Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Zola

    Kad smo pricali zasto je Bajern odigrao onako, nada se da ce Liverpul ponoviti bas ovakvu utakmicu, kao sto je i 99% ove sezone u gostima kod jacih ekipa. Bas ste totalno drugacija ekipa u gostima.

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        @Zola

        Kad smo pricali zasto je Bajern odigrao onako, nada se da ce Liverpul ponoviti bas ovakvu utakmicu, kao sto je i 99% ove sezone u gostima kod jacih ekipa. Bas ste totalno drugacija ekipa u gostima.
        Nisam odgledao drugo poluvreme. Prvo je bilo loše.

        Može li neko da sumira drugo poluvreme u par rečenica? Samo sam ispratio rezultat...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Nisam odgledao drugo poluvreme. Prvo je bilo loše.

          Može li neko da sumira drugo poluvreme u par rečenica? Samo sam ispratio rezultat...
          Pa slicno kao prvo poluvreme, Junajted odigrao dobro defanzivno, Liverpul ni jednu jedinu sansu nije imao u drugom. Junajted imao bolje sanse na kraju tekme, mogli smo i do pobede. Generalno slab Liverpul, iako su trebali agresivno da napadaju ovakav osakaceni Junajted i podici samopouzdanje u borbi za titulu.

          Klopp nakon utakmice rekao da su povrede Junajteda unistile ritam Liverpula i da zbog toga niste dobili...

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Nisam odgledao drugo poluvreme. Prvo je bilo loše.

            Može li neko da sumira drugo poluvreme u par rečenica? Samo sam ispratio rezultat...
            I lošije od tog prvog, gdje su makar bile povrede pa nešto i zanimljivo Liverpul par solidnih prilika posle prekida i uglavnom inicijativa ali je Junajted bio nekako opasniji, kad god bi napali izgledalo je to smislenije od Liverpulovih pokušaja. Smoling u nadoknadi imao zicer samo da se bacio ali jbg i da poništen Matipov autogol zbog ofsajda opet Smolinga

            Comment


            • Hvala!

              Svaka čast na borbi. Ovako osakaćeni, dobro ste ste držali.

              Rekao sam na poluvremenu, ako ne uzmu danas, nek se svi redom banuju. Utakmica je bila za uzeti. Sad je bila idealna prilika. Napred oslabljeni, sredina praktično sastavljena od B igrača. Ako hoćeš da uzmeš titulu, ovo mora da se rešava. Junajted bez standardnih 4-5 igrača, i opet ništa.

              Utakmice u gostima protiv velikih timova su ove sezone katastrofa. Posle Spursa, ne pamtim da smo odigrali dobru tekmu. Recimo da je Siti bio 50-50, ali ostale je Klopp promašio taktiku.

              Znači, PSŽ, Napoli, Zvezda, Arsenal, Čelzi, Junajted. Mnogo je stvarno...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Arsenal ponudio Monćiju ulogu sportskog direktora.
                Hoće li opet doći do saradnje transfer gurua i trenera Emerija.
                Sjajno su se dopunjavali u Sevilji.

                Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Zar gospoda tako? Noooo...
                    Meh pa podjes od toga da navijas za Siti (valjda?) da bude prvi na kraju
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja sam to primetio na pocetku prenosa i prokomentarisao sam. Samo me zanima kako bi se oni ponasali da su navijaci bilo kog drugog kluba oglasili tokom odavanja pocasti nekoj njihovoj legendi (daleko bilo)

                      Comment


                      • Zato će ih Bog kazniti i opet ostaviti bez toliko dugo sanjane titule.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Laporte and Fernandinho both “felt something, muscular, they will be out for some weeks.”
                          Ovo može da bude veliki problem.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Taj fenonen “one minute of YNWA and 90 minutes of silence” je vazda bila jedna od napateticnijih i najbednijih stvari.
                            Ali danas, i za vreme minuta cutanja...

                            Comment


                            • Originally posted by Busby Babe View Post
                              Taj fenonen “one minute of YNWA and 90 minutes of silence” je vazda bila jedna od napateticnijih i najbednijih stvari.
                              Ali danas, i za vreme minuta cutanja...
                              Nemoj se paliti posle prvog dobrog navijanja posle ko zna koliko godina, nije bio minut cutanja vec minut aplauza.
                              Jel mislis na ovih 90 minuta silence-a?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mene u danasnjem svetu stvarno nista ne cudi pa tako ni ovi koji ne ispostuju minut cutanja ili minut aplauza, sto je zapravo ista stvar, kao ni ovi koji ih brane posto je jednostavno takvo vreme doslo i ljudske vrednosti vise nemaju isti znacaj. Jeste malo tuzno ali sta da se radi u takvom svetu zivimo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X