Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E neka je neko i Hitonu ovako zabio.

    https://www.skysports.com/football/n...n-over-burnley

    Comment


    • Sta ces, PFA je ozbiljan sindikat. Mislim da je najveca kazna koju klub moze da izrekne igracu 2 nedelje bez plate, to ih dotakne kao kad meni ispadne 2 dinara pa me mrzi da se sagnem.

      Vreme je da klubovi urade nesto vise... igraci i njihovi agenti trenutno upravljaju fudbalom, to je tuzno.
      Last edited by belgrade_owl; 27-02-19, 15:35.

      Comment


      • Tuzno je to sto mu prilaze igraci i daju mu podrsku u fazoni sve jw ok. Aspi, pickice sta ce ti traka oko ruke?

        Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Tuzno je to sto mu prilaze igraci i daju mu podrsku u fazoni sve jw ok. Aspi, pickice sta ce ti traka oko ruke?

          Gesendet von meinem Samsung mit Tapatalk
          Nisi znao da igrač sa kapitenskom trakom ne mora snositi odgovornost.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Mnogo ga gotivim, a strasno ce mi pasti u ocima bude li maloumac veceras starter.

            Romanu puca kurac za Celzijem. Na ljeto odlazi Eden i to je to.
            Azar je bliže ostanku.
            Real i Perez odustali a sjajni Belgijanac dobija novi korigovani ugovor sa znatno jačim ciframa.

            Comment


            • Da li me to oči varaju.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Long na klupi?

                Comment


                • Ne brani Kepa juhuuuuuuu

                  Comment


                  • Kepa na klupi
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kepin nestašluk zabiberio ga na klupu za rezerve.
                      Od večeras prva "jedinica" Čelsija Vili Kabaljero.
                      Sada priča oko nesporazuma iz finala sa Vemblija totalno gubi svaki smisao.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ovo je dobar početak. Samo se nadam da se neće vratiti na gol za vikend.

                        Ali liči mi na klasično spuštanje lopte. Jednu tekmu van prvih 11, pritisak spada i eto ga za vikend na golu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Long na klupi?
                          Da, da. Doduše bio je i prošlo kolo, ali Redmond bio sam kao špic, što naravno nije ispalo na ništa. Ovako veliki Čarli uleće.
                          A i povratak Jošide.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                            Da, da. Doduše bio je i prošlo kolo, ali Redmond bio sam kao špic, što naravno nije ispalo na ništa. Ovako veliki Čarli uleće.
                            A i povratak Jošide.
                            Mora Ralf da odradi danas ovo, najslabiji protivnik kuci, mora se uzeti 3 boda ako zeli da opstane.

                            Comment


                            • Šta je sa Ingsom, povreda neka? On je trebao da bude savršen špic za Ralfa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Mora Ralf da odradi danas ovo, najslabiji protivnik kuci, mora se uzeti 3 boda ako zeli da opstane.
                                Ovo je trenutno najbolje što imamo (Ako povređene izuzmemo), tako da se nadam pobedi.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X