Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pustite Martijala, kakva asistencija Dzonsa.

    Šalu na stranu, majstorski gol.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Hands down najgora odbrana koju sam gledao u premijer ligi.
      A debilna uprava dovodi sve moguce pozicije, samo se odbrana ne gleda. Tu su maksimalno dobri i pokriveni.

      Tjeraj ove amatere u Championship!

      Comment


      • Smoling sa ananas-ikebanom ...haha svaki put umrem od smeha
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ne vadi, sto kaze Gagi daj Perisu bolje kakav crni Marsijal.

          E da li su neki i dalje svesni koliko nas je onaj psihopata zavio u crno???

          A vidim i da se odmah po Fulamovoj odbrani tesko da se pohvali Marsijal. Ako, neko ostaje kompleksas ceo zivot.
          sigpic

          Comment


          • Za sad se Mata i Lukaku baš izdvajaju iz ove postave. Nevidljivi na terenu.

            Ovo je idealna prilika za Lukakua da postigne neki gol. Ne možeš bolje od ove odbrane.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Za sad se Mata i Lukaku baš izdvajaju iz ove postave. Nevidljivi na terenu.

              Ovo je idealna prilika za Lukakua da postigne neki gol. Ne možeš bolje od ove odbrane.
              Ae da ga prozovem. Nesposoban je za tako nesto.

              Comment


              • Mata i Lukaku jednostavno ne umeju ovaj brziji fudbal, daj njima neku uspavanku uradice nesto

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • Ma ako ostaje OGS onda je Lukaku nepotreban, jednostavno ne odgovara za ovaj fudbal
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ma ako ostaje OGS onda je Lukaku nepotreban, jednostavno ne odgovara za ovaj fudbal
                    Mnogi su nepotrebni - Mata, Smoling, Lukaku, Aleksis...
                    sigpic

                    Comment


                    • Al nas tuku.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Miki28 View Post
                        Ma ako ostaje OGS onda je Lukaku nepotreban, jednostavno ne odgovara za ovaj fudbal
                        Mata odgovara?

                        Comment


                        • Što Aleksis? Ne bih ja njega dirao. Pokriva ti mnogo pozicija, a mislim da može da ponudi još. Ostavio ga u rotaciji sa Rašfordom za špica.

                          Jedino što crpi nenormalnu platu.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Mersijal je izasao iz svoje sive zone i isao neku formu jos za vreme Murinja, u odnosu na ostale bio je odlican.

                            Haha Dzons se bas istice... u napadu
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Brat ima asistenciju, a sad hoce i da zabije. Motivisao ga novi ugovor.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Što Aleksis? Ne bih ja njega dirao. Pokriva ti mnogo pozicija, a mislim da može da ponudi još. Ostavio ga u rotaciji sa Rašfordom za špica.

                                Jedino što crpi nenormalnu platu.
                                Mozes da dovedes nekog za manjepare (svakako manja plata da ti odradjuje bukvalno isti posao).
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X