Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Sesenjonu se toliko pisalo, sve sami hvalospevi momče ove sezone totalno neaktivan i neupotrebljiv.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      @z0La

      Pa ja imam Hrvatsku verziju SK1, samo SK2 i SK3 mogu da menjam audio kako zelim.

      Vidim i na Hrvatskoj web strani Sport Kluba stoji WH-Fulam, a oni prenose Kardif

      Zanimljivija tekma Fulam x100
      Sad se sećam da si mi to već pričao. Ne razumem kakav ti operator daje isti kanal iz dve različite zemlje?

      p.s. Gojko posle 8 usporenih i dalje tvrdi da je Ćića prvo udario loptu rukom pa posle uterao glavom.

      Nijeeee Gojko, samo je jednostavno rukom dao gol. Manje vinjaaaka!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ja se nadam da ce se ovo kaznjavati iskljucenjem od naredne sezone.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          O Sesenjonu se toliko pisalo, sve sami hvalospevi momče ove sezone totalno neaktivan i neupotrebljiv.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
          Asistencija za 35 minuta igre i dosta obavljenog posla u odbrani. Udvaja dole i pomaže oko Antonija.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Sad se sećam da si mi to već pričao. Ne razumem kakav ti operator daje isti kanal iz dve različite zemlje?
            Nije do operatora, svuda u MK je tako. Doneli su neki zakon, iz nekog retardiranog razloga, SK1 mora da bude Hrvatski, ostalih 2 SKa mozes da imas opcije, Srpski, Hrvatski ili Slovenski.

            Chicharito ce se nekako vec snaci, rukom nogom nije bitno za njega

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Asistencija za 35 minuta igre i dosta obavljenog posla u odbrani. Udvaja dole i pomaže oko Antonija.
              Generalno u sezoni ništa naročito.
              Godine su mu olakšavajuća okolnost ali igre daleko ispod očekivanja i reputacije koja ga prati.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Gle Scott Parkera, kakav je to igrač bio.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Nije do operatora, svuda u MK je tako. Doneli su neki zakon, iz nekog retardiranog razloga, SK1 mora da bude Hrvatski, ostalih 2 SKa mozes da imas opcije, Srpski, Hrvatski ili Slovenski.

                  Chicharito ce se nekako vec snaci, rukom nogom nije bitno za njega
                  Neki smešan zakon moram priznati.

                  Ali pravi gol u stilu Ćiće. Gol sa pola metra od linije, rukom, posle gužve u petercu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Hvala ti Diopeeee!! Iskupio si se za gresku u pocetku.
                    Cestitam na prvijencu u PL-u.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                      Generalno u sezoni ništa naročito.
                      Godine su mu olakšavajuća okolnost ali igre daleko ispod očekivanja i reputacije koja ga prati.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Ceo tim je ništa naročito.

                      Nemaš jednog čoveka da izdvojiš da je bio bar OK. Jedino Mitar i to je to. Katastrofa od tima.

                      Kakva je ovo amaterska odbrana. Iz kola u kolo su sve gori i gori.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        @z0La

                        Pa ja imam Hrvatsku verziju SK1, samo SK2 i SK3 mogu da menjam audio kako zelim.

                        Vidim i na Hrvatskoj web strani Sport Kluba stoji WH-Fulam, a oni prenose Kardif

                        Zanimljivija tekma Fulam x100
                        Hrvatski SK 1 prenosi West Ham-Fulham.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Hrvatski SK 1 prenosi West Ham-Fulham.
                          Upravo su promenili kod mene, sad na ovaj korner evo

                          Comment


                          • Po meni je Riko morao da izleti kod ovog drugog gola. Dao mu čovek go glavom sa 2 metra od gola. Samo se ukopao na liniji.

                            I kod prvog gola ne bi ništa bilo da nije onako loše boksovao loptu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • I Riko, koji dapače dok je branio gol Sevilje važio za ozbiljnog čuvara, dolaskom u Fulam zapečatio sebe ko ozbiljnu golmansku figuru. Utopio se u crnilo ekipe.
                              Ako je Markec Ranijerov spasilac onda je sve otišlo u q....

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ali Li Mejson, kakva je to glava.

                                Jedan igrač Fulama udari drugog igrača Fulama u sopstvenom šesnaestercu, i Antonio uzme loptu. I legenda svira faul Antoniu.

                                Daj ubaci malo i Lanzinija, da ga vidimo na terenu. Oporavio se.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X