penala nad Silvom.

              Ne vidim uopšte gde je bio kontakt. Osim ako ne računamo to što su se dodirnuli šorcevima? Ruke nisu bile na Silvi, a ni nogama ga nije potkačio. Čak ne vidim ni da ga je gurnuo telom...

              Možda ja loše vidim iz ovih snimaka...
              Znam to, uvek Sandu nije u mogucnosti da pogleda ove situacije ....

              Salu na stranu, ono nije penal, ne sme da bude. Ono bi mozda, ali mozda bio fal na sredini, nikad za penal. Preminimalan kontakt, mozda i nije bilo kontakta uopce.

              Comment


              • Pa pogledao sam. Napisao sam kroz edit prethodnog komentara. Procitajte.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Fulam posle Slaviše otpustio i Ranijerija.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Comment


                    • BBC objavio interesantan artikal o Bielsi, pa koga zanima

                      https://www.bbc.com/sport/football/47380612

                      Comment


                      • Jel ovo sa Pumom novi ugovor na 65 milki po sezoni? Na 10 godinica, sve ukupno 650 milki.
                        Rastemo .....
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Pao je Španac nakon 22 meča bez poraza, pašće i Norvežanin.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                            Pao je Španac nakon 22 meča bez poraza, pašće i Norvežanin.
                            Pu pu pu daleko bilo[emoji3]

                            Sent from my SAMSUNG-SM-T377A using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Koliko bi samo pobeda vise imao Totenhem na Vajt Hart Lejnu. Ovi momci su odrasli na toj "kockici". Mislim da im je poslednja sezona na njemu bila 2016/2017 a zavrsili su sezonu sa 17 2 0 kod kuce u PL i GR 47:9. Svi po dve godine mladji, neiskusniji. Ovaj tim, ovaj klub je fudbalski izgubio mnogo izgradnjom stadiona. Poketino bas nije imao srece, svaka mu cast za sve. Ocekujem danas odlican mec
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Opet ne bi dalje od 3 mesta.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X