Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sta da im kaze na to pitanje? Pitanje kao takvo je izuzetno glupo i bezobrazno.

    Comment


    • Originally posted by belgrade_owl View Post
      A sta da im kaze na to pitanje? Pitanje kao takvo je izuzetno glupo i bezobrazno.
      Pa to sam i napisao

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Pa to sam i napisao
        Izvini, lose sam procitao. Ja da sam na mestu Sarria pitao bi novira da li on misli da ce ikad vise uraditi intervju sa mnom

        Comment


        • Baš odvratno ali to su mediji, Pepa su podjebavali u prvoj sezoni isto.

          Murinjo, Konte, Sari. Nisu nijedan pomagali sebi nekim potezima ali ovo je već obrazac postao. S tim da Sari ipak ima načina da se iskobelja, ima LE i FA kup, a u ligi su na bod od četvrtog mjesta. To je odlična situacija s obzirom na skorašnju formu.

          Comment


          • Svaka čast na ovakvom gaženju. Sari bivši?
            sigpic
            "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

            Comment


            • Ne verujem da će Roman Abramovič pritegnuti za promenom trenera u tekućoj sezoni. Sigurno će Sari završiti sezonu na klupi Plavaca. Pokušati da spasi šta se spasti može. Ima još prilike za Kupa al mislim da će mu prioritet biti umuvavanje među timove koji će iduće sezone igrati LŠ.
              Dal će nastaviti svoju odiseju i naredne godine u Čelsiju upravo će mnogo zavisiti od plasmana na kraju.
              Ukoliko ne uđe među 4 neće ga ni osvojeni Kup spasti posla.

              Comment


              • Ne treba zaboraviti da Chelsea ima i Ligu Evrope, moze kroz to takmicenje da dodje do Lige Sampiona naredne sezone.

                Comment



                • Comment




                  • Chelsea's defence against Man City

                    Comment


                    • Originally posted by jakvuk View Post
                      Svaka čast na ovakvom gaženju. Sari bivši?
                      Ja to ne bih uradio da sam na njihovom mestu. Raspad sistema pod Murinjom, raspad sistema pod Konteom, i sad pod Starijem. Jasno je da trener nije problem. Trula svlačionica, to je problem. Klub vodjen igračima od kojih ni jedan nije lider. Dva puta gledamo kako ekipa osvaja ligu i odmah sledeće sezone okreće ledja menadžeru. Samo što Sari nije dočekao tu šampionsku sezonu. Treba dosta vremena da se njegov fudbal stopi sa ekipom, a kad se uzme u obzir koliko brzo svaki trener dokurci igračima u klubu, onda vidiš da Sari baš i nije bio najsrećnije rešenje. Law kaže da je Konte hteo da se reši otprilike pola tima, što sad i ne deluje pogrešno. Mada nema šanse da Čelzi uradi tako nešto, kod njih se sve vrti oko kratkotrajnih rešenja. Neko novi će doći i dići ekipu na neki kraći period. I tako u krug. Samo što sad imaš i Romana kome puca za klub i gleda kako što pre da ga proda. Baš loše vreme za klub.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Mi zezamo Čelzi, ali Čelzi je jedini top6 tim koji je ove sezone pobedio Siti.

                        I mora se reći da je bilo baš nesrećno prvo poluvreme. Drugo ne računam, tekma je već bila gotova.

                        Prvi gol Alonso zaspao u odbrani, Siti uhvatio Čelzi na brzinu kod onog slobodnjaka. Drugi gol je majstorija. Treći je "majstorija" Barklija. Četvrti je Kepa morao bolje da reaguje. Jednostavno dođu takve utakmice kad ništa ne ide kako treba i kad sve što protivnik šutne, na kraju i uđe. Siti je imao 5 šuteva u prvom poluvremenu, a dao je 4 gola.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Doslo vrijeme da se naplate neki dugovi.

                          Spoiler


                          Spoiler

                          Comment


                          • Comment


                            • Ajde Vulvsi, pomagajte.

                              Poslato sa HUAWEI CUN-L01 uz pomoć Tapatoka
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Gojko uporan da je Jonny, Jota
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X